Майданщица• 05 июля 2023
Я стукачка чи норм?)
Короче: в масажному центрі була у різних масажистів. І масажиста А мені не сподобалась праця, ну чорті що і правда - сама краще зроблю. А от масажиста Б з перших секунд відчула - моє, просто кайф, небо і земля. І звісно ми почали говорити, і я сказала йому що мені геть не сподобалось у масажиста А. Хоча цей кому розказувала виявився вище по рангу за того...Тепер думаю - мабуть через те що я це розповіла будуть у того чувака неприємності, і так як це його майже начальство можна сказати було. Блііін...але мені справді дуже сподобалось от відразу ...я і не помітила як порівняла їх і зробила висновки в голос. Ппц...Він просто сказав що дізнається хто то був ...а далі що робитиме не сказав🙈👀
побольшомусекретику• 05 июля 2023
Я недавно была в похожей ситуации. Была у нового врача в той же клинике, что и в прошлый раз. И получается, что сказала, что не устроило, как диагностировал предыдущий врач. Этот новый - главный врач клиники
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Баби такі баби))) як не поговоріть)
Ну блііііін😁😁😁
4есотка• 05 июля 2023
Я думаю, что он это как обычный трёп принял.
А может даже про себя подумал ’Вы (клиенты) мне тоже не нравитесь, только отказаться от заработка не могу ’
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
От же...і що далі було?
Оце так цабе• 05 июля 2023
Кожному своє. Масажист якого обожнює мій батько, мені взагалі не зайшов. Він масажував прощупуючи якісь точки, а я люблю сильний масаж, шоб аж спина горіла. На вашому місці я б мовчала, для чого людині якісь неприємності?! Він просто не ваш...
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ для4есотка
Ні, він навпаки старався. І контролює інших аби норм працювали. Але я дізналась про це вже коли було запізно)
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляОце так цабе
Та я вже поняла це коли розказала😂🙈
Оце так цабе• 05 июля 2023
Ответ дляМайданщица
Та я вже поняла це коли розказала😂🙈
В нас, жіночок, деколи язик як в корови хвіст. Та вже)
Да Щас же• 05 июля 2023
А я считаю, что ничего страшного не произошло. Вы же не оклеветали, а просто сказали свои впечатления. Может, если все оставляют вежливые восторженные отзывы, начальство и не в курсе, что массажист так себе
побольшомусекретику• 05 июля 2023
Ответ дляМайданщица
От же...і що далі було?
Не знаю. Думаю, что ничего. Они согласились между собой, что я истеричка
Не любовница• 05 июля 2023
Це нормально, коли вам один масажист сподобався, а інший ні. І ще нормально сказати про це. Ви платите за послугу, тим паче масаж, який повинен бути в кайф, а не в тягу. Ви зробили нормально!
Я таке знаю• 05 июля 2023
Я завжди на боці закладу і споживача.
Правдиві відгуки зроблять заклад краще.
18 мнеУЖЕ• 05 июля 2023
В сфере обслуживания клиентов называют проститутками. Имено поэтому, к парикмахеру каждая вторая садится со словами, посмотрите как меня обкорнали в прошлый раз. В следующий раз она скажет это предыдущему мастеру о нынешнем. Поэтому кто работает с людьми, такой трёп серьезно не воспринимают. Это сиюминутное желание понравится, сделать вроде как комплимент, посплетничав о ком то.
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляНе любовница
Дякую❤️
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляЗамріяна
Секс с Б был?После таких откровенных разговоров как же без него
Хахах поки ні
Нехай щастить• 05 июля 2023
Автор, а как вы думаете, все остальные клиенты прямо массажистам говорят что понравилось что нет?
Некоторые клиенты просто спасибо говорят, а многие рассказывают делающему процедуру в данный момент что он самый лучший из всех. И я такая же
Это просто трёп и не более того, они к этому привыкли.
Я маникюрщиц раз в полгода меняю (ищу начинающих берущих дёшево, потом как начинает дорожать, ухожу), и каждой рассказываю что она лучше всех других мастеров что я встречала
Зачем мне заранее огорчать человека что я у неё временно? Пусть старается.
Это просто трёп и не более того, они к этому привыкли. Я маникюрщиц раз в полгода меняю (ищу начинающих берущих дёшево, потом как начинает дорожать, ухожу), и каждой рассказываю что она лучше всех других мастеров что я встречала
Дуб береза• 05 июля 2023
Дівчата, Ви справді думаєте, що комусь цікава Ваша думка? Головне, щоб гроші носили.
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
От ви хитра бестія 😂😂😂😂🔥🔥
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Ну да. Адже хтось справді тяп-ляп робить, а хтось старається - і результат на обличчя. Чому так? Аби геть всім було пофіг - то різниці не було б між ними. Але вона є, і кардинальна
Примірю на себе вашу ситуацію.
Я за кілька місяців змінила декілька груп вивчення ін.мови та репетиторів. Логічно, що коли заходиш у нову спільноту то виникають питання -- скільки вивчаєш, де і т.ін. Я завжди відповідаю правду -- десь сама профакапилася, десь просто не зійшлися, десь час/рівень не співпав, а десь реально низький рівень. І щось якось не переживається мені з цього приводу) Імхо, але мені здається, що ви себе накрутили.
Дуб береза• 05 июля 2023
Ответ дляМайданщица
Може не вміють краще а не тяп ляп.
Колупалочка• 05 июля 2023
Сккажу, як начальник тих, хто надає послуги, якщо в клієнта немає аргументованого пояснення, чому не сподобалось, бо відчула, що моє, така собі аргументація. По факту, що як начальник я маю сказати людині? Якщо щось конкретне, особливо якщо людина набиває руку, то навпаки плюс.
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляTammy21
Примірю на себе вашу ситуацію.
Уявляю що вони там говорять про вас за спиною, коли ви підете. Кістки перемивають будь здоров. А я так не хочу( хоча мені вже і без цього перемив персонал певно добряче...але якщо + ще це то зовсім сумно
Майданщица
• 05 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Може не вміють краще а не тяп ляп.
Навіть не знаю...але рельси-рельси шпали-шпали...це вже занадто 😂😂😂
І просто терти, наче просто гладить як кота по спині і то весь сеанс.