Неправдиша• 10 июля 2023

Розсудіть. Я невдячна тварина?

Є людина яка дуже! Допомогла моїй сім´ї. Можна сказати віддала останню рубашку. Я щиро їй вдячна і завжди намагаюсь їй віддячити. Принесу. Щось смачненьке, допоможу по дому. Частенько залишалась з її грудним хлопчиком поки вона займалась своїми справами.
І от ситуація. Я відпросилась з роботи щоб зробити одну справу (нехай це буде запис до стоматолога). Чоловік знав про це, і дзвонить (так що вона чує) чи не могла б я відмінити запис до стоматолога щоб посидіти годинку з дитиною, бо їм конче необхідно було поїхати по своїм справам
Я кажу, ну вибач? Я ж відпрошувплась у директора щоб зробити свою справу. Ні, сьогодні , не можу посидіти з дитиною.
Ну і все. Знайома передала чоловікові що я невдячна тварюка.
Як тепер налагодити зв´язок?
175см55кг19лет (она)• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Я ж писала. Я раніше теж сиділа з дитиною
І відверто кажучи мені взагалі не в напряг було.
Вас какой раз попросили ради похорон? Первый? И вы считаете себя в рабстве и вечно должной? Такое шось
автор Неправдиша • 10 июля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так в тому то і річ що раніше я сиділа з дитиною як при важливій потребі так і просто коли сестрі хотілось відпочити (шопінг, поїхати за місто) коли в мене був час я ніколи не відмовляла. І це було щиро, а не як подяка. Я люблю маленького хлопчика.
175см55кг19лет (она)• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Якщо щиро сидели с ребенком, то нужно было тут не создавать имидж рабства и постоянно обязанной, а советчицы ещё это словесным комом обернули и конечно же встали на вашу сторону. Я так полагаю, что похороны уже прошли? Муж ваш с сестрой ездил?
Миззери• 10 июля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Та прям рабыня
Попросила раз на похороны поехать, чтоб младенца не тащить
Ну ей и отказали , она считает что прям должны перенести визит к врачу
Зубожиння• 10 июля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Автор. Очень близкая или не очень, это не вам решать.это раз.
Человек очень вас выручил когда и ваши смаколики это фигня по сравнению с реальной помощью в ситуации с похоронами. Не?
А вы тоже за помощь рабов себе покупаете? Раз помогла и все, по жизни обязана, а как пошла к врачу, так сразу тварь. Сын этой благодетельнице ничем не обязан, только автор? И долго будет авто должна? Сколько лет еще бесплатно смотреть за детьми благодетельницы? Тех раз что уже были мАаало?
Зубожиння• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Мій.
И слова про тварь передал? Мерзкий и глупый человек. Мало того, что не заткнул, еще и передал. Ужас.
Зубожиння• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Ой. Це зворотня сторона його доброї душі. Він ото що думає то і говорить.
І він поступиться своїм аби комусь зробити краще.
А я все ж на перше місце ставлю свої інтереси
Доброї? Тобто він від великої доброти дозволяє дружиною твариною обзивати ще й їй передає? В мене папаша такий добрєнький. Гидка людина.
Зубожиння• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Ну і сам допомогає (ремонтом, підвезти кудись)
Але буває без попередження запропонувати і мої послуги.
Тобто ви вдвох в рабстві, а як відмовили, то ви вже тварина...блокуйте цю добродєтєльницу, як не ви, то чоловік вже відпиацював.
Благодєтєльніца одружена? Точно?
Зубожиння• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Ви знаєте. Тоді родичи з безпечних регіонів прямо боялись коли ми їм дзвонили. Їм наче цікаво було на бєженців подивитись, але не так щоб собі на шию посадити.
А сестра знайшла хату через знайомих потім привезла туди свій домашній скарб. Щоб ми не на голому полу спали.
Тобто це родичка? Скажіть, а ви б також ось так юзали когось за пару тряпок?
Чавонадо• 10 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Тут все залежить від того,які справи були у тієї людини. Якщо щось реально важливе,я б відмінила. Якщо ’такий самий зуб’ як і у вас, то причин образ не розумію.
А якби автор не відпросилась з роботи, то на кого б вони розраховували?
Анонимус Я• 16 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Автор, даже если вам сделали добро и очень помогли, не значит, что вы должны всю жизнь пресмыкаться перед этим человеком. Потом возненавидите его.

Так совпало, что у вас уважительная причина.
Стоматологія , якщо нічого не болить це далеко не поважна причина,таки так автор невдячна
Проня_Прокоповна• 16 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
А если автор за границей и попасть даже с осмотром квест?