Ні грама• 09 июля 2023
Це схоже на меланому?
До дерматолога запишусь. Просто зараз не дає спокою. Щось чухаються періодично на плечі вже кілька тижнів. Я думала укус, але коли зрозуміла що щось воно затягнулось, то виявилось що це не укус. Зараз бачу пляшку таку.
Меланома обовʼязково має бути з родинки? Чи просто пляма також можлива?
Ні грама
• 09 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Зовсім ні.
Зовсім ні-це не схоже, чи не обовʼязково має бути родинка?
Єдина Країна• 09 июля 2023
Ответ дляНі грама
Не схоже.
Розумна Губка• 09 июля 2023
У мене була подібна плямка, теж чухалась. Причому, цілий місяць я чекала, поки ’само пройде’. Потім пішла до онколога. Сказав видаляти. По результатам біопсії- меланоцитарна дисплазія. Лікар сказав, що в любий момент могла переродитися на злоякісну. Так що сходіть до лікаря і спіть спокійно
Розумна Губка• 09 июля 2023
Сама плямка була маленька, як половинка 1 копійки, а шов 13 сантиметрів і глибокий. Лікар сказав, що видалив всі корні від неї, така зараза....
Значит надо• 09 июля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Псориаз, экзема.
Меланома - нет
Жоден дерматолог без дерматоскопіі так впевнено не скаже як порадниця
Значит надо• 09 июля 2023
Ответ дляНі грама
Не обов’язково родинка
Не обов’язково з пігментом ( є безпігментні форми )
Тільки дерматоскопія у дерматолога внесе ясність а не порадниці
Оле Лукойе• 09 июля 2023
Ответ дляЗначит надо
Не обов’язково родинка
Ой, пришла ’врачиха’..
За пару недель уже меланома у неё вырастает безпигментная.
Оле Лукойе• 09 июля 2023
Ответ дляЗначит надо
Жоден дерматолог не стане таку пляму роздивляться в дерматоскоп
Значит надо• 09 июля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ой, пришла ’врачиха’..
Не вступаю в дебати
І таки лікар і таки дерматолог
Оле Лукойе• 09 июля 2023
Ответ дляЗначит надо
Не вступаю в дебати
І таки лікар і таки дерматолог
Не верю
Значит надо• 09 июля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Аргументовано
Ні грама
• 09 июля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Схожу точно, але коментарі все одно мене трошки заспокоїли, бо сьогодні ж вже точно не попаду, а так би до кінця дня місця собі не знаходила 🙈
Напланетянка• 09 июля 2023
Ответ дляНі грама
Если что, в клинике богомолец есть консультация онлайн по фото
Я такая наивная• 10 июля 2023
Лікар.
Меланома якраз частіше з родимки тощо,бо то перероджене
Але є базаліома,ось вона плосклітинна,тобто зʼявляється просто на шкірі (це не родимка,неус тощо), а просто переродження саме клітин шкіри.
Виглядає зазвичай як пляма червоного (коричневого кольору), має лущення,не загоюються місяцями. Загалом сходіть до лікаря,бо по вашому фото тяжко щось сказати.
То точно не екзема,ад чи щось таке