Ваше мнение?
Если да, когда?
Ответ дляКлементина
Не знаю
Щось мене дивує, що більше всіх проти нашого вступу до НАТО виступає саме США
А ще, в США також скоро вибори, і якщо переможе Трамп, все може змінитися не в нашу пользу
Той дурдом хіба можна зрозуміти, нафту купляють як і раніше, торгові відносини ніхто не припиняв
Мария-a546• 11 июля 2023
Ответ дляLife-game
Мне снилось, что в ноябре заморозка...ну там странно снилось, вроде наши флаги и якобы победа, но как от бессилия, что ли.
И было только слово ’мир’ и прям всем было уже всё равно, лишь бы ’такт мир’
Я тоже предполагаю, что осенью все решится, думаю, что конфликт будет продолжаться в формате АТО 2014г.
Espresso_caffe• 11 июля 2023
из того, что говорил Венедиктов - русня хочет заморозить, пересидеть, проанализировать ошибки, восстановиться и с новой силой наступать
но это было до того, как музыкант поперся на москву
До речі, українські журналісти в 2014-2015 писали сюжети про сербо хорватську війну, вже тоді бачили паралелі. У Цаплієнко був точно великий матеріал. Якщо не помиляюсь, хорватського генерала, який очолював операцію по визволенню окупованих хорватських територій звали Анте Готовіна. Тепер він національний герой Хорватії. І страшний сон сербів))
Не знаю, шо як і буде.
Але знаю, що з генералом, здається, нам пощастило.
Не знаю, шо як і буде.
Ответ дляоле-чка
И самолеты летают и на отдых всей семьей ездят. Это как наши родственнички из питера, которые якобы не поддерживают хуйло похвастались, что они в Турцию всей семьей поехали отдыхать. Какие молодцы однако😡Послали куда подальше.
Клементина• 11 июля 2023
Ответ дляGvenna
Не знаю, шо як і буде.
Суттєва різниця у тому : що сербів мало, а кацапів, як грязі
Якби на нас серби напали, ми б їх теж давно перемогли))
Клементина• 11 июля 2023
Ответ дляVova735
В НАТО несколько фраз на все случаи жизни, мы занепокоени мы засуджуем мы ришуче застеригаем)))
Ще ’наші двері відкриті’
Ответ дляGvenna
Якщо хтось пам´ятає про розпад Югославії. Там була схожа війна у 1992-1995.
Серби (балканські кацапи) напали на хорватів, відкусили шмат території. Хорвати в шоці, відбиватись нічім, ні армії, ні зброї. Пробували, але безуспішно. Захід типу шось допомагав і я впевнена схиляв до заморозки. І конфлікт заморозився на три роки. Протягом яких серби продовжували свій терор проти цивільного населення на окупованій ними території, плюючи на всі домовленості.
Хорвати зібрались за три роки з духом і силами.
Послали захід, оон і всі домовленості к хєрам.
Провели блискавичну військову операцію і виперли сербів к хєрам.
А потом в 1999 туда пришло НАТО и стало бомбить
KingaGontowska• 11 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Так бомбили конченную фашисткую сербию!!
И я скажу вам - мало бомбили!!
Они до сих пор угомонится не могут. Балканские кацапы.
И я скажу вам - мало бомбили!!
Inna_ya_krasivaya• 11 июля 2023
Ответ дляrybka21
А між ким ’конфлікт’
Ви про що зараз?
не в бровь а в глаз! конфликт! русская крыса пробралась на наш форум
Ответ дляEspresso_caffe
На кацапосайтах пишут, что целью ’похода’ пригожина на москву было выявление военных командиров не лояльних к шойгу и путину