ЯспАкойнаЯ• 11 июля 2023
Какие специи вы чаще всего используете?
Сумчатая кошка• 11 июля 2023
почти все время перец чорный молотый, душистый молотый, лавровый лист листья или молотый.
остальные - по необходимости
Пацан к успеху шел• 11 июля 2023
Красный перец Чили, паприку, кари, чёрный и белый перец, сушёный укроп, базилик и орегано ну и корицу. Вообще я не очень по специям кроме перца
Щепотка_совести• 11 июля 2023
Сухий часник, хмелі-сунелі, каррі, перець в млинку, лавровий лист.
Інколи: зіра, фенугрек, барбарис та усякі мікси
Фея_3уровень• 11 июля 2023
Лавровий листок, перець чорний та духмяний, сухий часник, паприка, прованські або італійські трави і коріандр.
Мішечок щастя• 11 июля 2023
прованські трави, паприка, чорний перець, «томати, базилік і часник», для курки
Сижу_и_плачу• 11 июля 2023
Ответ дляМішечок щастя
Оооо, вони тупо найгарніші серед недорогих наборів!
Мішечок щастя• 11 июля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
я б томати, базилік і часник купила велику пачку, бо раз-два і немає))) універсальна приправа!
Мішечок щастя• 11 июля 2023
а, іще в бульон додаю трішки карі для аромату і кольору, ну і коли немає нічого іншого, то курка просто з карі супер
Дівчина заглядєніє• 11 июля 2023
Сухой чеснок, кориандр, паприку, орегано. Миксы тоже люблю: итальянские травы, хмели-сунели, подкопченую паприку с кленовый сиропом, лимонный перец.
Фуліганка• 11 июля 2023
сухой чеснок, лимонный перец, копченую паприку, весняну зелень (там где банальные петрушка и укроп) и приправу торчин 10 овощей.
ТочноБудет• 11 июля 2023
Чорний перець, суміш перців, паприка копчена й звичайна, супові приправи, соєвий соус, гірчиця.
В м´ясо барбарис іноді додаю замість соєвого соусу.
Інші не так часто використовую, за необхідністю.
Чай не пью, только кофе• 11 июля 2023
Часник
Корінь селери
Сушена мелена петрушка
Сушена цибуля
Копчена паприка
Чорний перець
І якісь суміші трав для салатів
Корінь селери
Сушена мелена петрушка
Сушена цибуля
Копчена паприка
Чорний перець
І якісь суміші трав для салатів