Ананомчикус• 13 июля 2023
ДТП на двохполосному кільці. Хто неправий?
Допоможіть розібратися, будь ласка!!!!. При в.їзді на дорогу з кільцевим рухом висить знак.
Керуючись знаком, я зайняла крайню ліву смугу (найближчу до клумби), рух по якій передбачає можливість проїзду лише наліво.
В цей час в сусідній, правій смузі руху, заїхав та рухався паралельно мені по кільцю автобус.
Рух автобуса відбувався по смузі , з якої, згідно дорожнього знаку «напрямок руху по полосам на кільці» можливий лише проїзд прямо та поворот наліво.
Обрана водієм автобуса полоса руху, згідно знаків, не передбачала можливості подальшого проїзду по кільцю.
З метою з´їзду з кільця наліво, я увімкнула правий поворот, упевнилась у відсутності перешкод (водій автобуса на той момент рухався згідно до вимог знака руху по полосам ), та почала маневр.
В цей час водій автобуса продовжував рухатися по кільцю в правій полосі. Відбулося ДТП.
Водій автобуса впевнений, що в мене була поміха справа, і я винуватець ДТП. Я вважаю, що рухатися треба відповідно до дорожніх знаків.
Справу передали в суд. Дуже хвилююся, не розумію, хто винен у ситуації.
Результат:
вже голосів:
129 (41.61%)
Винувата авторка
122 (39.35%)
дивитись результат
47 (15.16%)
винуватий водій автобуса
12 (3.87%)
неправі обоє
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вы абсолютно правы. Извините. Спешила, перестаралась. Вот так должно быть
По знаку, автобус мог продолжать движение
Маю сечі• 13 июля 2023
І на майбутнє вам порада, займайте середню полосу на в’їзді на кільце, тоді вам буде простіше зізджати з нього.
Кракадэ• 13 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Винні ви. Пункт правил 10.5.в
Хм. Але Водій автобуса також, проігнорував знаки.
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Я й досі не впевнена, хто порушив. Крім того, спробувала домовитися, начальник сказав, що я від сумми зараз офігію, і почав йти від мене, щоб я за ним бігла і просила, мабуть
місце контакту - полоса водія, куди ви перелаштувались, грубо порушуючи п.10.3 пдр
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКракадэ
Де? Там знак такий, як і для автора, тільки з правом поїхати прямо.
Кракадэ• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
який розворот на кільці?
За допомогою кільця
Барбітта• 13 июля 2023
Є таке кільце і в мене тут, то чоловік казав мені що якщо по кільцю їде з правої сторони паралельно мене я дивлюся чи не їде він на ліво, я маю пропускати
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКракадэ
які?
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКракадэ
В старпості є фото
і що говорять ці знаки? що автобусу дозволений рух по колу, або з´їзд прямо
Лапка• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
ось так виглядає кільце. Я рухалася по фіолетовій траекторії.водій автобуса рухався паралельно по зовнішньому кільцю
автор Ви змінюєте напрямок руху і за замовчування пропускаєте інших учасників руху, крім випадків коли Ваша траєкторія співпадає зі зміною головної дороги (такого знаку не було).
Ви орієнтувалися лише на знак з того заїзду, де заїджали Ви, але було ще знак заїзду і там міг бути інший рух по полосам, тому скоріше за все машина (хай не ця а інша) там мала право їхати. Тому в аварії винні в першу чергу Ви.
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Куда он мог продолжать? Перенесла знак на схему. Автор фиолетовый. Автобус синий. Это направления куда они могут ехать согласно знаку. Малиновым нарисовала куда поехал авбус.
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Смотрите на знак
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Смотрите на знак
И что вы видите на знаке? Что я не перенесла на схему?
Маю сечі• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Автобус може кататися у середньому ряду хоч цілий день по колу, як захоче, то з’їде без проблем. А автор, щоб з’їхати як автобус, повинна спочатку зі свого самого лівого ряду всунутись чи перед автобусом, чи за ним. Ну невдало всунулась, буває.
Крию матом страшно• 13 июля 2023
Може цей автобус і не мав далі рухатись по колу (це лише часний випадок), але візьміть до уваги, що на коло заїзджаєть і з інших точок, які розташовані далі по колу відноста траекторії руху автора - тобто теорітично замість цього автобуса могла їхати інша машина ,яка заїхала і їхала на з´їзд (де у автора був в´їзд) - тому машину справа потрібно було пропустити
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
То, что автобус может ехать по кругу
Вподобайден• 13 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Так
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А то, что автор посчитала, что стрелка налево - это мол, это езжай на 3 съезд и пофиг на все машины. А это всего лишь разрешение двигаться дальше по перекрёстку с круговым движением.
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
поворот на ліво дозволяє розворот😄, тобто рух по колу
Стрекоза любви• 13 июля 2023
Поясніть мені, чому автор вважає і може ще хтось, що автобусу ЗАБОРОНЕНО їхати по колу, розвертатись?
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Им так захотелось 😂
Джавеліна• 13 июля 2023
Ответ дляНа границе
Епт
Не позортесь.
поворот показує напрям руху !!
І включати треба той, в яку сторону повертаєте, а не бо ви съезджаете
Не позортесь. поворот показує напрям руху !!
Ви шо, всі тут права купували? При зїзді з кільця треба включати правий покажчик повороту!!
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
так, і тут половина читачів саме це і доводять разом з малюнками і , це просто жесть
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
бо на знаку намальовано прямо і до третього з´їзду
, ну вони так і трактують цей знак
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я всё-таки надеюсь, что все эти люди не водители. Потому-что долго с такими познаниями ездить невозможно.
Джавеліна• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Абсолютно згодна з цією схемою
Губи з філером• 13 июля 2023
Водій автобуса має право повертати наліво зі своєї третьої смуги, томущо це смуга скоріш за все для громадського транспорту
вам треба було дивитися по сторонам, заплатите штраф да і все на тому