Olenka_y• 07 июля 2023

Мами новонароджених. вам питання

ДІвчата, що встигаєте зробити для себе в перші місяці після пологів? як доглядаєте за собою? чи маєте час вибратись на йогу чи пілатес? а на зустріч з подругою?
булоТАЙминуло• 07 июля 2023
Я на работу ходила, остальное не интересно
Я вся ваша• 07 июля 2023
Спала
автор Olenka_y • 07 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
а хто доглядав за дитиною від а до я? бабуся чи няня? вартість няні на місяць, якщо не секрет?
Ух яка ж Я• 07 июля 2023
оце тріль
любименькая• 07 июля 2023
максимум з догляду: це помить голову з третьої спроби
автор Olenka_y • 07 июля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Спала
це дуже корисно, але не дає відчуття, що в житті щось відбувається, окрім годувань, підмивань, прибирань, готувань...
Вся така шо куди там• 07 июля 2023
Ви реально хочете в перший місяць на спорт і до подруги?
Я після кс хотіла тільки відпочинку.
автор Olenka_y • 07 июля 2023
Ответ длялюбименькая
ви одна? в перші місяці з вами не залишався ніхто з близьких?
любименькая• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
біля мене чоловік і дорослий син
Бжоли-бандерівці• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
няня 900,00 грн с 7,00 до 18,00 (питание за наш счет).
автор Olenka_y • 07 июля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Я після кс хотіла тільки відпочинку.
так, і при чому дуже хотіла! дуже цікаво, як дівчата встигають поєднувати рутину дитиноведення + елемент життя тільки для себе
Я только за!• 07 июля 2023
Новонароджена дитина - це 4 тижні.
Перші чотири тижні хотілось хіба що спати і бути з малям…
Я вся ваша• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Я раділа сну, так що мені були чудові відчуття. Подруг нема, не було. Йоги і пилатес не цікаві
автор Olenka_y • 07 июля 2023
Ответ длялюбименькая
біля мене чоловік і дорослий син
але в такому випадку ж можна знайти 15 хв відлучитись у душ, хіба ні?9((
Поумничка• 07 июля 2023
Коли народилася старша, то часу на себе не вистачало зовсім .. пам´ятаю, бувало таке, що навіть в душ не щодня ходила а в перукарню вперше потрапила аж через півтора роки!
Зараз нашим трійнята майже 4 місяці. Допомагає лиш чоловік у вільний від роботи час. І в душ ходжу, і в магазин можу вийти пар спустити.. от в басейн хочу йти, бо спина виходить з чату,) встигаю однозначно більше, ніж 10 років тому з однієї дитиною...
Вся така шо куди там• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
У кожного різні бажання і діти. В мене був такий син, який вдень спав, а з вечора до самого ранку кричав. І так до 9 місяців. Як думаєте, яке бажання було у такої мами?
любименькая• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
от народите, тоді і поговорим ;)
Сама купляю квіти• 07 июля 2023
Я наивно полагала, что через 2-3 месяца вернусь в зал. Буду с ребенком ходить в бассейн.
Но сил хватало только на спать.
Кудрі кручу сама• 07 июля 2023
В первые 2 мес ничего,даже есть некогда было, спала как только видела подушку. Вот через 2 мес смогла на стрижку сходить. Но,я без помошников. Если у вас есть кому катать коляску,то можно и на йогу и к подружкам.
автор Olenka_y • 07 июля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
еееех! а мені катастрофічно не вистачає соціалізації! настільки, що вже подумувала план. як то на дитячому майданчику знайомитись із мамочками)) але в них усіх старші діти, гг. тож так ні з ким не познайомилась. Не вистачає спілкування, відчуття свого тіла,яке може дати легкий спорт
булоТАЙминуло• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Муж и няня, но от няни я быстро отказалась, не смогла морально. Я не ежедневно ходила. Изначально брали на 24000 с 8 до 16, с мед навыками. Это было в 2020 году.
автор Olenka_y • 07 июля 2023
Ответ дляПоумничка
ви така умнічка! а в чому секрет зараз?? менше заморочуєтесь? чи просто відсутність гв?
булоТАЙминуло• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Конечно) тем более, такие маленькие много спят
Кудрі кручу сама• 07 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
У вас будет время только на это - годування и пидмывання или у вас будет няня,третьего не дано. Вы не сможете спокойно мыть голову если ребёнок криком разрывается,а он может проснуться внезапно и через 5-10-15 мин после того как уснул.
автор Olenka_y • 07 июля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
огоооо! кричав дуже багато ночі саме і а до 9 міс? насправді, в такому випадку варто замислитись про похід до педіатра, який добре розуміється на тому, як допомогти з налагодженням графіку для дитини. Є поняття ’фіолетовий плач’, але він минає близько 4 місяців.... якщо далі такий трабл - то вже треба вирішувати прицільно , хіба ні? (( але щиро вам співпереживаю з тим
Бжоли-бандерівці• 07 июля 2023
Ответ дляПоумничка
вы молодец. У моей подруги тройня (13 лет мальчики), самое страшное для нее - готовить еду, однажды я была свидетелем в каких объемах она готовит)))
Кудрі кручу сама• 07 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Но сил хватало только на спать.
11 мес,я все ещё не вернулась в зал)) но вот с осени хочу куда-то к людям,потому что занятия дома это не то
Ms. Искренность• 07 июля 2023
Все що хотілось, все робила. Але в моєї дитини ідеальний татко (сама обирала ).
Був басейн зі спа, стречінг, шопфнг, ресторан з подружками...
автор Olenka_y • 07 июля 2023
Ответ длялюбименькая
от народите, тоді і поговорим ;)
та я вже, в мене дуже вередлива донечка, майже 4 місяці. і перші 2 місяці я була реально зомбі, але не втрачала бажання кудись вибратись. І таки вибиралась - відсвяткувати др з подругою на пару годин, купити пальто на пару годин також, до лікаря, на масаж спини, бо капець був просто... в час відсутності мала була з бабусею або з татом. але мені того катастрофічно мало.
автор Olenka_y • 07 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Но сил хватало только на спать.
ооо і я про таке мріяла))) думала, що поїдемо кудись в карпати, коли малій буде місяці 2)) ха.хааа хаааа