Teonaa• 07 июля 2023

Як прибрать ФЕТИН з круп?

Які крупи потрібно замачувати в сироватці (чи кислоті якій?), і скільки по часу? І як довго потім варити?
Не будь КакСвета• 07 июля 2023
А зачем? Расскажите, если не сложно

Шмоточницаца• 07 июля 2023
Что такое фетин?
Водійка хімарса• 07 июля 2023
Просто замочити крупу у воді, мінімум на 2 год.. Я і на ніч можу замочити
автор Teonaa • 07 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
А зачем? Расскажите, если не сложно
Я в 32 роки дізнаюся така, що в злаках (не в ксіх), міститься фітин. Фітинова кислота. І вона заважає усваюватися макро і мікроелементам (задля яких , власне, я і їм каші. Бо я не дуже іх і люблю)
От чула, що треба вимачувати в кислоті, молочній наприклад. Але не знахожду як саме, скільки, як потім варити…
автор Teonaa • 07 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Что такое фетин?
Така кислота, яка ускладнює засвоєння
Не будь КакСвета• 07 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Спасибо, мне 40 и я не в теме)
Зупка_цем• 07 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Вроде бы просто в воде можно замачивать.
А хотите прикол? Эта фетиновая кислота и в орехах есть, поэтому их тоже надо замачивать
Невидимка Майя• 07 июля 2023
Вот это у вас беззаботная жизнь, что такие вопросы беспокоят
автор Teonaa • 07 июля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Дааа в орехах еще больше!

автор Teonaa • 07 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Да, не жалуюсь. Но - нет предела совершенству!
ПесиКот• 07 июля 2023
Зробіть фітазну закваску і буде вам щастя. Років з 10 замочую в ній.

Коням, яких годують зерном, обз додають фітазу, до речі))
автор Teonaa • 07 июля 2023
Ответ дляПесиКот

То рецепт дайте
Типу з крупами не мудохатися, то пить закааску? Окремо?
Чи в заквасці таки замочувати?
ПесиКот• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
То рецепт дайте
Чи в заквасці таки замочувати?
Коли замочите крупу, бажано пшеничну, то воду чи сироватку з неї не зливайте повністю, а частину відлийте в пляшечку і в холодильник. При наступному замочуванні додавайте. Після замочування знову відлийте в пляшечку. Відливати краще ту рідину, яка в кінці, там концентрованіше.

Пити нащо, ви ж не кінь, сире зерно не їсте
автор Teonaa • 08 июля 2023
Ответ дляПесиКот

Чо, мені здається інколи, що я кінь😂😂😂😂