Опишу коротко, саме головне.
Ввечері мій брат с дружиною і їхньою донькою заїхали в кафе замовити шашлик і забрати його з собою. Дружина залишилася в авто, а брат з дитиною пішли у кафе. Там була компанія воєнних з дружинами.
І тут невістка бачить що мого брата викидають на вулицю на землю і починають бити. Їх 5, він вже без свідомості. Дитина кричить не бийте тата. Невістка кричить , підіймає брата, так вони і її влупили в плече. Виявляється що брат зачепив чиюсь жінку, але по камерах і свідки сказали що нікого він не сипав.
Ось три дні брат в лікарні,капають, ходити не можна. Все болить. Вони сьогодні знайшли невістку, попросили про зустріч, вона пішла , вони благають забрати заяву, а вони оплатять лікування. Вона їм сказала, що поки не буде забирати.
Моя думка не забирати, хай несуть покарання.
Планую шукати адвоката.
Брат каже що зараз не може нічого вирішувати,бо голова не варить взагалі.
Струс мозку, відбита селезінка, синці, гематоми, ребра болять і все тіло. Поки обстежують, капають. Лікар каже вставати з ліжка не можна.
Ми вперше в такій ситуації, будь ласка дайте пораду що робити, і як правильно вчинити і з чого починати все?
Всім мирного вечора і ночі!🇺🇦
Планую шукати адвоката.
Всім мирного вечора і ночі!🇺🇦
Результат:
вже голосів:
588 (90.6%)
Не забирати, судитися
61 (9.4%)
Взяти кошти,забрати заяву
Mrs.Sexuality• 12 июля 2023
Ответ дляОце так цабе
Ой
В друга видалена селезінка - білий білет отримав зараз на комісії, вже й закордоном. Такі дивні у всіх історії і дуже різні (
Удаленная селезенка это инвалидность.
Екатерина27• 12 июля 2023
Ответ дляКоко Шанель
Смешно... Переезжаете к невестке, если такая храбрая, будете их охранять, пока они будут судиться.
...А муж сразу пойдет в ВСУ, со штативом и в гипсе.
Своим комментарием вы расписались в том, что мы дивем в горном ауле, кишлаке, юрте… Как хотите называйте, а не демократическом правовом государстве! И именно благодаря таким как вы безправным покорным овечкам наша страна погрязла в коррупции и вранье!
Безпорадна Кроко• 12 июля 2023
Ответ длявкрации
У меня есть англоязычный коллега, который служил в Афганистане (вооруженные силы Великобритании), рассказывал, что многие сослуживцы поехали кукухой, хотя у них была относительно ’мирная’ служба.
Стверджую лиш то шо на власні очі бачила
За кордоном вже 20+ років,,, в Україну регулярно приїзжаю, тут мама
До минулого року, іноді собі думала, чи не зробили помилку шо виїхали
Тепер подібне і в голову не заходить
Діти сюди навіть в гості не хочуть
Старший норм українською говорить
Молодший - все розуміє, говорити не хоче, хіба часом вдома як гості приходять
Ось то мене гризе сильно
Тепер подібне і в голову не заходить
Діти сюди навіть в гості не хочуть
Старший норм українською говорить
Ось то мене гризе сильно
Кукарачка• 12 июля 2023
Ответ длявкрации
Военные?
Так. Я ж писала вище, що чоловік військовий 30 років вже. Зтикалася я багато з чим, і підкупами, і виправдовуваннями винних. Але , можливе і покарання . Це ж в кафе були хто? Генірали, полковники, майори? Ні. Інших частина не пожаліє, і викине їх за штат, хай судять. Частину позорити командир не дасть. За таких руку не тянуть. Сержанти мабудь .
рукиЖимолости• 12 июля 2023
ще й хату спалять.... подумайте добре, поки брат у лікарні- не йдіть ні на які кроки, але й не відмовляйтеся...
Екатерина27• 12 июля 2023
Мой дедушка 30 лет был военным прокурором. Вот таких быдло военных сажал пачками.
Роза в вазі• 12 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
Ми нещодавно зайшли у кафе повечеряти у Києві.
Там були військові. Хто по формі, хто у звичайному одязі. Від їхньої поведінки був шок.
Вже були добре напідпитку. Кричали, реготали на весь заклад, викрикували, сіпали офіціантку, чіплялися до людей просто так.
Зараз мені почнуть писати, що військовим все можна, але не все.
Зараз у суді купа справ про правопорушення військовими і дуже багато водять у стані алкогольного сп´яніння.
И это только начало . Потом они все вернуться с фронта домой и… будет пипец
Залізна пані• 12 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Тяжкі тілесні. Їм сидіти за гратами без варіантів.
А давайте реальней смотреть на вещи. Их 5 человек посадят, а брата автора через 6 мес.отправят воевать. Так?
вкрации• 12 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Он что дебил? С ребенком прийти в кафе и за жопу хватать чужую телку? Тем более если она сидит в компании крепко выпивших мужиков?
Он таки да... Видишь военных - обходи десятой дорогой.
Обстановщица• 12 июля 2023
Ответ длявкрации
Там выгодно поехать кукухой, это 100% инвалидность, выплаты, плюшки.
Полуничка• 12 июля 2023
Автор, вам потрібен розголос, щоб справу незам´яли! Тому треба підключати журналістів, фейсбук, впливових знайомих і т.д. І головне знайти гарного адвоката
Екатерина27• 12 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
А я давно об этом говорю…. Только ж никто не хочет думать на 2 шала вперед
Мию чакри щоденно• 12 июля 2023
Ответ дляnatali-11.
Невістка каже, вони почали казати ми ж Вас захищаємо на війні. Якщо Ви не заберете заяву тоді ми його заберемо на війну після лікування.
Це все було на очах дитини 6 років, тепер вона вночі кричить Не бийте!
Вони ще й не офіційно були у відпустці.
Ооо! Тоді їм триндець і тому хто їх ’відпустив’.
Последний вагон• 12 июля 2023
наймайте адвоката, записи з камер поки вони є...і максимальний розголос у соцмережах...
Кукарачка• 12 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Так і треба. Винний, то сиди. Не важливо яка професія.
Mrs.Sexuality• 12 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Оно лозунгами хорошо кидаться,когда не тебя касается. В случае с автором нужно брать деньги. И это факт
Незнакомлюся• 12 июля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Горілка + безповоротно зломана психіка!!!
Зараз, ще мало кого у відпустки пускають, тому подібне, одиничне, ПОКИ ЩО
За 2-3-5 років, подібне стане повсякденним, уваги звертати ніхто не буде, не зможеш сам дати відпір , навіть збройний - то будуть твої проблеми
То геть не брєд, !
Америка, після війни у В´єтнамі, скільки років розхльобувала ??? ПТСР, алкоголізм, наркотики, псих розлади,,,
І то Америка, а не Україна
Хто бачить далі свого носа, той правильне рішення прийняв давно.
То геть не брєд, !
І то Америка, а не Україна
Ви цілком праві. Але Вас 90% не почує.
ПодругаМужа• 12 июля 2023
Оплаты лечения недостаточно. А последствия, моральный вред, потеря трудоспособности
Кукарачка• 12 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Боже, тільки не назиіайте їх військовими. Вони , ці мобілізовані і так ЗСУ позорять своєю поведінкою .
Тётя Хрюша• 12 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Отнесут эти деньги судье. Не будет ни суда, ни денег. Бонусом прозрение о своей ничтожности и их безнаказанности. Сложный выбор
А потом трем судьям апелляции, потом куче судей ВС, прокуратуре. Не смешно. Быдлота должна быть наказана.
вкрации• 12 июля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Тепер подібне і в голову не заходить
Діти сюди навіть в гості не хочуть
Старший норм українською говорить
Ось то мене гризе сильно
Тепер подібне і в голову не заходить
Діти сюди навіть в гості не хочуть
Старший норм українською говорить
Ось то мене гризе сильно
Я живу на две, а иногда на три страны. То же ощущение. Когда приезжаешь в Киев, то полный ’ой’. Ребенок говорит на четырех языках, в Киев категорически не хочет, хотя остались друзья и подружки (но многие уже в ВСУ и ТРО).
Мию чакри щоденно• 12 июля 2023
Ответ дляnatali-11.
В гражданке. Но ми вже знаємо яка бригада. Вони кажуть це не ми це горілка
Відповісти можна просто. Ще погрози і визиваю журналістів і телебачення. Якщо були у неофіційній відпустці то побиття людини то найменше з їх проблем.
Кукарачка• 12 июля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Не так. З вами я в бій би не пішла. Боязно з такими йти навіть у розвідку.
Mrs.Sexuality• 12 июля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Не отправят,если будет порасторопнее и инвалидность оформит
вкрации• 12 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Даже с рядовым составом управы нет. Их больше и у них будет больше свидетелей в их пользу.
вкрации• 12 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Тогда войны не было.
Кукарачка• 12 июля 2023
Ответ длявкрации
Вибачте, я ваш брєд навіть читати не хочу.
Пульт от линолеума• 12 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ті іхто за гроші, кажуть з власного досвіду. Ніхто не женеться за халявними грошима. Це так реальність за межами порадниці. І вона полягає в тому, що самі військові відмажуть підлеглих, щоб не було розголосу. Так їх накажуть, але накажуть командири, а родичі автора залишуться ні з чим!
Mrs.Sexuality• 12 июля 2023
Ответ дляКукарачка
А кто они? Как воевать так годятся,а чуть что то они не военные? Так нефиг тогда под атб собирать контигент
вкрации• 12 июля 2023
Ответ дляОбстановщица
Нет. Ни инвалидности, ни выплат, ни плюшек. Но есть всякая реабилитационная фигня для ветеранов и ничего не значащие бонусы.