короткопамятна• 11 июля 2023
Про повістку чоловіку
Діачата, як зробити так, щоб чоловіка забрали на фронт? Допустимо, він приїжджає в місто N, на одну з адрес (наприклад:Садова 16,35). Куди телефонувати, щоб його точно прийшли і забрали? І щоб він не дізнався, що то я викликала. Знаю, які будуть коментарі здебільшого, але якщо є що по ділу сказати - то пишіть.
Я погнала• 11 июля 2023
А чем он провинился? Я своего вывезла заграницу, т к. он меня содержит.
короткопамятна
• 11 июля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Желаю чтоб вашего или вас так забрали
Так мого ж.
Госпожа_тамагочи• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Так мого ж.
Что настолько херовый парень что вы решили его просто добить?
короткопамятна
• 11 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Та зараз, вивезу я його
Вже побігла.
короткопамятна
• 11 июля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
та він і сам не проти, ще до 24-го лютого говорив, що один з перших буде свою землю захищати, та все щось заважає.
Зоряний Шлях• 11 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Так як і за що вивезли? То швидше навпаки .
очки_ннадо• 11 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Вы молодец!
Госпожа_тамагочи• 11 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну вы и ...рь
Кручу в голове матерные слова и немогу понять в каком слове на конце ...рь!?
короткопамятна
• 11 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну вы и ...рь
Не більше, ніж він. Що посієш - те пожнеш.
короткопамятна
• 11 июля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Тварь)))
Доль Чекомбана• 11 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну вы и ...рь
Чому?
Аліменти з 30 тис. зовсім непогані.
А якщо він їх взагалі ніколи не платив.
Аліменти з 30 тис. зовсім непогані.
А якщо він їх взагалі ніколи не платив.
Сметчица• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Шукайте знайомого в військоматі. Бо так , як ви хочете не буде. Або ідіть в військомат і там кажіть напряму. Ніхто по звонку бігати не буде.
Сметчица• 11 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Матрьошки навчились Гугл-транслейт користуватись?
Ось годі копіювати те, що не ви придумали. Ви вважаєте мало в Україні обманутих і кинутих жінок з дітьми? Де батьки офіційно не працюють, щоб аліменти не платити
Сметчица• 11 июля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Стервь))) Любимое слово моей бабушки)))
Ответ дляНе стесняюсь
Ну вы и ...рь
Бля.. коли ви вже зрозумієте, що війна це не виправна колонія і туди, ще на початку пішли справжні чоловіки, які йшли захищати своїх дітей, тому ми і вистояли. Це згодом почався цей фарс з мобілізацію. Тому подумайте, якщо вам він не потрібен, але для вас лише чмо… то нащо він людям, якщо від нього може залежати їх життя. …но мне же похуй, я обиделась. Хоть ты и троль, но возможно задумаешся, хотя..
Иванка Бур• 11 июля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну, если муж, то наверное просто выплат хочется
Кидаю курити• 11 июля 2023
автор вы первая и попадаете под подозрение , оно вам нужно? я так понимаю что вы и так там на ножах
Сметчица• 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Яких? Зараз платять не так, як до лютого 23 року. Пішов у бой, отримав за день гроші. Не пішов не отримав. Там же посуточні нарахувпння зараз. Місяць ніхто там не сидить же. Відходять на позиції.
ЯсноВидящая• 11 июля 2023
У нас тут бабка во дворе собиралась тоже самое провернуть с соседом . Он ее клумбу постоянно топчет с собакой . Пока никто не приходил
Кидаю курити• 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
она так уверена что он ей переводить будет?🤔