Кумедний ґудзик• 11 июля 2023

Дівчата, які постійно відмовляються кудись йти з колегами, як ви відмовляєте?

Колектив жіночій. Коле іноді збираються разом, кудись ходять, але особисто мені це не цікаво, а по-друге, на це все потрібні гроші. У мене в-першу чергу це основне питання. Я про це вперше говорила, потім просто вирішила, що постійно повторювати це сюр. Кому треба той розуміє. Потім у мене є своє життя, свої справи, хобі якому я присвячую вільний від роботи час. Колеги не розуміють, чому не можна перенести, чи виділити 400-800 грн на захід + на посиденьки у закладі.
Колектив у робочий час нормальний. Але у вільний час хочеться з чоловіком проводити час та займатися своїми справами які мені цікаві.
Як коректно відмовляти? Бо я іноді можу тактовно сказати, а іноді ні, не хочеться сваритися. Бо я з ними і не відмічаю свята (я не пʼю), але так щоб я не зовсім випадала з колективу. Важко балансувати.
Танюша• 11 июля 2023
Я не хочу.
Все.

Ондатрова шуба• 11 июля 2023
В мене ввечері або тренування або англійський. Так і кажу
Perfect_Day• 11 июля 2023
Краще випадати з такого колективу. Люди, які хочуть, щоб ви з ними ходили по генделям, бо їм потрібні собутильники, - нехай краще думають про вас погано.
Донька подруги• 11 июля 2023
Была у меня одна коллега. Вот она делала хитро: если ее куда-то звали, она с горящими глазами соглашалась. До последнего. А когда уже наступало время-она просто находилась в это время в другом месте-позвонили из дома, потекла труба, пошла в больницу. Молодец!
Поліцейський патруль• 11 июля 2023
Так і скажіть,що хочете провести час з родиною. У нас в колективі є така жінка. У неї трохи інша ситуація. Чоловік не пускає нікуди,ревнує. Вона довго відмовчувалась,а потім прямо сказала. З нами не ходить,але ми все рівно її поважаємо,як колегу
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Ну вони по генделям не ходять. Ресторани, які коштують не мало. Але після роботи хочеться своїми справами займатися.
Летчица• 11 июля 2023
Ответ дляДонька подруги
Так не красиво делть. Уж лучше сказать сразу - не хочу, не люблю, занята и т.д.
Донька подруги• 11 июля 2023
Ответ дляЛетчица
Красиво-не красиво, а действенно! И не скандалит, и не ходит.
Заліковий троль• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
По суті, ви їм потрібні для масовки. Кажіть ’Мені це не цікаво’ і все.

Летчица• 11 июля 2023
Ответ дляДонька подруги
А если на нее рассчитывали? Понятно если идет 15 чел, то пофиг. А если одна или 2 договорились, а она подвела их?
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Я вже казала, що у мене немає на це фінансової можливості. Колеги усі крім мене живуть у власному житлі, а я на зйомній і вони трохи не розуміють, куди я так швидко гроші витрачаю, що не можу виділити + у мене чоловік не працює. У них чоловіки займають досить солідні посади. Тобто ми дуже різні.
Girly_girl• 11 июля 2023
Я говорю, что меня муж ждёт) или раньше говорила, что тренировка
Сама не знаю• 11 июля 2023
Так и сказать, что у вас семья, дел полно, да и не любите вы ходить по кабакам. Просто говорите-нет, это не моё, а вам хорошо погулять)
Летчица• 11 июля 2023
Сходите раз и сделайте так, чтоб они больше не захотели вас с собой брать
Поліцейський патруль• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Нічого,вони згодом зрозуміють. А Ви не хвилюйтеся, нормальні люди будуть розуміти Вашу ситуацію і не змінювати до Вас своє ставлення.
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляGirly_girl
В тім то й справа, що вони всі знають, чим я зайнята. Але не розуміють, чому не можна перенести, та і знають за фінансову сторону. Просто підбішує
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляЛетчица
Це як так зробити?
ГЛЮкоза• 11 июля 2023
Ответ дляДонька подруги
И прям ей верили все. Ну один раз, ну два..но не постоянно
Муууумие• 11 июля 2023
1) Девчонки, я интроверт и мне для отдыха нужны тишина и покой. Я не большой любитель посиделок в принципе. Поэтому, ко всем вам хорошо отношусь, но просьба меня понять, это не мой формат общения и отдыха.

2) Девочки, мне вас и на работе хватает, дайте от вас отдохнуть уже))).

Стрекоза любви• 11 июля 2023
Скажіть жартома, що у вас «величезний кредит», тому шерше ля фам А вам гарного відпочинку.
Мені здається адекватні зрозуміють, що справа в фінансах.
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Дуже сподіваюся на це) просто зараз підбішує
Girly_girl• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Тогда скажите нет, не могу и все, ну обидятся так обидятся)
Плюс как можно перенести тренировку, например, там же режим важен
Летчица• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Це як так зробити?
Ну не знаю. Ведите себя вызывающе, обрыгайтесь...(шучу)
ГЛЮкоза• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Це як так зробити?
Заставьте их заплатить за себя))
Донька подруги• 11 июля 2023
Ответ дляЛетчица
Главное, деньги не сдавать, как она и делала-завтра, завтра и все. Автор пусть сама решает. Мой совет такой.
Сама не знаю• 11 июля 2023
Ответ дляЛетчица
И не говорите) У нас на работе одна была такая-вся в детях, семье, а на корпоративе выпила и начала стриптиз танцевать, при чём там тётя в теле и было мерзко и стыдно всем за нее!
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Мова ж не про кабаки. Вони ходили на стендап, кіно, на конях кататися, квести. Після заходу заходять в ресторан.
Мать драконов• 11 июля 2023
Коли працювали в офісі, не відмовлялася від посиденьок і походів на обід з дівчатами. Зараз працюю віддалено, спілкування не вистачає, то компенсую порадницею

У нас класні були посиденьки, в офісі настолочки, просмотри фільмів, іноді походи в якісь заклади. Навіть скучаю за тими часами.
ГЛЮкоза• 11 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Танцуй тетя атя тя тя)))
Советничаю тут• 11 июля 2023
Ой моя прям ситуация.
Я перестала ходить на совершенно мне неинтересные посиделки с коллегами.
И деньги целы.
Но в коллективе я теперь отщепенец. ))
Нет, никто мне ничего не говорит. Но я чувствую это.
И плевать. Я на работу хожу только работать. Им хочется, пусть бухают.