Эскиз бесконечности• 13 июля 2023
Давайте хвалитися спортивними результатами
Половина літа минула скоро знову в пуховики , можна підбивати підсумки хто і як трудився над своєю формою. Я в цьому сезоні не лінувалась, задоволена
Рожки-да-ножки• 13 июля 2023
Так.
Але мені там травмували руку і я була у гіпсі, а потім боялася плавати з кремезними чоловіками поруч.
Так випало 2 місяці з 5.
Я маленького зросту і все зайве дуже видно.
Обожнюю плавати і це найулюбленіший вид спорту, тому вибрала бассейн.
У вас чудова фігура і ви молодець
Так випало 2 місяці з 5.
У вас чудова фігура і ви молодець
Не прохожу мимо• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
тоді навіть не знаю куди себе віднести.
ну але ви мене бачите іншою , таке теж може бути. (я без претензії до вас)
тоді навіть не знаю куди себе віднести.
Та й я без якоїсь претензії, вибачте, якщо образила. Просто висловила свою думку. Перепрошую.
Швиденько зняла відео і зробила зі скріншотів колаж спеціально для Порадниці
Спортом займаюсь уперше в житті +/- 1,5 роки. До цього жодних танців, акробатики, гімнастики иа інших спортивних дисциплін. З фізкультури була найслабшою в класі. У лютому минулого року не могла здійняти руки догори через біль у суглобах. Тому для мене це досягнення.
Не прохожу мимо• 13 июля 2023
Ответ дляGoku5927
Клас! Як колишня гімнастка аплодую, такої гнучкості без якихось попередніх занять досягти дійсно важко!
Рожки-да-ножки• 13 июля 2023
Ответ дляGoku5927
Ви молодець, яка гнучкість.
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Автор, по яким відео займаєтесь?
І яка вага?
Результат супер 👌
І яка вага?
Результат супер 👌
здебільшого з Янелією Скрипник, комплекси на сідниці, стегна без стрибків і присідань. верх у мене не проблемний, тому йому уваги менше.
для нижньої половини завжди використовую обважнювачі 2,5- 3- 5 кг в залежності від вправ.
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Автор, по яким відео займаєтесь?
І яка вага?
Результат супер 👌
І яка вага?
Результат супер 👌
вага зараз 49. дякую
Единорог помог• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
тоді навіть не знаю куди себе віднести.
Прямокутник. Гарний результат!
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
не вибачайтесь.
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляGoku5927
супер. так тримати
Ниф_ниф• 13 июля 2023
Гарно. В мене -9кг)) шкіра трохи обвисла, але норм, я догоядаю, думаю треба час.
Счастье_же_вот_оно• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
вага зараз 49. дякую
Если б уменя было 49, я бы пряталась за шваброй, реально. У меня сейчас 53-54 и мне уже говорят, что хватит, ато страшно аж.
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
у вас мабуть зріст вище середнього. в мене всього 162
у когожного своє бачення ідеальної ваги і форми. тому все може мати місце
Красный Смех• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
пишкою не була, але форми в мене є. тип фігури - пісочний годинник. зріст у мене 162, тому кожні 2-3 кілограми помітні. фігура стає важкою.
ціль була підвищити витривалість і рельєф.
Не похоже на песочные часы, у часов ярко выражена разница между талией и бёдрами, у вас этого перепада нет, вы скорее прямоугольник
Тирамісу на терасі• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Не бачила цього на фото у вас, знаю с такою статурою легше і прес, і ноги. Плечі. Займаюся в спортлайф вже 10 років. І хоч убʼюся там, так на буде. Бо інша статура. Але ви молодець. Багато худих то дріглі на руках і руках, не роблять нічого.
барабанщица• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Можна я влізу, у мене зріст 161, і при вазі 49 я реально шваброю була, особисто моя ідеальна вага також 52-53, зараз 56 то забагато, хоча всі інші запевняють що ідеально))