Чай не пью, только кофе• 06 июля 2023
Чи є зараз обмеження кількості іноземних посилок на місяць?
Дівчата, доброго ранку! Проконсультуйте, будь ласка.
Пам`ятаю, що ще до ковіду пропонували обмежити закордонні пересилання. До 3 на місяць, кожна до 150 євро.
Щось таке було.
Чи діють зараз ці обмеження, прийняли тоді ці нововведення? Можна замовити, наприклад, 4 на місяць і на меншу суму?
Дякую за увагу.
Щось таке було.
Дякую за увагу.
Жінка з перцем• 06 июля 2023
Это вы что-то себе придумали. Никогда не было ограничений по количеству посылок. Просто думайте о том, что они могут встретиться уже в Украине и их объединят и придётся платить пошлину
Файна дівка• 06 июля 2023
А хто знає , скільки зараз коштує євро ? Хочу замовити з Ансвера боти , а вони коштують 5,5 тис. гривен . скільки це євро на зараз ?
На_оба_рот• 06 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
смотрите офкурс
Чай не пью, только кофе
• 06 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Так, може бути така проблема...
Всім ще раз дякую, спокійного нам дня!
Физрукая• 06 июля 2023
Кількість посилок не обмежено
Про ті зміни, що ви пишите, то їх не прийняли. Та й було то в 19 чи 20 році, вже й забули всі про це
naxodki_youtube• 06 июля 2023
тобто якщо у Вас більше 1ї посилки (посилка = трек номер) то додаєте отримувачів в кабінет