Самая СоветЧиваЯ• 13 июля 2023
Як визначити чи стор в соц мережі то баптисти чи православні
Як взагалі визначитись? Знайшла сторонку в соц мережі і не можу щрошуміти чи вони баптисти чи православні.. говорять про Бога, Ісуса.
Пускаю бісики• 13 июля 2023
Если просто Иисуса, то баптисты. Если про Иисуса Христа, то православные
Где тут 0?• 13 июля 2023
Якщо іконам поклоняються і обряди є, типу Паску святити, то православні. У баптистів по-іншому свята святкують, багато чого немає з обрядів, по іншому церква виглядає
Фляшунька• 13 июля 2023
І ті, і ті християни. Ви когось вважаєте кращими чи гіршими? Це суперечить божим заповідям і свідчить про вашу гординю. Покайтеся...
МаксХмара• 13 июля 2023
Выбейте в Гугл.
Там будет написано кто они.
Или давайте сюда скрин, Я Вам узнаю
Там будет написано кто они.
Или давайте сюда скрин, Я Вам узнаю
Хочу барабульки• 13 июля 2023
Если есть попы и картинки икон, это православные. Если цитаты из Библии и рассуждения о Боге - баптисты
Спішу - перекидаюсь• 13 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
а почему не католики или пятидесятники?)
Чи адвентисти? Ікони, свічки - характерно православним, багато скульптур у католиків, у протестантів цитати з Біблії