Эскиз бесконечности• 13 июля 2023

Давайте хвалитися спортивними результатами

Половина літа минула скоро знову в пуховики , можна підбивати підсумки хто і як трудився над своєю формою. Я в цьому сезоні не лінувалась, задоволена
Рожки-да-ножки• 13 июля 2023
Так.
Але мені там травмували руку і я була у гіпсі, а потім боялася плавати з кремезними чоловіками поруч.
Так випало 2 місяці з 5.
Я маленького зросту і все зайве дуже видно.
Обожнюю плавати і це найулюбленіший вид спорту, тому вибрала бассейн.
У вас чудова фігура і ви молодець

Не прохожу мимо• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
тоді навіть не знаю куди себе віднести.
ну але ви мене бачите іншою , таке теж може бути. (я без претензії до вас)
Та й я без якоїсь претензії, вибачте, якщо образила. Просто висловила свою думку. Перепрошую.
Goku5927• 13 июля 2023
Швиденько зняла відео і зробила зі скріншотів колаж спеціально для Порадниці
Спортом займаюсь уперше в житті +/- 1,5 роки. До цього жодних танців, акробатики, гімнастики иа інших спортивних дисциплін. З фізкультури була найслабшою в класі. У лютому минулого року не могла здійняти руки догори через біль у суглобах. Тому для мене це досягнення.
Goku5927• 13 июля 2023
P. S. Каюсь, грішна: без розминки.
Не прохожу мимо• 13 июля 2023
Ответ дляGoku5927
Клас! Як колишня гімнастка аплодую, такої гнучкості без якихось попередніх занять досягти дійсно важко!
Goku5927• 13 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Щира дяка Приємно читати такі коментарі від досвідчених спортсменок.
Рожки-да-ножки• 13 июля 2023
Ответ дляGoku5927
Ви молодець, яка гнучкість.

Goku5927• 13 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ви молодець, яка гнучкість.
Дякую вам
автор Эскиз бесконечности • 13 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Автор, по яким відео займаєтесь?
І яка вага?
Результат супер 👌
здебільшого з Янелією Скрипник, комплекси на сідниці, стегна без стрибків і присідань. верх у мене не проблемний, тому йому уваги менше.
для нижньої половини завжди використовую обважнювачі 2,5- 3- 5 кг в залежності від вправ.
Ответ дляГейСюда
Автор, по яким відео займаєтесь?
І яка вага?
Результат супер 👌
вага зараз 49. дякую
Единорог помог• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
тоді навіть не знаю куди себе віднести.
Прямокутник. Гарний результат!
Ответ дляНе прохожу мимо
не вибачайтесь.
Ответ дляGoku5927
супер. так тримати
Goku5927• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
супер. так тримати
Дякую за підтримку
Ниф_ниф• 13 июля 2023
Гарно. В мене -9кг)) шкіра трохи обвисла, але норм, я догоядаю, думаю треба час.
Счастье_же_вот_оно• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
вага зараз 49. дякую
Если б уменя было 49, я бы пряталась за шваброй, реально. У меня сейчас 53-54 и мне уже говорят, что хватит, ато страшно аж.
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
у вас мабуть зріст вище середнього. в мене всього 162
у когожного своє бачення ідеальної ваги і форми. тому все може мати місце
Красный Смех• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
пишкою не була, але форми в мене є. тип фігури - пісочний годинник. зріст у мене 162, тому кожні 2-3 кілограми помітні. фігура стає важкою.
ціль була підвищити витривалість і рельєф.
Не похоже на песочные часы, у часов ярко выражена разница между талией и бёдрами, у вас этого перепада нет, вы скорее прямоугольник
Тирамісу на терасі• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Не бачила цього на фото у вас, знаю с такою статурою легше і прес, і ноги. Плечі. Займаюся в спортлайф вже 10 років. І хоч убʼюся там, так на буде. Бо інша статура. Але ви молодець. Багато худих то дріглі на руках і руках, не роблять нічого.

барабанщица• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Можна я влізу, у мене зріст 161, і при вазі 49 я реально шваброю була, особисто моя ідеальна вага також 52-53, зараз 56 то забагато, хоча всі інші запевняють що ідеально))