Гл. Амурная• 11 июля 2023
В шоці від маминої думки
Нещодавно говорили про нашу спільну знайому, якій за 30. Я сказала, що та дівчинка класно виглядає, що в неї гарні речі, подорожує, вчить мови, що вона мотивує. На що мама відповіла:"вона така розумна, бо в неї дітей немає. Аби в неї діти були, вона б думала , що краще дитині купити, а не сукні скуповувати." Я була в шоці, мені дико таке чути
Я не чарівниця вам• 11 июля 2023
Мама права: в большинстве случаев только с хорошими деньгами мама продолжает жить как и до ребенка. А так да-думаешь о ребенке сначало
У вас тоже нет детей,судя по вашему шоку.
Анютины ласки• 11 июля 2023
Мама в чем то права. Ребёнок забирает много ресурсов и не только денег, но и времени
Анютины ласки• 11 июля 2023
Ответ дляSeehund
Что тут шокирующего?) Дети требуют затрат личного времени и денег.)
Плюс вечный вопрос : с кем оставить ребенка
Дона Ко Ко• 11 июля 2023
боже, якби я тут писала ’перли’ моєї мами, це була б тема на 100+сторінок
в мене троє дітей, так вислуховую, що нафіга мені було стільки дітей, якщо я хочу відпочивати одна, хочу доглядати за собою (брови пофарбувати, манікюр-педикюр-зачіска, нічого незвичного), хочу сама поїхати в готель олл інклюзів без дітей. також подорожую, маю гарні речі, вчу мови,дітям все купую, що треба і не треба:), але й собі не відмовляю в задоволеннях. цікаво, що б сказала Ваша мама на таке
Гл. Амурная
• 11 июля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я і не хочу дітей.
Невидимка Майя• 11 июля 2023
Автор, у вас явно нет детей.
Иначе вы бы давно определились бы с приоритетами.
Голубка миру• 11 июля 2023
Головне що ви так не думаєте.
У мене є дитина, але я в басейн ходу, ось в на музичному фестивалі була, і одягалися в сукні ніхто мені не забороняє в багато іншого.
Все тільки в голові.
Я пані прохана...• 11 июля 2023
Я вважаю як ваша мама.
Але в мене троє дітей.
Дівчина за 30 ;)
Але в мене троє дітей.
Дівчина за 30 ;)
Мороженная курица• 11 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
А когда Вы одна едете в олл-инклюзив, детей с кем оставляете? )
Невидимка Майя• 11 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ви собі не відмовляєте в задоволеннях, бо у вас немає фінансових проблем.
Якщо б перед вами стояло питання харчування дітей чи замість цього нігті/брови - що б ви вибрали?
Покорительная• 11 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Насамперед потрібно робити вибір не плодитися у злиднях. Планета і без того перенаселена.
Ой, да классика жанра. Ваша мама говорит исключительно о себе, это она така героиня рожала и поднимала детей (заметьте, ни слова об отце, наверное с вашим тоже вопросы?). И геройски отказывала себе во всех возможностях. Ну не признается же она вам, продукту собственной жертвенности, что ее путь был не особо счастливым. На самом деле.
Просто кивайте. И думайте по своему.
ОйЙой• 11 июля 2023
і мені дико
Що донька рідну матір в спину паплюжить
Що за народ
Як не дітей своїх тут принижують
Так мам
Що донька рідну матір в спину паплюжить
Що за народ
Як не дітей своїх тут принижують
Так мам
дамаБезСобачки• 11 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Автор, у вас явно нет детей.
В мене двоє.
І я не погоджуюсь з мамою.
Діти потребують часу, уваги, коштів - так
Навчання догляд за собою потребують також часу та коштів.
І от чи варто піднапрягтись - залежить від кожної жінки
І я не погоджуюсь з мамою.
ОйЙой• 11 июля 2023
Ответ дляПокорительная
А що аж такого шокуючого у думці мами?
Доньці треба плітки про маму звести
Знайшла місце і контингент
дамаБезСобачки• 11 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Знайти роботу
Покорительная• 11 июля 2023
Ответ дляОйЙой
і мені дико
Що донька рідну матір в спину паплюжить
Що за народ
Як не дітей своїх тут принижують
Так мам
Що донька рідну матір в спину паплюжить
Що за народ
Як не дітей своїх тут принижують
Так мам
Ну так мама виховала. Що поробиш.
дамаБезСобачки• 11 июля 2023
Ответ дляОйЙой
і мені дико
Що донька рідну матір в спину паплюжить
Що за народ
Як не дітей своїх тут принижують
Так мам
Що донька рідну матір в спину паплюжить
Що за народ
Як не дітей своїх тут принижують
Так мам
Чого паплюжить? Просто обговорюємо таку думку.
Чи є діти причиною того що жінка собою не займається
Дона Ко Ко• 11 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
це ви так думаєте. що проблем немає є. я ж не пишу, що роблю це щомісяця. педикюр, наприклад, роблю гігієнічний, і манікюр теж. раз на три місяці. потім просто вдома підтримую-підпилюю. в перукарні не ходжу, маю власного майстра з прийнятною для мене ціною. одяг гарний, так, але не повна шафа, бо я краще куплю одну гарну якісну сукню, ніж 10 дешевих. єдине, в чому не можу собі відмовити-прикраси. при нагоді купую срібло. золота брюліків не маю (тільки обручка). і так, частенько до зарплатні зхмушена на касі обирати, що купити-хліб чи молоко. але коли маю нагоду собі зробити добре-я її використовую