Злюка-закусюка• 11 июля 2023

Це невдалий ботокс?

Часто читаю, що брови піднімаються
Альдебаран• 11 июля 2023
Да, похоже на то
Дай подивлюся• 11 июля 2023
Да, у меня тоже раз бровь уехала
автор Злюка-закусюка • 11 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Да, у меня тоже раз бровь уехала
Але після 4-6 міс мтала назад?
Дай подивлюся• 11 июля 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Але після 4-6 міс мтала назад?
Раніше. Десь через місяці 1,5. Воно ж поступово відпускає. Мене взагалі більше 3-х місяців не тримає. Тому колю кожні 3-4 місяці
язззззь!!!• 11 июля 2023
смотришь на такое, человек моложе-не стал, так еще и лицо как перекошенное,а ведь человек колет-и думает омоложусь, найду мужчину,стану привлекательней
ЗдесяЯ• 11 июля 2023
О, а-то думаю, как это у соседки то одна бровь выше, то другая. А это ботокс, получается.
Чудовий каламбур• 11 июля 2023
Вона може підняла ту одну брову під час розмови. Це скрин відео. Я запросто можу то одну брову, то другу вгору піднести, і так часто роблю.
Aishiteru• 11 июля 2023
Краще б ви говорили про людину, яка дійсно зробила погане - про яку написано на картинці

А не про жінку яка як хоче, так і робить зі своїм тілом
Докладальниця• 11 июля 2023
Надо же, сознательно и за свои деньги создавать эффект инсульта на своем лице.
А главное, что все равно все выглядят примерно на свое.
Видящие_помогите• 11 июля 2023
У меня без ботокса так. Одна бровь приподнята даже при расслабленых мышцах.
ЖующаЯКонфету• 11 июля 2023
Ботокс легко выводится из организма. Не думаю, что Холоденко стала бы так ходить.
Забризкана водою• 11 июля 2023
Просто міміка
автор Злюка-закусюка • 11 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
В неї вона постійно така
Чудовий каламбур• 11 июля 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
В неї вона постійно така
Бо вона постійно говорить, під час розмови включається міміка. У кожної людини є міміка і асиметричність, яка стає більш помітною під час розмови. Якщо людина не заколота. Є ще люди, які дуже стежать за мімікою, щоб зморшки не формувалися, їх до уваги не беремо.