Тундиринда• 10 июля 2023
Як перестати жерти і настроїтись на інтервальне здорове харчування?
Треба максимально схуднути за місяць. Не можу настроїтись. Зранку норм, після обіду тягне на солодке, ввечері караул, зриваюся і їм як не в себе. Дайте чарівного копняка! Вага 80кг уже при 164см.
Ананомчикус• 10 июля 2023
Пройдитесь по магазинам шмоточным и поймите, что на вас, кроме мешка вещей нет. Работает.
Ирина Россошенцы• 10 июля 2023
Перестаньте жерти. Зараз дуже жарко невже лізе. Я дуже люблю пожерти, але зараз дуже жарко не лізе. Максимум чай, салат і кефір холодний
Ананомчикус• 10 июля 2023
Ответ дляИрина Россошенцы
Мне лезет всегда
Ирина Россошенцы• 10 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
о, я з вами согласна
Трейдер кріпти• 10 июля 2023
У меня сегодня день рождения,а завтра начинаю считать калории
. Зимой на подсчёте сбросила 6 кг и вес встал. Решила сделать перерыв.
Божа кульбабка• 10 июля 2023
Ответ дляТундиринда
Хочу почати здорове кето з інтервальним харчуванням.
чому саме його? і чому ’аж’ за місяць?)
Лепетун• 10 июля 2023
Так может вы в течении дня клюёте как птичка? Вот организм и добирает вечером всё что ему не додали
Я пані прохана...• 10 июля 2023
Просто взяти і почати. А ще хоч трохи спорту. Хоч хотьба по 5 км за день.
Коли почнете, то буде шкода результатів вже.
Пробйуте інтервальне 10-18 їсти , а з 18-10 не їсти. Важко тиждень, потім звикаєш.
Візьміть за правило вечеряти в 18. Все! Далі воду. Як би не хотілось їсти перетерпіть.
Я часом вранці встаю в 7 хочу їсти, як до 10 діждать не знаю. Побігала, де та енергія і взялась і їсти перехотілось
задумчивая мордочка• 10 июля 2023
Не купуйте солодке, не купуйте багато їжі, залишайте в холодильнику тільки корисні здорові не смачні продукти, щоб не було бажання їх зжерти
Тундиринда
• 10 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
интервальное трудно назвать здоровым, еще и кето
Чому?
Клин_Кляйн• 10 июля 2023
Интервальное, это очень тяжело. Может просто есть на пол ведра меньше?( У меня есть коллега, 100 кг+. Жалуется, что ест раз в день. Ага, раз в день полноценное первое и второе. А так...целый день, по пачке печенья, халвы, мороженое, чипсы, бутербродов гору!
Молчунья• 10 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Якщо нема протипоказань, то цілком можна
Бутерброд и я• 10 июля 2023
Я 61 кг при такому зрості після пологів, і дуже некомфортно себе почуваю.
Пийте воду коли ввечері хочете їсти
Пусин Кукин• 10 июля 2023
Ответ дляМолчунья
но не нужно,углеводы нам нужны, не есть фрукты и овощи по-вашему полезно?
Тоскующая• 10 июля 2023
Дуже гарно мотивує флірт. Кг йдуть, зовнішній вигляд покращується, настрій і самооцінка піднімаються. Але є один мінус - можна втюхатись.
Мозговая пилочка• 10 июля 2023
Я дожерлась до тиску 170 на 120. Бо вага 90 вже була. Тепер худну аж бігом. Злякалась.
Тундиринда
• 10 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Є одяг, ношу L, часом М натягую) не в одязі справа.
Зашла на 5минут• 10 июля 2023
Ответ дляТундиринда
Є такий стан як розлад харчової поведінки, при цьому дієти протипоказані взагалі. Мені допомогла програма для переїдаючих, по тому ж принципу , що і для алкоголіків. Все інше приводило до зривів, зараз я харчуюсь як нормальна людина, ні в чому себе не обмежую, без зривів і дієт.
Тундиринда
• 10 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
чому саме його? і чому ’аж’ за місяць?)
За місяцб схуднути, почати зараз)
Тундиринда
• 10 июля 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Хочу більше 5 км в жень.
Спасу мир• 10 июля 2023
Ответ дляТундиринда
Хочу більше 5 км в жень.
Начните покупать меньше еды. Вы срываетесь по вечерам, потому что днем не едите. У вас должен быть полноценный завтрак, обед и ужин модете совсем убрать, только напитки
Тундиринда
• 10 июля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
О, в мене харчова залежність,психологічна. 100% Яка програма?