Ніколи не збрешу• 09 июля 2023
Нові стосунки. Партнер в сексі проти будь яких експериментів
Секс 3 місяці. Спочатку думала, що все більш класично, бо ми на початкових етапах.
А виявилось, то у нього так завжди. Прелюдія+3-4 класичні пози лише в ліжку.
На мої пропозиції чогось цікавішого відмовляє.
Чому чоловік може відмовлятись від будь чого(навіть від мінету)? То нормально? У кого було подібне?
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ви прийшли з теми про іноземців ?
Ні. Звичайні стосунки, я в Україні.
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляБорщик
Скукота
Для мене це мука була б
Так і є. І я пробувала поговорити у форматі звичайної бесіди просто, що було б класно змінити чи додати.
Він починає всі пропозиції опускати і знецінювати. Формату то мені не подобається, і то не так. Ще й ображається.
Санта Барбара• 09 июля 2023
Нудьга в ліжку це печаль(( особливо якщо стосункам 3 місяці і там взагалі мав би бути вогень нон-стоп.
Кицюююня• 09 июля 2023
Отказывает потому,что не хочет. Это нормально. Просто вот так ему нравится и больше никак.
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Ну ось і я очікувала, що перші рази, то перші. А далі розігрів. А нічого такого не було.
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляКицюююня
Він сам каже, що так не пробував, але відмовляє, бо йому вже «потенційно» не подобається.
Санта Барбара• 09 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
На пропозиції урізноманітнити секс ображається? Я би згортала такі відносини, чесно. Для чого вам невдоволеність там де ви маєте отримувати максимум задоволення, тим більше коли ви знаєте що можете його отримати, і як саме.
Поліцейський патруль• 09 июля 2023
Мне бы подошел ваш партнер)))) Не люблю выкрутасы всякие. А сколько ему лет?
НичеНипанимаю• 09 июля 2023
То може у вас там прелюдія огого ?!
Я собі навіть не уявляю, як це чоловік відмовився від мінету
Санта Барбара• 09 июля 2023
На мою думку ідеальний партнер, якщо розглядати в площині сексу, має з шкіри вилізти але зробити своїй партнерці так добре, як ніхто і ніколи. І це гріє їх чоловіче ЕГО зокрема.
А оце поєлозіл і достатньо…. Ну такоє….
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
33.
Поліцейський патруль• 09 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
33.
Хм...Это еще он вообще должен быть огонь-огнем. Думала, может за 40. Уже сложились свои привычки и не хочется нового.
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
То може у вас там прелюдія огого ?!
Прелюдія звичайна. Просто поцілунки, ну там інтимні ласки. Мінет каже не хоче, бо формат хочу тебе. І так кожного разу. Дикість якась.
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
А оце поєлозіл і достатньо…. Ну такоє….
Так, я теж в цьому бачу егоїзм. Бо думаю в плані інтиму завжди слід прислухатись, хто і що хоче.
Байрактарна• 09 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
А кунілінгус робить?
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Я теж розумію, що все йде до того, що разом ми не будемо. Хоча з ним комфортно, але аспект інтиму мене не влаштовує.
НичеНипанимаю• 09 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
То може не питайте?
ПешитеБесАшипок• 09 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Тобто йому ніхто мінет не робив ніколи?йому 18?
Кіна не буде• 09 июля 2023
Мені здається,що в нього якісь комплекси в плані сексу. Ну не зустрічала я чоловіків,які відмовились би від мінету і взагалі від пропохиції чогось новенького в сексі
Дуже дивно
Санта Барбара• 09 июля 2023
Слухайте, а може він просто встидається?) і не пробував і вже ніби і не хоче. Дивно трохи, але мало лі…
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я за інші пропозиції свої писала, що він не пробував. Пози інші пропонувала, локації крім спальні, секс іграшки. Олії для масажу на прелюдію, різні рольові штуки.
За мінет не питала, бо це якось мені ролі не грає. Під час прелюдій відмовив тай відмовив.
Воленс-неволенс• 09 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Вам так кортить йому зробити мінет?)) Він відмовляється, а Вас це не влаштовує! - так смішно))
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Ну щось на те схоже. Тому і створила тему, бо може в когось був досвід таких відносин.
Але я ж не сексолог, щоб щось змінювати в його голові. Якщо не готовий він навіть сказати за це прямо.
ШанельКуКу• 09 июля 2023
я тоже очень консервативна и мне не нравится новое, не нравится минет, куни и я понимаю вашего партнера.
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
До чого тут мінет? То як приклад його замкненості, а не основна проблема.
Мотористка• 09 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
А нащо секс іграшки, якщо ви тільки нещодавно разом?
Ніколи не збрешу
• 09 июля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Тобто з вашим партнером купу років ви також нічого нового пробувати не хочете і проблема не в сором’язливості? Бо якщо він такий типаж, то напевно у нас різні просто «потреби» і «запити» в інтимі.