Несу добро людям• 10 июля 2023
Посоветуйте гостевой дом с бассейном в лесу
Девочки, самые всезнающие! Посоветуйте, пожалуйста, коттедж или гостевой дом с бассейном, желательно в лесу. Не западная Украина, ехать из Николаева, поэтому, желательно Черкасская, Полтавская область. Нас девять человек, с детьми.
Попадалочка• 10 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Идеально, если есть сауна, мангал.
Все що ви описали, є. Але Волинь. Ми як раз зараз тут, озеро Світязь. Але не впевнена, що є вільні місця. Тут напевно до кінця літа вже все розписано
Несу добро людям
• 10 июля 2023
Ответ дляПопадалочка
Якщо гарне місце і Вам подобається, давайте координати, на майбутнє.
ФрекенБок• 10 июля 2023
Ответ дляПопадалочка
А зачем бассейн там
Scarlet-flower• 10 июля 2023
Поїхали з нами.
Якщо ви плануєте відпочинок і ще не обрали для себе місце, хочу порадити Черкащина 365 - шевченківський край, місця сили та енергії.
...
Я їду з родиною та вихованцями, я керівник гуртка з Дніпра.
У тур входить проживання, харчування, екскурсії кожного дня.
Повна вартість туру від 4900 грн до 5300грн
Для діток до 14 років - 25%
Для дорослих - 10% для постійних гостей
В період з 16.07 по 22.07 ви можете мати - 10% як для нашої компанії. Сказавши, що Ви з компанії Юлі з Дніпра.
Їх інстаграмм
...
Для діток до 14 років - 25%
Для дорослих - 10% для постійних гостей
Їх інстаграмм
Попадалочка• 10 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
А зачем бассейн там
Озеро доволі холодне й метрів 200 йти до глибини. Дуже довго йдеш по пояс. Зранку повітря +20, навіть біля басейну прохолодно
Несу добро людям
• 10 июля 2023
Ответ дляПопадалочка
Дякую!