Мамина корзиночка• 11 июля 2023
А вам нравится/нравилось гв?
Если да, то чем? Если нет, то почему?)
Бабуся Бетман• 12 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
От много молока колики не будут, и грызть соски тоже, у меня мало молока было и грызла мне соски малая
Попробуйте пить из бьющего в горло фонтана, потом обсудим.
Белоснежко• 12 июля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
А чому?
У мене були гормональні стрибки пов´язані з цим, це відображалося на настрої, діях, поведінці. Я не могла з цим впоратися. Це перекривало всі переваги. Я не відчувала радості, я відчувала обов´язок. Обов´язок я виконала ціною свого здоров´я, до самовідлучення.
Повторень я не хотіла.
Вдруге всі ці стрибки та гормональні мотанки припинилися буквально через місяць як вдалося завершити лактацію. Зараз нові протоколи і таблеток не дають. Мені довелося пережити прибуття молока та згортання лактації. Я вважаю подібне тортурами. Але навіть це не спонукало продовжити лактицію чи повернутися до грудного, бо я знала, що позбавлюся цього всього емоційного лиха, настрою і думок лише із завершенням лактації. Так і сталося.
Повторень я не хотіла.