Трактор Віка• 08 июля 2023
Що побажаємо Панові Генералу?
Сьогодні день народження пана Залужного) привітаймо його, а раптом прочитає 😉
Пес Патрон• 08 июля 2023
Светлана 13• 08 июля 2023
Міцного здоров´я! Наснаги! Везіння! Перемоги! Він Один з Дуже Малої кількості Достойних Людей на Своєму Місці! Хай Ангели охороняють та оберігають! Крильця вчасно підкладають! Хай здійсниться його самий амбітний план з мінімальними втратами, який приведе до Перемоги! Віримо йому як собі! Велика Подяка Валерію та його Батькам за таку Людину!
Соната любви• 08 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Залужный и Инстаграм с телочками - это какие то 2 параллельные реальности.
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 08 июля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Вы же не в курсе истории, зачем это пишете. Отрицание?)
Удалено администрацией...
СкокоМнеДадите• 08 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 08 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Символічно. 500 день війни і 50 років.
Сил йому дійти до маскви і спалить її дотла
Сил, щоб русню ввалити на нашому кордоні так, аби сама розсипалась і навіть не треба було до мАскви йти, бруднити своє взуття русскім смердючим болотом. З Днем народження, Пане Генерале!
СкокоМнеДадите• 08 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 08 июля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Удалено администрацией...
Сижуревувшоке• 08 июля 2023
У нього все є! А Україні перемоги, знищення корупції, вигнання колаборантів і процвітання!
СкокоМнеДадите• 08 июля 2023
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Пес Патрон• 08 июля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Удалено администрацией...
Пес Патрон• 08 июля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Удалено администрацией...
СкокоМнеДадите• 08 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Удалено администрацией...
Пес Патрон• 08 июля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Удалено администрацией...
Пес Патрон• 08 июля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 08 июля 2023
Все що хочеться побажати зараз - це здоров´я і мирного неба. Все решта, думаю, у нього і так є.
Швендяю містами• 08 июля 2023
Здоров´я. многая літа, Перемоги! Нехай життя буде довгим, і граним яу мирне Небо України!!
А раптом потрапимо у новини :)))
Хочу висловити пану Залужному низький уклін і величезну подяку. Побажати міцного здоров´я, довгих років щасливого життя у вільній, квітучій Україні. Нехай Господь Бог оберігає його та його родину. А також усіх наших Захисників 🙏🙏🙏
Молюсь за кожного, кого особисто знаю та за усіх, кого не знаю. Нехай настане наша Перемога і усі живі та здорові повернуться додому, до своїх рідних та близьких 🙏🙏🙏
Пес Патрон• 08 июля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Удалено администрацией...
СкокоМнеДадите• 08 июля 2023
Ответ дляПухнасті штани
Все люди разные и имели разный старт 🤷
По теме, желаю ему скорейшего окончания карьеры военного, яркого окончания на позитивной ноте 🤗
Удалено администрацией...
Пес Патрон• 08 июля 2023
Ответ для4мама
Не те що ваш гірасімав! Так, нашого Залужного люблять УСІ!
Удалено администрацией...