Туся муся• 08 июля 2023

Я ненормальна мама

Взимку всі дома. Ми гуляємо двічі по 2 години в день на вихідні і просто 2 год в будні.
Весною і осінню по 4-6 годин на вихідні, в будні 2-3.
Влітку 1-2 години в день максимум. В мене алергія на ос (анафілактичний шок), на цвітіння і т.п.
Для мене такий стрес гуляння- не можу передати. Гуляю в штанах і тонкій курточці на довгий рукав.
Боюсь не тільки ос, а і всю живність уже не переношу.
P.S. сьогодні велике свято на вулиці з їжею і т.п. нам їхати 15км. Дитина дуже просить. А мене аж колотить зі страху
Лукава_Кiшка• 08 июля 2023
А питання в чому?

Завтра не пью• 08 июля 2023
Так, а при чем тут мама. Вы же насекомых боитесь, а не ребенка
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
А питання в чому?
Переступати через себе і гуляти влітку багато?
Меряю от 0• 08 июля 2023
А де тато?
Шпондєр• 08 июля 2023
Репеленти від ос не допомагають?
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Дитина при цьому страждає
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Репеленти від ос не допомагають?
На всяку хімозу алергія

автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляМеряю от 0
А де тато?
Ми закордоном з дитиною вдвох
Лукава_Кiшка• 08 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Навіщо? Знервована мати з оком, що сіпається, то гарний партнер для прогулянок? Тим паче, не знаю яка у вас погода, а у нас спека страшенна. Перегрівати дитину - не ок. Рано вранці погуляли, повітрям подихали і молодці, додому іншими цікавими справами займатися.
Василина Семеніч• 08 июля 2023
Автор, це ваша не перша тема. Чому Ви досі не дійшли до лікаря і не придбали ліки для екстреної допомоги під час анафілактичного шоку?
Ряженка• 08 июля 2023
Ничего страшного,у меня аллергия на амброзию,два месяца в году выкинуты из графика прогулок
Сусідка зверху• 08 июля 2023
Оси вас не будуть кусати, якщо ви їх не чіпатимете. У мене у сина в 4 роки був анафвлактичний шок, горло почало опухати, але ми одразу в швидку поїхали, гормон вкололи.
А минулого року в 13 вкусили 2 оси, бо він сливи рвав і вони всередині сиділи, він не помітив, і нічого вже не було.
Носіть з собою укол.
Мрію про пончик• 08 июля 2023
автор, купите себе эпипен и гуляйте спокойно (совет врача)
может, у вас все-таки отек Квинке, а не шок? От анафилактического шока спасти довольно сложно, счет идет на секунды-минуты
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Але нормальні мами весь день з дитиною надворі.
Ми зараз тимчасово живемо в домі з двором.
То дитину відправила саму гуляти.
Вона сама зранку годину максимум.
І після обіду годину максимум
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Ліки є
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляРяженка
Ваша дитина не гуляє 2 місяці?
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляМрію про пончик
В мене нічого не опудало, просто зжималось горло. Важко писати про це і згадувати - зразу ПА.
Мені одразу ,за хвилин 7-10, вкололи преднізолон у вену - і все пройшло
Ряженка• 08 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Ваша дитина не гуляє 2 місяці?
Уезжаем,с папой гуляли
Можу брикнути• 08 июля 2023
Тю. Я вдома, в Україні. Не гуляю, не переношу сонце (горить шкіра, починається нудота, болить голова). Коли їздили на море - до обіду читала в номері і виходила біля 5-ї години на пляж.
І я нормальна мама. Мама - це не лише прогулянки.

Василина Семеніч• 08 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Ліки є
Тоді у чому проблема?
Можу брикнути• 08 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Ліки є
Вам крім тих ліків потрібно щось заспокійливе, зняти внутрішню тривогу.
Мрію про пончик• 08 июля 2023
Ответ дляТуся муся
у вас, вероятно, был спазм дыхательных путей. Тоже анафилаксия, но без шока, к счастью
Таким людям всегда нужно иметь при себе эпипен
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляМожу брикнути
Тобто Ви на морі тільки в 5 вечора вперше виходили на вулицю?
Лукава_Кiшка• 08 июля 2023
Ответ дляТуся муся
То дитину відправила саму гуляти.
Вона сама зранку годину максимум.
І після обіду годину максимум
«Нормальні мами»- це як сферичні коні у вакуумі. Всі різні: і мами, і діти. Якщо вас до усрачки лякають прогулянки і ні наявність таблеток, ні кофтинка не заспокоюють, то сумніваюся, що ви весело йдете з дитиною, щось обговорююте та ліпите пасочки. Шукайте компроміс: і вам, і малечі. І перестаньте себе порівнювати з іншими «нормальними» мамами
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Тоді у чому проблема?
Я сама закордоном з дитиною.
Тому так, страшно. Бо ліки не факт чи поможуть.
Бо я вся в ПА через всяких комах, що можу думати,що мене щось вкусила і впарити собі ліки.
Капитанша• 08 июля 2023
Никогда полдня не гуляла, предпочитала поспать и отдохнуть, поэтому декрет был отдыхом, а не напрягом.
Ну вы ж ходите, вам значит норм.
Можу брикнути• 08 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Так. Чоловік з сином зранку без мене виходили на 3-3,5 години. Потім всі разом виходили ще на 1-2 години і вечеряли. Якщо було бажання - їздили в місто на прогулянку.
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Епіпен є.
Також дексаметазон.
Але з приходом літа я просто з розуму сходу.
І тут менше ос, ніж в Києві, хоча за містом і в кожного третього вулик і купа гнізд ос. Вони тут більш активні в серпні все ж. Але тут купа різних жучків
Подвійна веселка• 08 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Я сама закордоном з дитиною.
Ну то ідіть спочатку до психолога чи психіатра. Бо ваш стан більш психологічний. Може і алергія якісь зникнуть, як заспокоєтесь.
автор Туся муся • 08 июля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так, для мене найгірше це гуляти.
Хоча працювала з психологом, все одно зовнішній світ сприймається як загроза, ворожість. Хочеться закупоритись і не виходити з дому. Взагалі.
Дім класно, що дитина може гуляти сама. Але ми через місяць переїжджаємо в квартиру