Ананомчикус• 13 июля 2023

ДТП на двохполосному кільці. Хто неправий?

Допоможіть розібратися, будь ласка!!!!. При в.їзді на дорогу з кільцевим рухом висить знак.
Керуючись знаком, я зайняла крайню ліву смугу (найближчу до клумби), рух по якій передбачає можливість проїзду лише наліво.
В цей час в сусідній, правій смузі руху, заїхав та рухався паралельно мені по кільцю автобус.
Рух автобуса відбувався по смузі , з якої, згідно дорожнього знаку «напрямок руху по полосам на кільці» можливий лише проїзд прямо та поворот наліво.
Обрана водієм автобуса полоса руху, згідно знаків, не передбачала можливості подальшого проїзду по кільцю.
З метою з´їзду з кільця наліво, я увімкнула правий поворот, упевнилась у відсутності перешкод (водій автобуса на той момент рухався згідно до вимог знака руху по полосам ), та почала маневр.
В цей час водій автобуса продовжував рухатися по кільцю в правій полосі. Відбулося ДТП.
Водій автобуса впевнений, що в мене була поміха справа, і я винуватець ДТП. Я вважаю, що рухатися треба відповідно до дорожніх знаків.
Справу передали в суд. Дуже хвилююся, не розумію, хто винен у ситуації.
Результат:
вже голосів: 310
129 (41.61%) Винувата авторка
122 (39.35%) дивитись результат
47 (15.16%) винуватий водій автобуса
12 (3.87%) неправі обоє
МастерЮля• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
ні, автобус їхав по зовнішньому колу
В смысле? Вы же нарисовали в средней?

А даже если и в коайне правой, то вы всеравно при сьезде с круга должны (перестроении) должны убедиться в отсутствии помехи, даже если она неправильно движется по полосам.
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Здесь 3 полосы: крайняя левая, средняя, крайняя правая. Опишите ситуацию нормально и всем все станет понятно.
Автор хотела свернуть с кольца и свернула автобусу в бочину.
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
намалювала червоним свою траекторію, синім автобус
Ну так я вам так и нарисовала. Просто фиолетовым, синим и оранжевым я нарисовала как должны, именно должны и имеют право двигаться участники движения. А малиновым нарисовала нарушение.
Автор вы не виноваты!!!
ОдинРазНадетое• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
так. автобус опинився там, де я позначила червоним.
Ви не праві. Треба було вам проїхавши 2й з´їзд переміститись в праву полосу
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вы можете нарисовать просто на листике как ехали вы и как автобус? Я не могу понять кто и куда ехал. Я вам нарисовала схему со знака, как должны двигаться авто по кольцу согласно знаку. Фиолетовый только налево. Синий налево параллельно фиолетовому и прямо. Оранжевый прямо и направо. Если автобус синий, то он ехал в средней полосе. Если вы фиолетовый, то вы ехали в крайней левой полосе. Куда поехал автобус, а куда вы? Нарисуйте
що там ще малювати? автор іхала в крайній лівій по колу і почала маневр з´їзду з кільця не пропустивши автобус, що їхав правіше в середній полосі по колу
Стрекоза любви• 13 июля 2023
Дівчата, питаннячко
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
а чому у вас виїзд автобуса на зустрічну смугу?
Где там встреча? Две полосы в одну сторону и две в лругую
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Та это понятно, просто она рисует что автобус ехал в средней полосе и тут же пишет, что по внешнему кругу. Если в средней, то автобус мог продолжать движение по кругу.
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
сподіваюсь ви не водій
Вподобайден• 13 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
ось ситуація, а не те що показуєте ви. Автобус їхав як я намалювала, да? і там дтп сталося. А ви фіолетова стрілка.
Та то капець,як ви так повертали?Потрібно було всіх пропустити по середній і крайній смузі.Міняти смуги на виїзд треба було безпечно в процесі,а не просто під кутом 90 град повернути.
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Он и продолжал, не подозревая, что в голове у автора.
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
ви коли скакаєте з полоси в полосу не пропускаєте водіїв що рухаються в цих полосах,куди ви маневруєте?
Вы знак видели? Там четко обозначено кто и куда должен ехать
Вподобайден• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
То ж так,не подивившись в праве дзеркало
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
що це ви позначили? обвела червоним
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Если автобус был в средней полосе, то вина целиком и полностью автора.
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
ви в курсі про рух по кільцю , це перше і друге -знак не забороняє рух автобусу по кільцю в його полосі
Вподобайден• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Я й досі не впевнена, хто порушив. Крім того, спробувала домовитися, начальник сказав, що я від сумми зараз офігію, і почав йти від мене, щоб я за ним бігла і просила, мабуть
То страхова вже порахує.Мені он шарахнули,то 37 т страхова заплатить.
автор Ананомчикус • 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
кільце двохполосне. Я їхала по внутрішньому кільцю, автобус по зовнішньому на розворот. І якби не знак, зрозуміло, що треба пропустити. Але згідно знаку, розворот виконується виключно з внутрішнього кільця. Тому автобуса там не мало бути взагалі. Це моя точка зору, можливо, помилкова.
ОдинРазНадетое• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
за відсутність страховки вже виписаний штраф, і я навіть його сплатила. І так, військовим можна не оформлювати ОСАГО. Але я не знала, що термін полісу вийшов. Якби знала, їхала б на маршрутці
а ви військова? їхали в частину? Якщо ні -то треба оформлювати ОСЦПВ звісно ж. Вам повезло, що штраф малий в Україні. За кордоном то було б кілька тис.євро.
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Там, такой же знак, как и вам, только с правом поехать прямо.
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Вы не правы.
автор Ананомчикус • 13 июля 2023
дівчата, зараз відійду на годинку, все читатиму в телефоні. Дякую всім, хто долучається до обговорення. Мені важливо зрозуміти, як же має бути по правилах
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
так в чому різниця між рухом по лівій і середній полосі?
чому ви не попросили поліцію на місті прокоментувати цю ситуацію?
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Какой у вас стаж вождения?
dashacheh• 13 июля 2023
Ответ дляМальдивирую
А у нас кому-то разрешено безстраховок ездить? И что, что он военный? Правила одинаковы для всех!
На автобусе не просто царапина. Там нужно рихтовать немного дверь и шпатлевать, если получится. В одном месте ’прорван’ металл
Да, есть льготные категории. У меня папа инвалид войны, он может без страховки ездить.
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дівчата, питаннячко
Вы абсолютно правы. Извините. Это я сильно спешила. Перестаралась. Вот так по знаку траектории.
Стрекоза любви• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Фух
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
що це ви позначили? обвела червоним
Вы абсолютно правы. Извините. Спешила, перестаралась. Вот так должно быть
4udik• 13 июля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Приоритет при этом предоставляется не тем, кто справа, а тем кто движется по полосам, которые пересекаешь, так как при их пересечении ты осуществлешь перестроение.
И заметьте, что Вы сейчас пишите мне на комментарий к Вашей картинке, на которой какой-то умник нарисовал движение и сьезд с круга, на котором движение по полосам знаками не регулируется. А теперь пишите про случай с наличием дорожных знаков как у автора
Слухайте, ну я вже пояснила яке відношення ця картинка має до ситуації автора, повторювати одне й те ж саме мені не цікаво
Маю сечі• 13 июля 2023
Автобус їхав у середньому ряду, а ви у лівому. Щоб вам з’їхати з кільця, треба було пропустити автобус. Усе.