Nadejda-e493• 05 июля 2023

Не зрозумiло що із замовленням Victoria´s Secret. ‼️HELP‼️

Дiвчата, усiм привiт🌹 Нещодавно була дуже гарна пропозиція на сайті Victoria´s Secret, місти та лосьйони за дууже гарною вартістю, то ж не довго думаючи я вирішила скористатися цією чудовою нагодою. Замовлення робила вперше. Оплату обрала за допомою PayPal. Справа у тому що в моєму особистому кабінеті VS немає абсолютно ніякої інформації по замовленню, ні його номеру, абсолютно нічогісінько😣 єдине що я отримала - це було повідомлення на пошту від PayPal що моє замовлення розміщено та як тільки продавець його обробе - кошти спишуться з карти. ( Якщо що, то з карткою усе гаразд, пройшла підтверження, усе як треба) Пройшло 8 днів з моменту як я зробила замовлення...досі немає ніяких оновлень😞(що у моєму кабінеті VS так і не з´явились нічого про нього, що на PayPal...)...тобто замовлення до сих пір висить на PayPal й на цьому все( вказана сама сума замовлення та адреса мейлфорвардера що була вказана мною при оформленні замовлення). Багато раз зверталася у чат VS - нічого не знаходять по моїй пошті та інших даних...у пейпал взагалі не виходить дописатися, коли натискаю щоб розглянули питання по транзакції - видає " Вийшла помилка з нашого боку" й так кожного разу ...це якийсь жах😞 до речі, що саме дивне - корзина звільнилася через декіль днів після замовлення. Навіть не знаю що робити, чи варто ще почекати деякий час, чи немає сенсу, бо як мені сказала одна жінка, якщо немає нічого на самому VS, то замовлення не було розміщено, але не розумію чому тоді PayPal пише про розміщення🤔🥺

!УВАГА! Дівчата, гроші ще досі не зняли з картки!

Прикрипляю скрін того що маю на даний час по замовленню - це єдине ...😣

Може в когось була така ситуація...дуже потребую вашої поради🥺🙏🌹
Leshkatr• 05 июля 2023
Якщо ордер не надійшов на пошту, та в кабінеті пусто - замовлення не пройшло. Кошти заблоковані, повернуться автоматом через 30 днів здається.
автор Nadejda-e493 • 05 июля 2023
Ответ дляLeshkatr
Добрий ранок! 🌹Кошти й не знімали поки...
Leshkatr• 05 июля 2023
Ответ дляNadejda-e493
Напевно я ще не проснулась, прочитала наче зняв. Операція тоді не пройшла 100%. Робіть повторно, спробуйте списувати відразу з карти, тільки зніміть подвійну конвертацію.
автор Nadejda-e493 • 05 июля 2023
Ответ дляLeshkatr
Вибачте, повторно, тобто це ж виходить вже порахується за новою вартістю що зараз... Від того й дуже шкодую що не пройшло коли було по знижці😣
Za.Ba.Va.• 05 июля 2023
Если вам не пришло уведомление и номер заказа на емаил или на сайте вс, то заказ не прошёл, увы.
Leshkatr• 05 июля 2023
Ответ дляNadejda-e493
Так
iroman• 05 июля 2023
Не прошел заказ.
БеллаДонна2014• 05 июля 2023
Да, действительно, скорее, заказ не прошёл. Надо было оплачивать картой
БеллаДонна2014• 05 июля 2023
Тем более деньги не списались. Всегда идёт предавторизация. А то, что пишут, это уже внутри системы списывается при отгрузке магазином, а с вашей карты-они уходят сразу
автор Nadejda-e493 • 05 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Я зрозумiла😞
Тодi буду усе скасовувати...
Дівчата, усім велике ДЯКУЮ за допомогу! 🥰🌹 тепер знатиму на майбутнє що да як має бути. Усім гарного, тихого дня🙏💙💛
БеллаДонна2014• 05 июля 2023
Ответ дляNadejda-e493
Я зрозумiла😞
Тодi буду усе скасовувати...
Иногда, бывает так при оплатой пп, деньги списались, заказа нет, ничего не пришло. Тогда деньги возвращаются на пп через час-несколько.
БеллаДонна2014• 05 июля 2023
Ответ дляNadejda-e493
Я зрозумiла😞
Тодi буду усе скасовувати...
А бывает, и возвращаются через 11 дней. А в вашем случае-они и не списывались
nastya_pl• 05 июля 2023
так оплатіть звичайною карткой, вони ж приймаються без проблем.
автор Nadejda-e493 • 05 июля 2023
Ответ дляnastya_pl
Справа у тому що на момент замовлення якраз при оплатi карткою менi видавало помилку, тому й залишалось лише оплачувати пейпал...з ним спочатку пройшло...а потiм ось щось усе зависло😕