Кров з молоком• 05 июля 2023
Яку готівку (номінал) бажано мати в Польщі?
Будемо транзитом в Польщі. Один день. Читаю що можна розраховуватись карточкою всюди. А раптом щось не так. Який номінал монет (купюр?) треба мати в готівці? Для покупок в автоматах кави? квитки? туалет?. Може ще щось важливе?
Чарочка діда• 05 июля 2023
карта - майже всюди годиться
готівку - макс 100-ку , а краще по 20-50 злотих
Кров з молоком
• 05 июля 2023
Ответ дляЧарочка діда
карта - майже всюди годиться
Ото мене і цікавить. Які просити? Я не знаю що там скільки може коштувати і що треба в автомат заправляти ( при необхідності).
Невидимка• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
Возьмите мелкие на кофе, туалет итд. Я думаю что 100 злотых мелкими купюрами хватит, даже 50.
Мандолина Бу• 05 июля 2023
Ответ дляНевидимка
А евро не принимают в Польше?)
Нет. В магазинах оплачиваешь злотыми или картой
Невидимка• 05 июля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Спасибо)
Невидимка• 05 июля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Картой гривневой можно оплатить, правильно? С конвертацией
Мандолина Бу• 05 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Да. Я платила. Но в туалете только наличкой)))
Невидимка• 05 июля 2023
Ответ дляМандолина Бу
За туалет понятно) а сколько стоит туалет? Везде дальше Польши- 1 евро))
Я просто в Польше ничего не покупала, тоже по причине отсутствия злотых)
Кров з молоком
• 05 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Вибачте що я така зануда. Але не знаю як це працює там. Наприклад туалет коштує 2 ( 3 або 5 неважно) злотих. В мене є 10. Автомат зі мною розрахується? Якщо таке існує в них? Чи треба мати без здачі і я не зможу скористатися?
З царем в голові• 05 июля 2023
Даже в туалете можно расплатится картой. И в автоматах кофейных тоже
Мандолина Бу• 05 июля 2023
Я была в Польше проездом. Приехали на вокзал рано утром. Пока открылись обменники, то я думала, что и уписяюсь))). Хотя говорят, что можно и монеткой евровой расплатится. И еще, монетки в 1 и 2 евро принимают по заниженному курсу.
Кров з молоком
• 05 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Так. Але проскакували тут в постах історії, коли не приймали карточку. Як тоді?
Невидимка• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
Сдачу по идее дает автомат
Мандолина Бу• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
Там, где я была, то бабульки, как у нас сидели. Туалет стоил 4-5 евро. Одна бабулька приняла 1 евро, другая-нет
Чарочка діда• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
любі дрібні купюри, 100-150 зл має хватити
майже всюди приймається карта гривнева, у всіх автоматах - точно приймає
Чарочка діда• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
проблемні - Ощад і Приват
взяти Моно - ще не чула щоб десь відмова була, працює всюди
Невидимка• 05 июля 2023
Девочки, а если гривневой картой расчитываться, там большой процент? Конвертация?
З царем в голові• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
Я в Польше давно и мне пока не попалось, что картой нельзя. Один раз очень спешила на автобус и такси ловила прям возле аэропорта и нельзя было картой, так как ге через приложения, сняла в ближайшие банкомате с гривневой карты злотые
Кров з молоком
• 05 июля 2023
А яка ціна взагалі в Польщі туалета? кави? Хоч приблизно? Наприклад на вокзалах?
Чарочка діда• 05 июля 2023
Ответ дляНевидимка
курс на моменті 9,23
Мандолина Бу• 05 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
На автовокзале в Варшаве, тот который возле ж/д вокзала, автомата не было. Так же и на самом ждвокзале. Большой плюс, что на ждвокзале были розетки, чтоб телефон зарядить.
Кров з молоком
• 05 июля 2023
Ответ дляЧарочка діда
проблемні - Ощад і Приват
Ото. А в мене Приват карточка. То що я в прольоті там?
Невидимка• 05 июля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Мандолина Бу• 05 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Опечаталась)) Злотых. Это примерно 1 евро
Гжегож Бженчишчикевич• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
Великий капучино 16 злотих. Готівка тільки чкщо на лотках вуличних щось купувати, але я не уявляю навіщо це вам. Я навіть гаманець з собою не ношу, скрізь карта. Туалет в кафе безкоштовно зайдете.
Гжегож Бженчишчикевич• 05 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
Та в якому прольоті нормально скрізь розрахуєтесь. Ще жодного разу не було, щоб приватовську карту не прийняли.