Самая СоветЧиваЯ• 13 июля 2023

Як визначити чи стор в соц мережі то баптисти чи православні

Як взагалі визначитись? Знайшла сторонку в соц мережі і не можу щрошуміти чи вони баптисти чи православні.. говорять про Бога, Ісуса.
Пускаю бісики• 13 июля 2023
Если просто Иисуса, то баптисты. Если про Иисуса Христа, то православные
Щебетуха• 13 июля 2023
Задайте їм питання. Чи в релігії не можна питати, треба догадуватись?
Пикарда• 13 июля 2023
Переважно баптисти всіляко афішують свою віру. Навіть православні МП часто просто підписані на сторінку свого храму, іноді можуть публікувати якісь новини від патріарха, отця-настоятеля
Пасти Ла• 13 июля 2023
Запитати напряму
Где тут 0?• 13 июля 2023
Якщо іконам поклоняються і обряди є, типу Паску святити, то православні. У баптистів по-іншому свята святкують, багато чого немає з обрядів, по іншому церква виглядає
Фляшунька• 13 июля 2023
І ті, і ті християни. Ви когось вважаєте кращими чи гіршими? Це суперечить божим заповідям і свідчить про вашу гординю. Покайтеся...
МаксХмара• 13 июля 2023
Выбейте в Гугл.
Там будет написано кто они.
Или давайте сюда скрин, Я Вам узнаю
Дайте подуться• 13 июля 2023
Чи не пофіг?
Хочу барабульки• 13 июля 2023
Если есть попы и картинки икон, это православные. Если цитаты из Библии и рассуждения о Боге - баптисты
Куда ж без меня• 13 июля 2023
а почему не католики или пятидесятники?)
Спішу - перекидаюсь• 13 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Чи адвентисти? Ікони, свічки - характерно православним, багато скульптур у католиків, у протестантів цитати з Біблії
постою_послушаю• 13 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Непереможна• 13 июля 2023
Ласковая_львица• 13 июля 2023
Дайте страницу мы вам скажем