Эскиз бесконечности• 13 июля 2023
Давайте хвалитися спортивними результатами
Половина літа минула скоро знову в пуховики , можна підбивати підсумки хто і як трудився над своєю формою. Я в цьому сезоні не лінувалась, задоволена
Ума Палата• 13 июля 2023
Я тут с краю постою, посмотрю-послушаю)) Я только запасы жира на зиму закрывала
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Минус 15 кг с марта, пока не очень довольна
але результат однозначно крутий
Мамзелькіна• 13 июля 2023
А я не схудла, ну і пофіг, люблю себе і такою і чоловік теж любить, це головне.
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
все вірно, головне комфортно почувати себе в своєму тілі
Мамзелькіна• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Це точно, а ви молодець, результат дійсно гарний!
Стрекоза любви• 13 июля 2023
Супер! Молодець. А скільки вам років? Як довго тренуєтесь? Що з харчуванням?
Швабристка• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
але результат однозначно крутий
До него ещё 10-15 кг, до крутого результата
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
дякую. вцілому спорт люблю, інколи забиваю на декілька місяців, потім повертаюсь.
Красный Смех• 13 июля 2023
Мяса побольше ешьте, чтобы объемы были более женственными, а тело рельефным, но не жилистым. И не ’нашу рыбу’, нормальное нежирное мясо - телятину, кролика, индейку.
Виниловая пластинка• 13 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Обычно рекомендуют прислушиваться к советам тех, кто уже добился успеха, а не теоретикам😀
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую37.
тренуюсь активно пів року. люблю силові.
їжа звичайна. віддаю перевагу овочам, птиці, омлети, фрукти по сезону. інколи роблю розвантажувальні дні
солодощі люблю, але доводить обмежувати
Стрекоза любви• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дякую37.
солодощі люблю, але доводить обмежувати
Ого! Я думала вам 23
А є фото до тренувань в залі?
Красный Смех• 13 июля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Не всем нужно за сезон приводить себя ’в порядок’, у многих это лайфстайл всю жизнь. К ним бы я прислушалась :)
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ого! Я думала вам 23
А є фото до тренувань в залі?
я тренуюсь вдома: або сама підбираю вправи або можу якесь тренування на ютуб запустити. тренуюсь не менше 6 р в тиждень
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ого! Я думала вам 23
А є фото до тренувань в залі?
тільки в купальнику, виставляти не хочу.
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
я віддаю перевагу інтуїтивному харчуванню, без крайнощів. свинину, телятину взагалі не вживаю. кролик теж для мене дивний на смак
Тирамісу на терасі• 13 июля 2023
Ви і були не пишкою і не с формами. Моїй худій подрузі пару місяців прес і опа він є швидко, бо в неї статура хлопчика. А я пашу більше, і силові і функціонал ,,інтервальні. - але в мене пісочні часи фігура. То роботи багато
Верочка 100%• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
И делать это не к ’сезону’, а постоянно ;)
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
пишкою не була, але форми в мене є. тип фігури - пісочний годинник. зріст у мене 162, тому кожні 2-3 кілограми помітні. фігура стає важкою.
ціль була підвищити витривалість і рельєф.
Рожки-да-ножки• 13 июля 2023
Скинула 4 кг за 5 місяців.
Пішла у бассейн і нагрузила себе силовим стилем плавання.
В іжі собі не відмовляю, але в мене дуже об´ємна статура в верхній частині тіла.
Не прохожу мимо• 13 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
У вас гарне тіло і видно, що працюєте над підтриманням форми, але, вибачте, у вас не ’пісочний годинник’. У мене така фігура, там різниця між стегнами і талією дуже виражена, тіло буквально як гітара -- талія тонка, а стегна помітно пишніші. У вас цього не бачу... Хоча, повторюся, фігура гарна і спортивна.
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Скинула 4 кг за 5 місяців.
басейн - чудовий вибір.
Эскиз бесконечности
• 13 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
тоді навіть не знаю куди себе віднести.
ну але ви мене бачите іншою , таке теж може бути. (я без претензії до вас)
тоді навіть не знаю куди себе віднести.