Пургену мне• 09 июля 2023
сусіди запросили дочку в басейн
в сусідів 3 дітей, запросили мою завтра в басейн (такий на 2 метри в дворі).
я працюю онлайн, тому не зможу з нею піти.
в басейні можна побути, але ж потім треба вилізти з нього і передітись.
чи якщо дочка піде на пів годинки то ок?
їй 6.
Нічний дожор• 09 июля 2023
Я б не пустила саму, діти тонуть і там, де по коліно, захлинутися - справа секунди, і зазвичай це відбувається непомітно. В них своїх троє, не буде коли стежити за ще однією дитиною.
ЯблокоРаздора• 09 июля 2023
Якщо ін батьки відповідальні, то відпустіть. А ще б надувний жилет - то все супер буде) Але щоб ваша точно переодяглася на сухий одяг.
Я в 13 теж скупалася, і не одразу переодяглася. Десь через 2 години. Вітряно було і через пару днів в мене гостре запалення яєчників було🤷♀️
Пургену мне
• 09 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
бассейн на два метра точно нет. темболее 3е детей своих
не глибини 2 метри. а такий маленький надувний біля дому
Пургену мне
• 09 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
блін я вже погодилась, тепер треба щось придумати, щоб не пустити
Кукусики• 09 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Этот комент был определяющим? Отпускайте
ЯблокоРаздора• 09 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Вибачте, може це зміне ситуацію, я тільки-но згадала- я в шортах купалася, і вони на мені довго мокрі були. А ваша буде в купальнику, то я думаю все гараз буде)
Сало не люблю• 09 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Автор, сходіть з дитиною. За годинку нікуди ваша робота не втече. А дитина отримає задоволення.до того ж оціните як сусіди дивляться за дітьми
Зараз на дієті• 09 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Домовтесь з сусідкою (хазяйкою), щоб вона проконтролювала і показала де дівчині передітись. Вона ж сама мама, невже не зробить все по людські.
Мадам Подлинник• 09 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Пускайте дитину в надувной басейн, якщо там нормальні дорослі, і діти будуть під постійним наглядом.
Я в 5 на річці сама купалася, такі часи були.
Пургену мне
• 09 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
не можу треба бути за компом нон стоп - постійні дзвінки
Не обижаюсь• 09 июля 2023
отпустите ребенка,тем более приглашают,не сама же просится.
там есть мама и детей много.
одних их не оставят.
а если есть контакт с мамой,то можно попросить чтобы проследила как девочка переоделась.
дайте дочери большое полотенце.
все будет хорошо.
там есть мама и детей много.
одних их не оставят.
дайте дочери большое полотенце.
все будет хорошо.
Фрекен бок• 09 июля 2023
Ответ дляПургену мне
А як вони в той маленький в 4 влізуть?
Сало не люблю• 09 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Візьміть комп із собою. Цеж близько. У вас певно ноут,а не бандура із стстемником
Сало не люблю• 09 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
А як вони в той маленький в 4 влізуть?
Якось влізуть. Це ж забавки ,а не спортивні змагання
Я тут с краю постою• 09 июля 2023
Автор, я свою відпустила на день народження до подруги у будинок з басейном у 11! років. А сама була на роботі. Через декілька годин мені подзвонила мати іменинниці та попросила сказати доньці, щоб вона не пірнала у воду з сальто
, бо бортики басейну гранитні та може бути лихо. А ту жінку донька запевнила, що мати так дозволяє. А я й знати не знала, що дитина так вміє.
Коротше, саму малу дитину до басейну у 6 років я б не пускала...
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Чому на пів годинки? Донька вміє плавати? Чому вона не може сама бути с судами, без вас?
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Ви напевно нікуди ніколи не пускаєте, ні в ніякі поїздки з класом, ні гуляти, забороняєте їхдити на роликах, велосипеді і тд, скрізь небезпека
Пургену мне
• 09 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Плавати не вміє. Ну як як довше, в мокрому купальнику киснути
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Можна і їжею подавитися, по вашій логіці трапи дітей не можна годувати?
Пургену мне
• 09 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
І де його стоячи в садку?)))
Я б такое не носила, но продаю• 09 июля 2023
в 6 років ні. Але згадала як свою у 7 пустила до куми, на дитячий ДН, теж басейн був, вона плавала але в жилеті.
Пургену мне
• 09 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Я пускаю саму так гратись. Сьогодні годину бавилась- і я забрала
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Ответ дляПургену мне
А, тоді в чому проблема?що за басейн взагалі? Лягушатник, а не басейн. Там і одній дитині плавати не можливо, не то що чотирьом. За що хвилюєтесь?