Святатабожа• 08 июля 2023
Почему у украинцев такие плохие зубы?
Это вода, экология, что-то еще?
Живу давно в Европе, работаю в организации связаной с беженцами, и ни у одной нации ( сирийцы, афганцы, сейчас из Венесуэллы едут) я не видела столько беззубых людей. Даже у молодых очень плохие зубы, или же половина отсутствует. У меня даже коллеги спрашивали, почему так? А я без понятия, что им ответить.
Подтяжка• 08 июля 2023
Ответ дляАнонимушка
Бывает, что и в рот заглядывать не нужно, чтобы увидеть плохие зубы
Я теж знаю людину з поганими зубами. Але це не дає мені думки і права судити по стану її зубів про всіх українців. Люди, яких я бачу щодня навколо, в переважній більшості гарні, стильно одягнуті, усміхнені і досить доглянуті. Наша молодь виглядає не гірше своїх ровесників з Європи і США, наші чоловіки сильні і красиві, жінки доглянуті і мають смак в одязі і косметиці. Старші люди виглядають гірше, але на те в них і похилий вік, вічно молодим не будеш.
А ви наче про якусь паралельну реальність пишете, де все погано.
Миловидна леді• 08 июля 2023
Пріоритети. Замість лікування зубів або пародонтозу наші обирають туристичні економ поїздочки. Ще паління та алкоголь. Тому що «нафіга ті зуби та ясна - один раз живемо, надо емоції».
Цветов Мне срочно• 08 июля 2023
Ответ дляТрахтибидох
вы что, у нас же лучшие продукты, экология и стоматологи в мире))) не разрушайте сказку)))
Стоматология, как оказалось, самая дешевая в Европе.
Продукты вкусные, да.
Анонимушка• 08 июля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Зуби як зуби, чому конкретно в українців погані ? Знаю поляків і чехів з поганими зубами. По Україні знаю, що в Полтаві погана вода, і у багатьох погані зуби від цього. З моїх подруг і знайомих немає нікого з страшними зубами, всі лікують, регулярно ходять до стоматологів. Ця тема щоб знову принизити українців ? Подивіться на Тік току москалів, от там дійсно біда з зубами.
Беда с зубами у тех тиктокеров
Глубоководная селедка• 08 июля 2023
Ответ для3@йk@
Даже все бабушки и дедушки ходят со вставными челюстями. Что вы рассказываете
Естественно ходят. Я еще в ссср родилась и застала уровень стоматологии в школе и подростком- это ж было именно пытки, как лечение, так и протезирование. Одна бормашина, которая, что звуком, что голова трусилась, чего стоила.
Семицветка• 08 июля 2023
Ответ дляjulia-678c
То что какие-то выевхавшие замухрышки не следят за своими зубами не означает что так происходит у всех украинцев
Какая вы мерзкая не выехавшая замухрышка
Анонимушка• 08 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
Я ни про какую параллельную реальность не пишу
Цветов Мне срочно• 08 июля 2023
Ответ дляМиловидна леді
І зуби то не видно. А фоточку і сторьку в інсту запилити - то всі ж побачать
А Я Самая Самая• 08 июля 2023
Вы украинцев случайно с рашиками не перепутали? Обычно они все беззубые)))
Подтяжка• 08 июля 2023
Ответ дляАнонимушка
Як скажете. Чути когось, крім себе і згідних з вами, ви явно не готові.
Зілля до весілля• 08 июля 2023
Ответ дляАнонимушка
Беда с зубами у тех тиктокеров
Ну не знаю, всіх москалів не бачила, і не хочу бачити. Уявляю які зуби в їхніх дєрєвєнскіх, якщо міські з такими зубами лізуть тікток знімати.
А, згадала, бачила ще москалів полонених, там теж ´гарні´ зубки.
Анонимушка• 08 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
Готова
Подтяжка• 08 июля 2023
Ответ дляАнонимушка
Готова
Тоді спробуйте перечитати мій попередній коментар.
Бавовнятко• 08 июля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Мне 30, после родов целые только 4 зуба передних остались, это ужас, собираю деньги на мосты и импланты
А вы кальций принимали во время беременности?
Анонимушка• 08 июля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
То, что вы видели таких русских, не означает, что все такие. У каких-то деревенских людей зубы могут быть лучше, чем у каких-то городских
Айпишница• 08 июля 2023
Ответ для3@йk@
Вы русских видели? Вот там поголовно все без зубов. Мне очень мало встречаются люди с не ухоженными зубами в Украине
Я також думаю, що це більше про росіянців. Наші родичі з пітера всі з поганими зубами, їздили лікувати до нас, до 2014 року. В усіх українців нормальні зуби, кого знаю.
В курсі діла• 08 июля 2023
Так побежали за социалом в основном или совсем нищие или те, кто жил на мизерную зп. В моем окружении у всех хорошие зубы. В моей семье так же . Но и доходы позволяют следить за зубами . Мне 42. Зубы в отличном состоянии . Белые и здоровые
Соня-сонятко• 08 июля 2023
Можливо, ваша організація допомагає саме найбіднішим українцям, із Сирії найбідніші просто не змогли виїхати, до речі. Мені свого часу німецький стоматолог казав, навпаки, що у всіх українських дітей або були, або зраз брекети, мовляв, звідки у всіх гроші. Я ж тину привела на профілактичний, то він думав, що зуби вже після брекетів, бо рівні. Ну, і потім зізнався, що просто до нього всі кого він бачив з українців, з брекетами діти.
ВундерКИНГ• 08 июля 2023
Ответ дляБавовнятко
Да, у меня и без беременности зубы кусками выпадали. Но от витаминок кальция особого толку нет
Айпишница• 08 июля 2023
Ответ для3@йk@
Блогер Андрій Луганський постійно стібається з росіян за зуби, от там всі поголовно з поганими зубами.
Анонимушка• 08 июля 2023
Ответ дляАйпишница
Ну это у ваших родичей такие зубы
ТрамвайGirl• 08 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Мій батько, 60 років. Зараз з протезами. 1.Його батьки не навчили чистити зуби, не було такої практики в сімʼї.
2. Коли батько все ж почав чистити вже підлітком, була велика кровоточивість ясен, чистити перестав.
3. Коли боліли і псувалися зуби, замість лікування чомусь постійно їх виривав.
От вам на прикладі моєї сімʼї відповіді на ваші питання.
В загальному відсутність культури гігієни та фінансової можливості і бажання лікувати.
Не завжди від чистки залежить якість. Моєму батькові 81, один зуб видалений. Ніколи зубам не приділяв уваги, тому чистив на вимогу дружини, колов горіхи тільки зубами. Мама - має протези, але все життя дбала про зуби, зуб ’посипалися’ післі першої вагітності. Колись знайомий стоматолог впізнавав регіон проживання студентів ’ по зубах’. Більшість дівчат із західної України мала погані зуби, пояснював це тим, що була проблема із фтором у питній воді .
Герцогиня• 08 июля 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Именно поэтому , например, из Бельгии едут лечить зубы в Украину
Ну так порівняйте зп в Бельгії і у нас
А поговорить?• 08 июля 2023
Це лише підтверджує те, що в основній масі продовжують сидіти там не самі благополучні шари суспільства.
Без комплексів• 08 июля 2023
да вы что??? то вы в Словакии не были.. вот тут точно плохие зубы. половина беззубых потому что стоматология нереально дорогая. Нигде не видела беззубых украинцев.
Соня-сонятко• 08 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Та можливо то ви увагу не на тих звертали. В Канаді купа беззубих, від молоді до стариків. Бо страховка майже не покриває лікування, а ціни шалені. Вони вже і думають як то все подолати, яку програму вигадати. І така ж купа людей з голівудською посмішкою, бо гроші є.
В Україні біля Києва теж всі з вінірами, брекетами і біленькими зубами ходять.
Все залежить від достатку і району проживання.
Але є в мене ще категорія знайомих яких під дулом пістолета до стоматолога не загониш. Бояться і все.
Ну, певно, застали радянську стоматологію. У нас же доісторичний рівень був - боляче, гучно в ще й часом тхнуло горілим від борів
таке забути важко. Зараз усе в рази краще
Стрекоза любви• 08 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Я розумію, що справа не в одній чистці. Тут в загальному, якщо генетика погана, то має бути максимум догляду і лікування.
Айпишница• 08 июля 2023
Ответ дляАнонимушка
Ну это у ваших родичей такие зубы
Подивіться чат рулетку з Луганським, там всі росіяни беззубі.
Соня-сонятко• 08 июля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Краще не дивитися, бо вони на ефіри в рулетки рідко тверезими заходять. Часом здається, що тверезих там знайти важко