СамавиховуюКота• 12 июля 2023

Війна закінчиться влітку 2024?

Президент Володимир Зеленський висловив сподівання, що Україна зможе досягти перемоги у повномасштабній війні проти Росії до наступного саміту НАТО, що відбудеться в середині 2024 року у Вашингтоні.
Про це він сказав на пресконференції в середу за підсумками Вільнюського саміту НАТО, передає кореспондент "Європейської правди".

У травні Зеленський прокоментував можливу втрату військової підтримки України Сполученими Штатами після президентських виборів 2024 року в Америці, заявивши, що до того часу (5.11.2024) Україна може виграти війну.
Результат:
вже голосів: 1011
456 (45.1%) Не знаю
308 (30.46%) Ще 5-10-15-20 років
177 (17.51%) Закінчиться раніше
70 (6.92%) Закінчиться влітку 2024
Пес Патрон• 12 июля 2023
Ответ дляkuskus
😂 це стьоб?
Нет !

автор СамавиховуюКота • 12 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Весной закончится ! Можете скрин сделать !
Какого года?
П´яна вишня• 12 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Вважаєте, Зеленській такий же експерт у політиці, як і порадниці?
Вважаю його хорошим блазнем і вкрай поганим політиком. Чесно висловлюю свою думку.
ГороховаЯ• 12 июля 2023
Багато забули , що все почалося 2014 року 🧐
Пес Патрон• 12 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Какого года?
Весна 2024 г.
Намазюкана нішою• 12 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Нет !
И в нато сразу
Пилосмок працює• 12 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Якщо нас приймуть до НАТО після цієї перемоги, рф більше не нападе.
Не примут. Никому этот головняк не нужен. Вон Швецию как принимали...
kuskus• 12 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Ви не розумієте значення слів «сподіваюсь, що»?
Скажений гудзик• 12 июля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Автор уточняла о конце войны, а не сейчас
Кто сейчас губу раскатывал не знаю
Вот и я не пойму, на что люди надеялись, лично я пока ни конца ни края не вижу, к сожалению, ну это только мое мнение

Меряю от 0• 12 июля 2023
Сам зелёный не знает, только висловив сподівання . Дирижёр
не он
Пиу!Пиу!• 12 июля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Сразу после выдачи ф16, а их как раз к началу лета 2024 обещают))
Ещё год , та ну , я не верю, это же и мужчин не останется .
Пиу!Пиу!• 12 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну пообещали же сегодня
Очень смешно , они и ф16 на эту осень обещали .
Пиу!Пиу!• 12 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Ага, когда яблони зацветут
автор СамавиховуюКота • 12 июля 2023
Ответ дляkuskus
Розумію. Але я також розумію, що при всій суровій риториці щодо рф через Україну все ще йде газ із раши, ми обмінюємося полоненими, продаємо за домовленністю хліб, та думаю, є ще якісь домовленності між Україною та рф. Тому думаю, що наші політики знают більше, ніж ми. А може, граюся у конспірологію просто і хочу вірити у краще, хто зна))
Скажений гудзик• 12 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Я взагалі не уявляю, як вона і чим може закінчитися, ця клята війна
Вот и я не вижу вариантов окончания, вот как… то, что пуйло сдохнет, ну он может еще лет 10-15 протянуть, переговоры, ну после всего, что они сделали… эти твари штампуют по 100 ракет в месяц
Аноним_• 12 июля 2023
Вот откуда ему знать? Или ему это путин на ухо нашептал?
Манула• 12 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Мабуть оркостан її і не закінчить, щоби нас не прийняли до НАТО ((
kuskus• 12 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Він це сказав з натяком, що мол, непогано було б, що б НАТО наступного року було чим пишатися-спільною перемогою над росією, тобто давайте ракети і літаки! Особисто я це так сприймаю
автор СамавиховуюКота • 12 июля 2023
Ответ дляkuskus
Може, ви маєте рацію. Але теж непогано - нехай все дають і тоді через рік переможемо.

Леска• 12 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Якого року?
Тектологиня 80lv• 12 июля 2023
Вам не надоело выискивать призрачные прогнозы, раскладывать таро, верить снам? А потом после наступления очередной даты впадать в депрессию и опять по новой?
Живите здесь и сейчас.
Когда-то война закончится.
75В• 12 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну советчицы говорили о войне, а Зеленский рассказывал о шашлыках. Так что, точно не такой эксперт, как советчицы
МинерАлочка• 12 июля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Может активная фаза. А так она не закончится никогда, пока существует рашка.
Именно никогда(
ole4kakissa• 12 июля 2023
Ответ дляОксана-004e
Он много чего обещал
Главное - будет смешно - выполнил
Надеюсь избиратели хорошо поржали
kate81• 12 июля 2023
F16 дають в 2025, тому раніше не закінчиться
Бачу_майбутнє• 12 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
К первому кварталу 2024
К концу первого квартала, а это апрель. До лета недалеко)) как раз активно полетать
автор СамавиховуюКота • 12 июля 2023
Ответ дляole4kakissa
Главное - будет смешно - выполнил
Надеюсь избиратели хорошо поржали
Странно, но так часто говорят россияне. Вы не из рф? Дайте ссылку, где он говорил, что будет смешно. Что это вообще за чушь?
автор СамавиховуюКота • 12 июля 2023
Ответ дляkate81
В первом квартале 2024
МинерАлочка• 12 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
2-3 недели это псих работа, без этого не можно было обойтись
А кто-то осталася в окупации и погиб.
NastyushaK• 12 июля 2023
Ответ дляMalena odinokaya
Якби воювала влада, а не прості люди, то давно війна закінчилася,а,можливо, і не починалася
В военкоматы 24 февраля стояли очереди простых людей, и шли они туда не из-за влады.
А по другой причине, вам так не кажется?