Ананомчикус• 13 июля 2023
ДТП на двохполосному кільці. Хто неправий?
Допоможіть розібратися, будь ласка!!!!. При в.їзді на дорогу з кільцевим рухом висить знак.
Керуючись знаком, я зайняла крайню ліву смугу (найближчу до клумби), рух по якій передбачає можливість проїзду лише наліво.
В цей час в сусідній, правій смузі руху, заїхав та рухався паралельно мені по кільцю автобус.
Рух автобуса відбувався по смузі , з якої, згідно дорожнього знаку «напрямок руху по полосам на кільці» можливий лише проїзд прямо та поворот наліво.
Обрана водієм автобуса полоса руху, згідно знаків, не передбачала можливості подальшого проїзду по кільцю.
З метою з´їзду з кільця наліво, я увімкнула правий поворот, упевнилась у відсутності перешкод (водій автобуса на той момент рухався згідно до вимог знака руху по полосам ), та почала маневр.
В цей час водій автобуса продовжував рухатися по кільцю в правій полосі. Відбулося ДТП.
Водій автобуса впевнений, що в мене була поміха справа, і я винуватець ДТП. Я вважаю, що рухатися треба відповідно до дорожніх знаків.
Справу передали в суд. Дуже хвилююся, не розумію, хто винен у ситуації.
Результат:
вже голосів:
129 (41.61%)
Винувата авторка
122 (39.35%)
дивитись результат
47 (15.16%)
винуватий водій автобуса
12 (3.87%)
неправі обоє
КонФФетОшка• 13 июля 2023
автобус мав право їхати далі, що він і зробив. Ви мали дивитися в дверкало праве і уникнути дтп. Я на вашому місці пропускаю тих хто справа, або легко бібікаю, щоб мене пропустив направо, якщо йому прямо по кільцю треба в цей час.
А взагалі, якщо ви знали що вам треба буде зʼїжджати з кільця - треба було зайняти полосу автобуса, тоді ніяких перепон у вас не було б для зʼїзду з кільця.
Вини автобуса не бачу.
КонФФетОшка• 13 июля 2023
Ответ дляБез комплексів
Водитель автобуса в самой правой полосе ехал? Или в средней?
в середній.
БезникаЯ• 13 июля 2023
«З метою з´їзду з кільця наліво, я увімкнула правий поворот» - це як?
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ для__Jane__
Это так, что правила нужно учить. Правый поворот показывает,что вы съезжаете с кольца
Налево?
КонФФетОшка• 13 июля 2023
’Обрана водієм автобуса полоса руху, згідно знаків, не передбачала можливості подальшого проїзду по кільцю’ - автор..не позортесь...
ви права купили?..
Ананомчикус
• 13 июля 2023
ось так виглядає кільце. Я рухалася по фіолетовій траекторії.водій автобуса рухався паралельно по зовнішньому кільцю
Без комплексів• 13 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
в середній.
Оце не розумію тоді
Середня полоса ж наче передбачає можливість проїзда по кільцю і з´їзда ’на ліво’ . Тобто туди, куди і автору треба було
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ для__Jane__
Поворот показує напрям руху
КонФФетОшка• 13 июля 2023
Ответ дляБез комплексів
Оце не розумію тоді
ну то автор так ПДД знає... капєц( і з такими ми поруч їздимо
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ для__Jane__
Она ехала в своей полосе, справа к ней притерся дурак, которого там быть не должно, на повороте на лево в её ситуации правая полоса должна быть пустая.
Эммм. Вы не увидели варианта: виноват водитель автобуса. )))) Вот я вам и обвела на скрине. К чему весь этот опус в ответе на скрин?
На границе• 13 июля 2023
Ответ для__Jane__
Епт
Не позортесь.
поворот показує напрям руху !!
І включати треба той, в яку сторону повертаєте, а не бо ви съезджаете
Не позортесь. поворот показує напрям руху !!
Стрекоза любви• 13 июля 2023
Ответ дляБез комплексів
Оце не розумію тоді
Виходить що так. В мене теж затик на цьому місці, чому йому не можна?
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ для__Jane__
Правый поворотник
Правый поворотник включают при повороте направо, а не налево. Что-то поменялось в правилах?
Ананомчикус
• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
ну от така приблизно ситуація.
Поміркована думка• 13 июля 2023
Ответ дляНа границе
Епт
Не позортесь.
поворот показує напрям руху !!
Автор ехала по крайнему левому ряду, для выезда с кольца ей сначала надо было перестроиться в правую полосу, поэтому она включила мравый поворотник.
КонФФетОшка• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
ну от така приблизно ситуація.
ось ситуація, а не те що показуєте ви. Автобус їхав як я намалювала, да? і там дтп сталося. А ви фіолетова стрілка.
На границе• 13 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Ви читали на що я відповідала? я про інше писала зовсім
Оно само купилось• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
ну от така приблизно ситуація.
А коли в цій ситуації відбулась дтп?
Ананомчикус
• 13 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
так. автобус опинився там, де я позначила червоним.
Snake_dreams• 13 июля 2023
Я правильно понимаю, что автобус не повернул налево, он решил совершить разворот?
Snake_dreams• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Тогда вы правы. Тк для разворота он должен был занять вашу полосу изначально