Ананомчикус• 13 июля 2023
ДТП на двохполосному кільці. Хто неправий?
Допоможіть розібратися, будь ласка!!!!. При в.їзді на дорогу з кільцевим рухом висить знак.
Керуючись знаком, я зайняла крайню ліву смугу (найближчу до клумби), рух по якій передбачає можливість проїзду лише наліво.
В цей час в сусідній, правій смузі руху, заїхав та рухався паралельно мені по кільцю автобус.
Рух автобуса відбувався по смузі , з якої, згідно дорожнього знаку «напрямок руху по полосам на кільці» можливий лише проїзд прямо та поворот наліво.
Обрана водієм автобуса полоса руху, згідно знаків, не передбачала можливості подальшого проїзду по кільцю.
З метою з´їзду з кільця наліво, я увімкнула правий поворот, упевнилась у відсутності перешкод (водій автобуса на той момент рухався згідно до вимог знака руху по полосам ), та почала маневр.
В цей час водій автобуса продовжував рухатися по кільцю в правій полосі. Відбулося ДТП.
Водій автобуса впевнений, що в мене була поміха справа, і я винуватець ДТП. Я вважаю, що рухатися треба відповідно до дорожніх знаків.
Справу передали в суд. Дуже хвилююся, не розумію, хто винен у ситуації.
Результат:
вже голосів:
129 (41.61%)
Винувата авторка
122 (39.35%)
дивитись результат
47 (15.16%)
винуватий водій автобуса
12 (3.87%)
неправі обоє
Ананомчикус
• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
маршрутка не дуже постраждала, але якщо у вас немає страховки, прийдеться покривати з власного карману
якщо я винна, я на це готова, питання ціни...Хочеться розуміти приблизну сумму
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
машина більше. Фара, бампер. На автобусі подряпина. Але приїхва начальник водія автобуса, і сказав, що вони нарахують стільки, що я з ними не розрахуюся.
Машина чоловіка, без ОСАГО, бо він військовий. Взяла на один день, бо свою відправила на ремонт. От і не розумію, в яку сумму мені це виллється
О, так Вы ещё и без страховки ехали...
КротоТо• 13 июля 2023
Я не розумію як можно повертати з третьої крайньої смуги не пропустивши автомобілі, що їдуть прямо на смугах справа . У вас з водієм автобуса були рівні права згідно знаку, то ж ви мали його пропустити.
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
На вашій автівці хоч номера були?
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
А у нас кому-то разрешено безстраховок ездить? И что, что он военный? Правила одинаковы для всех!
На автобусе не просто царапина. Там нужно рихтовать немного дверь и шпатлевать, если получится. В одном месте ’прорван’ металл
Аноним_1857• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Нет, он должен был поехать налево по своей полосе, я синим провела. Извините, уж как получилось, немного кривенько. А он поехал на автора ( провела малиновым цветом). Виноват автобус. Если он хотел по кольцу, то должен был быть в крайней левой полосе.
о я поняла наконец почему все говорят налево
но для водителя который едет по кольцу это сьезд вправо
фух
думала я в какой то парллельной реальности нахожусь
фух
Ананомчикус
• 13 июля 2023
Ответ дляМальдивирую
дірка в металі була раніше
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Помимо ремонта еще и простой (убытки) имеют право выставить.
Стрекоза любви• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
А військові можуть не купувати страховку? Це так по-закону? Бо я чесно не в курсі.
Ананомчикус
• 13 июля 2023
щс це пошкодження, зроблені моїм авто. і на задньому крилі там зовсім трохи
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Зависит от того, возможно ли просто рихтануть, пройтись шпатлевкой и закрасить или требуется сварка или замена двери. Не все материалы можно варить.
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А по части Вашей картинки, так была бы я сейчас дома возле компа, то скинула бы оф.разьяснение гаишников, полученное от них в свое время для суда с таким же умником, кто нарисовал картинку Вашу. В нем четко сказано и нарисовано, что ПДД разрешают сьезд с круга и вьезд на круг с любой полосы. Но при этом согласно ПДД при смене направления движения водитель должен занять крайнюю полосу на дороге для выполнения поворота, при этом для перестроения на нее выполнить правило перестроения. И это правило распространяется и на движение/сьезд на кругу
Якийсь брєд) Тому що водій має зайняти крайню полосу для виконання маневру тільки в тому випадку, якщо дорожні знаки не говорять про інше. Ви що, ніколи не бачили перехресть, на яких два ряди на ліво повертають, наприклад? Те ж саме і з колом - згідно ПДР - водій має зайняти крайне праве/ліве положення для виконання маневру, але якщо є знак руху по колу - то заїзд і з´їзд можливий з будь-якої полоси, при умові руху по своїй полосі і надання приорітету тим транспортним засобам, які рухаються правіше.
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
дірка в металі була раніше
У вас есть доказательства? На фото выглядит, как единое повреждение.
Ананомчикус
• 13 июля 2023
Ответ дляМальдивирую
так, це отвір якийсь. Виглядає як дірка. В протокол не вносили, бо це якийсь технічний отвір
Стрекоза любви• 13 июля 2023
Дівчата, автор винна, давайте не будемо нападати. Навіть за ідеальних знань правил бувають моменти, коли ти тупиш і це може привести до аварійної ситуації. Зрозуміло, що правила потрібно знати. Скоріше тут питання:
А) Чи законна відсутність страховки
Б) Як визначається адекватна вартість робіт ремонтних
А) Чи законна відсутність страховки
Мамин тріль• 13 июля 2023
Звісно, що вина автора, бо вона не переконалася в безпечності маневру перед тим, як міняти смугу
ПлюшкамиБалуюсь• 13 июля 2023
Ответ для4udik
Напишите запрос в патрульную полицию с вопросом о заезде/сьезде с прекрестка с круговым движением, где нет знака с регулирующего движение по полосам на кругу, а лишь знак ’круговое движение’ и получите ответ. Мне такой в суде в свое время пригодился. А я четко это знала что должно быть так еще с автошколы, поэтому и делала запрос чтобы к делу приложить
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2023
Ответ дляМальдивирую
Наложите схему с цветными стрелками и знаки друг на друга.
Автор изначально схему неправильно нарисовала. Вот схема согласно знака. Автобус поехал по траектории, которую я обозначила малиновым. Так понятно?
Ананомчикус
• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А) Чи законна відсутність страховки
за відсутність страховки вже виписаний штраф, і я навіть його сплатила. І так, військовим можна не оформлювати ОСАГО. Але я не знала, що термін полісу вийшов. Якби знала, їхала б на маршрутці
Фрекен бок• 13 июля 2023
Коло(круг) головна, при з‘їзді з кола потрібно надати перевагу руху тим, хто продовжує по ньому рух
Чорт і Шо• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Те, що немає осаго теж грубе порушення
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А) Чи законна відсутність страховки
1)Штраф 425 грн
2) Было бы хорошо на независимом СТО сделать оценку повреждений. Иначе, они у себя на СТО нарисуют, что захотят.
Ананомчикус
• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
ні, по малиновій траекторії їхала я
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляМальдивирую
Участники АТО могут ездить без страховки, за них будет рассчитываться государство или как-то так. Муж ездит без страховки.
ПлюшкамиБалуюсь• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
А водитель автобуса должен был в моторно-транспортное бюро обратиться и уведомить о дтп с авто без страховки
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
По какому закону разрешено не оформлять страховку, если ты военный?
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2023
Ответ дляМальдивирую
Если сравнить знаки (скрин 1) и вашу схему(скрин 2), водитель,двигаясь по синей стрелке, согласно знакам, мог продолдать движение дальше по кольцу
Автор изначально схему нарисовала неправильно. Я исправила как могла. Не очень удобно с телефона. По знаку такие траектории
Стрекоза любви• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
А для чого ви звернулися до суду? Можливо б було б нормально домовитися з водієм і автобусним бюро, що ви всі разом звертаєтесь на СТО і ви компенсуєте всі ремонтні роботи? Чи ви думали, що водій автобуса порушив правила?