Неправдиша• 10 июля 2023

Розсудіть. Я невдячна тварина?

Є людина яка дуже! Допомогла моїй сім´ї. Можна сказати віддала останню рубашку. Я щиро їй вдячна і завжди намагаюсь їй віддячити. Принесу. Щось смачненьке, допоможу по дому. Частенько залишалась з її грудним хлопчиком поки вона займалась своїми справами.
І от ситуація. Я відпросилась з роботи щоб зробити одну справу (нехай це буде запис до стоматолога). Чоловік знав про це, і дзвонить (так що вона чує) чи не могла б я відмінити запис до стоматолога щоб посидіти годинку з дитиною, бо їм конче необхідно було поїхати по своїм справам
Я кажу, ну вибач? Я ж відпрошувплась у директора щоб зробити свою справу. Ні, сьогодні , не можу посидіти з дитиною.
Ну і все. Знайома передала чоловікові що я невдячна тварюка.
Як тепер налагодити зв´язок?
звездная галактика• 10 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Так,уявіть, я людина. І навколо мене, слава богу,адекватні розуміючі люди. Якщо б це не дотягнуло до вихідних,то так,відпросилась б.
Помирають не щодня хтось у близьких людей.
Ви можете робити як захочете,я роблю по своїй совісті
вы через слово читаете? НЕ близкий. она так будет ко всем соседям ходить
автор Неправдиша • 10 июля 2023
Ответ длябобкина
А это ваш муж или её?
Мій.
бобкина• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Мій.
А эта женщина его сестра?
175см55кг19лет (она)• 10 июля 2023
Вы хотите услышать, что вы правы? Ок. Пусть другие напишут это тогда.
Похороны это важно
Да, я бы отменила свое дело и дала возможность поездки на похорон тому, кто меня так сильно выручил и последнюю рубашку отдал. Это помощь по делу. А не ваши смаколики. Иногда помощь так и приходит, когда резко меняются планы
Саджу все зарання• 10 июля 2023
Ответ для звездная галактика
Ви реально?))) Людина,яка зняла сорочку останню заради моєї сім´ї,для мене близька. Мені НЕ важливо,яка ця людина(що померла) по родству для неї,якщо для людини ЦЕ важливо.
Чудовий каламбур• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Тю!
а зачем вам та знакомая?
бобкина• 10 июля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Похороны это важно
А если бы автор не отпросилась в этот день? Тогда кто сидел бы с ребёнком?
автор Неправдиша • 10 июля 2023
Ответ дляЦикавенная
Интересно себя муж автора повел. А почему он находился с этой добродетельницей и если он был с ней, что мешало ему лично присмотреть за ребенком? Еще и передал жене это оскорбление. Он значит не тварь, а жена тварь. Капец
Ой. Це зворотня сторона його доброї душі. Він ото що думає то і говорить.
І він поступиться своїм аби комусь зробити краще.
А я все ж на перше місце ставлю свої інтереси
175см55кг19лет (она)• 10 июля 2023
Ответ длябобкина
Кабы да кабы) есть конкретная ситуация, которую нужно рулить
бобкина• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Почему он вообще докладывает кому-то, что вы отпросились с работы и идёте по своим делам? Это как так?
автор Неправдиша • 10 июля 2023
Ответ длябобкина
А эта женщина его сестра?
Як ви здогадались?
Море Щастя• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
А як виражається його добра сторона душі у допомозі тій жінці? Він ходить сидіти з її дитиною чи може щось ще для її сім´ї робить. Бо мені здається що тільки ви ’відробляєте’
бобкина• 10 июля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну знакомая не за час узнала про похороны, скорее всего. Значит, она и не собиралась на них идти, раз не с кем оставить ребёнка.
бобкина• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Як ви здогадались?
Ну а кто ещё это может быть?
Корсет_на_шурупах• 10 июля 2023
Ответ для звездная галактика
и что, что похорон? мертвому абсолютно все равно
Живим не однаково. Мова йшла про живих.
звездная галактика• 10 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
абсолютно. человек не в рабстве. у него могут быть свои дела и проблемы
автор Неправдиша • 10 июля 2023
Ответ длябобкина
Ось так. Можливо це була його геніальна ідея.
Він не признається.
бобкина• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Він не признається.
Ну это не впервые происходит. Он все рассказывает?
автор Неправдиша • 10 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Ну і сам допомогає (ремонтом, підвезти кудись)
Але буває без попередження запропонувати і мої послуги.
175см55кг19лет (она)• 10 июля 2023
Ответ длябобкина
Она собиралась. Просто не хотела беспокоить автора, да муж автора ляпнул.
И не знакомая, а сестра мужа
автор Неправдиша • 10 июля 2023
Ответ длябобкина
В день похорон узнала.
бобкина• 10 июля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
И не знакомая, а сестра мужа
Раз она собиралась, у неё был план, куда деть ребёнка?
Работать надо• 10 июля 2023
Ответ дляНеправдиша
Вам надо с ним серьезно поговорить. его поступок абсолютно мудацкий, и тварь в этой ситуации вовсе не Вы.
звездная галактика• 10 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Живим не однаково. Мова йшла про живих.
скажите, пожалуйста, а цель в походе на похороны? вот нет возможности. другая страна. болезнь. как то эти вопросы решаются? если этому человеку крайне необходимо было их посетить, он должен был подготовить запасной вариант. нет автора. уехала за границу. дальше что?
Чудовий каламбур• 10 июля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Похороны это важно
а если зуб болит так,что спать не можешь,и с работы проблема отпроситься?
175см55кг19лет (она)• 10 июля 2023
Ответ длябобкина
Муж автора ляпнул. Дав понять, что помощь едет
Что теперь? Вон пише автор выше, что в день похорон узнала. Таки срочная ситуация.
Зубожиння• 10 июля 2023
Вони саоєю послугою купили вас в рабство? Я би подзонила і сказала - Маша, я почула, що ти назвала мене тварюкою. Можливо, ти думала, що своєю допомогою купила собі раба, який з больним зубом відмінить запис до стоматолога або не ляже на операцію, наприклад, може й роди перенесе? Скільки я маю заплатити, щоб не бути рабом? Скільки я винна тобі за допомогу? Один раз, одна розмова і більше ніколи б не спілкувалась. Бо жоден благодєтєль не сміє називати мене тварюкою.
Саджу все зарання• 10 июля 2023
Ответ для звездная галактика
Можуть. І автор відмовила. Тільки чомусь її все ж хвилює той факт,що людина образилась і шукає варіанти як налагодити зв´язок. Як думаєте,чому? Можливо тому що реальну картину справ знає лише вона? Ми не знаємо,чим допомогла автору та жінка. Є така допомога,коли ти все життя будеш віддячувати,а не віддячиш. Але знову повторюсь,ми всі різні. Ви вчинили б так,а я інакше.
Работать надо• 10 июля 2023
Ответ длябобкина
автор за неделю записалась, возможно муж подговорил сестру как только понадобилось идти на похороны.
175см55кг19лет (она)• 10 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Не додумывайте. Если не если. Автор уже ответил, что острой боли не было