Шкала Радощів• 11 июля 2023
Мариуполь, что же там было на самом деле?
Была подписана на девушку из Мариуполя , она рассказывала как их обстреливала расия, обсырала их , и тут через полгода она уже живет в питере и рассказывает о том что стрелял Азов , и вообще во всем виновата Украина . Что происходит с такими людьми ? Им платят ? Сколько же тогда должны заплатить за вранье ? Или это не вранье ?
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
А Крим? Північно-Кримський канал скільки обійшовся Україні. цілі села винищили, сам Добжекнко не зміг дозняти отой фільм Поему про море, але рускіє довобой...все одно- крим подаріл Хрушьов, сволочь, а нас ісконнорускіх заставілі на украінском гаваріть’’’...
Власне, не бачила в Криму ніякого занепаду.
Жили не краще і не гірше, як вся Україна.
MashaizDusha• 12 июля 2023
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
досі такі, досі. Мені по роботі одна поскаржилася що як це так з неї стали вимагати українською публікувати матеріали. Вона переїхала з росії на схід України в дитинстві.
Я так розумію це для великоросної психіки якесь приниження, мабуть. Снизойти до украинского?
Люся_Алельсинкина• 12 июля 2023
Ответ дляkll lena
Військовий у інтерв’ю говорив, що вони не очікували такого швидкого оточення і тотального знищення міста, Азов готувалися обороняти місто, але рашисти просто все рівняли. Вони військові, воювали, але навіть для них це було занадто. Швидко опинилися в оточенні і тоді уже не було варіантів маневрувати, могли ховалися у людей. І машини не випускали, бо обстрілювали. Для мене вони завжди герої.
А як параша «воює» усі надивились - рівняти все з землею, де бачать опір - накривають квадрат і пофіг хто там що там. У окупаціі все було ціле, «так харашо было», зато після звільнення обстрілюють що ні однієї хати цілої. Все очевидно, росія - краіна терорист.
В мене чоловік військовий і ось він каже, що один полонений русак казав, що мріяли взагалі бомбардувати, як Сирію, ’ковровими бомбардуваннями’ але не думали, що такий спротив буде .Було завдання знищити Україну за кілька місяців
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
Яка мрія в дурного москаля.
Замість собі унітаз в хаті поставити, мріяти сусідів розбомбити.
Люся_Алельсинкина• 12 июля 2023
Ответ для vihola
Вони шикарно жили.Дотаційний регіон, Дозволяли хати здавати і ніякого готельнного збору, воду давали. світло теж.
А вони у відповідь як свині- а вдруг ешелон бандеровцев приєдєт і заставит мову учіть..
MashaizDusha• 12 июля 2023
Ответ для vihola
у Азірова там маєточок був ще за української влади.
Справа в тому, що вони порівнюють Крим за України й Крим за совка. А при совку були путьовкі безкоштовні й катлєта по 11 копійок.
(Маю на увазі не кримчани а всі решта совкодрочерів які в Крим каталися)
Ответ дляMashaizDusha
Ну то кримчанам нашо ті безкоштовні путівки з котлетами, їм навпаки добре було б аби все дорожче.
Люся_Алельсинкина• 12 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Так,вЯлічіє в них.
Одне падло мені якось в вайбері, в православному співтоваристві почала гаквти, що рускіє нас чітать і писать научілі.
А коли я їй відповіла, що скоро будеш українську вчити, бо з нами весь світ, вона каже Я руская, ніза что. На вашей мовє?
Нагадало пісеньку я рускій і дебіл з триколором в сраці
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
Так,вЯлічіє в них.
Мені тут на форумі писали що росіяни приїхали на захід України, вошей і коросту нам виводити.
Лікарі, вчителі, інженери, бо ми були тупими й забитими.
MashaizDusha• 12 июля 2023
Ответ для vihola
і саме через те мабуть сьогодні їхні потомки в нас крадуть унітази й стіралки, бо вони такі розвинуті а ми забиті селюки.
Ответ дляMashaizDusha
Коли бачиш в чат рулетці рожі середньостатистичних русскіх, здається що це пʼяні мавпи в печері знайшли мобілку, тицьнули на кнопку і вийшли на звʼязок з цивілізацією.
MashaizDusha• 12 июля 2023
Взагалі то ця тема простежується всюди в рашистів, якщо їх послухати, то вони всюди когось спасали, от завжди вони ’самоотвєржено’ бігли ’спасать’ (воювати) у всіх куточках світу. Може це таке виправдання про те, чого вони досі живуть на болотах при всій нафті й газу, при всій типу освіченості. Чого пагано живем? Бо ми всім помагали, всіх спасали, часу не було своє будувать. Ну а ще підлі капіталісти, англосакси й католики проти нас козні стироїли.
Ответ дляMashaizDusha
Послухати русскіх бабок в яких на вулицях беруть інтервʼю, вуха вʼянуть.
Яка розпрекрасна параша благодійниця, всього світу рятівниця, які парашенці добрі люди, як всім ворогам терплять і пробачають образи.
MashaizDusha• 12 июля 2023
Ответ для vihola
так, і це мені нагадує як нарциси-психопати, аб´юзери завжди кажуть жертві ’ти неблагодарне нічтожество, я тебе витащив з дєрьма, ти без мене ніхто, ти сама мене провокуєш тебе бити!’
Ответ дляMashaizDusha
Насилля це головна парашенська ідеологія.
Одні над одними з покоління в покоління знущаються і до сусідів лізуть, бо мають потребу знущатись над кимось, так само як над ними знущались.
MashaizDusha• 12 июля 2023
Ответ для vihola
от і що робити з такою клоакою душевних калік, в яких є ядерка?
вони ж не зміняться й за 20 років. А може ще століття їм треба, а може більше.
MashaizDusha• 12 июля 2023
Ответ для vihola
Мріяти щоб ця дич віддала ядерку в обмін на їжу. А як буде насправді, подивимось.
якби то так. Але Північна корея живе більшість народу впроголодь і вже ніхто там ніколи не пикне, надто глибоко режим закріпився. В них же й голод був.
От що буває, коли світові політики роками закривають очі на формування антилюдських режимів, вони тоді озброюються, окопуються й завжди лишаються пороховою бочкою.
Ответ дляMashaizDusha
А срср розвалилось, треба вірити в чудо
Ответ дляJul-Ap
В Буче единицы пророссийского населения.
Люди дале с одной улицы, но с разным восприятием и мировоззрением оценивают одни и те же события по-разному.
У меня есть родственники и близкие друзья с Волчанска и с Балаклеи, так у них в семьях разные мнения об одном и тот же, разная правда.
В основном Украину винят те мариупольцы, за которыми шлейф пророссийских взглядов уходит далеко в прошлое.
В основном пророссийской мышление у 60+.
У нас знакомая с Донецка,живёт в Киеве лет 15, ещё в школе с родителями ругалась и доказывала что украинский нужен .
Свекры у сестры ,67, лет ,на Шулявке гремело ,им все ,так надо ´, за россию.
Ответ дляColombina.
Естественно люди не хотели уезжать, везде вещали ’не нало паниковать’, все будет хорошо, верьте в ЗСУ. Пока в Марике была связь - реальную опасность скрывали, а потом ловушка захлопнулась
Иетересно стало где такое вещали?Я слышала, что в город зашли в первый же день рашисты и времени уехать как у Киевлян например не было.Если так было на самом деле и Мариупольцы ждали, что их спасут, то можно понять их обиду.
Ответ дляВеточка сакуры67
Не знаю что было в Мариуполе. У меня у мамы в селе русские были ровно 2 недели и было тихо относительно, они кошмарили магазины, наши пытались стрелять, но понимали что попадают и по местным. После наступления, когда зашли наши начался кошмар Летал русский дрон и вычисляли где ВСУ живут и пол села в итоге разнесли. Так вот местные кого винят? Через одного можно услышать : если бы не стояли наши войска село бы было целое, т е они наших же и обвиняют. А где они должны были быть ? В лесу спать? Вообще как воевать не попадая по гражданским объектам и людям? Ведь те тоже прячутся в домах и погребах, как их выкуривать- выйдете, пожалуйста, мы вас убьём?
В мене в баби в хаті орки жили. Вбили хату, город, як якісь пещерні Мауглі. Сусідам гімном по шпалерах малювали, іншим свиню зарізали і так вона і згнила. Київська обл.
Ответ дляAlessa 35
Знайомі не 24,02, а на пару днів пізніше з Маріка виїхали спокійно, ніхто не заважав. Але вони довго ввагалися їхати чи ні