Весела бджілка• 15 июля 2023

Чому його батьки вважають мене недолугою все життя?

Цікаво, чому так безпідставно і несправедливо могла виникнути неприязнь до мене у свекрів, адже я:
-закінчила школу і ВУЗ із відзнакою;
-їх син у мене перший:
- я маю престижну професію, як і він, ми рівня один одному;
- я ніколи не бажала їм зла, не перетягувала увагу чоловіка на себе, не втручаюсь у його стосунки з його родиною;
Про мене всі люди кажуть, що я м´яка і добра. Тобто заздрість і злість, то протилежні речі до моєї натури. За що вони мене ненавидять і налаштовують сина на розлучення. Нє, мене уже " попустило" з часом ( 18 років разом), але просто цікаво, чому мене цінять чужі люди, а його родичі вважають ненормальною?
У них висновок цей йде з того, що я не люблю вдома чистоту і порядок. Да, я лінива в побуті, не сильно люблю готувати, не консервую, не печу. Я думаю це сильно особистий момент, який їх не стосується. І дитину не виховую як треба, на їх думку. І гроші мало вкладаю у сімейний бюджет. Думаю, це теж наше з чоловіком внутрісімейне питання. Агов, тут є свекрухи? Розгадайте таємницю, чому така неприязнь, якщо я їх не чіпаю?
неДоПриличий• 15 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
Вам повезло, що ваша свекруха взагалі не знає, хто ви є насправді. У автора не така, вона знає, що в хаті брудно, їсти не зварено, син її голодний, онірки не законсервовані.....
Та бо син ляпає язиком. Ну звідки вона це може знати?
Мій розмовляє зі своєю і моєю мамою щодня, і подовго але вони поняття не мають що ми тут їмо. Його мама взагалі включає ігнор на його скарги на мене і мої на нього

КучМала• 15 июля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Цікаво- чому так?
Потому что ’не жили богато - нехер начинать’. А еще зависть. Свекровь приезжала - смотрит на мебель садовую, которую мне муж сделал и так ядовитенько ’Ну да... А мне такую никто не сделал за всю мою жизнь. Видать плохая была, не заслужила’. Я в шутку переводила, к свекру сразу ’дядь Миша, чертежи дать?’
А фиг там, не отшутишься(
КучМала• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
А чого ви так грубо?
Из песни слов не выкинешь
неДоПриличий• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Дякую за підтримку. Трохи прояснили. Бо мені свекор не раз роздруковував статті з інтернету про причини, з яких жінки стають байдужими до побуту і прибирання. І його улюблена тема, то в кого дома безлад, в того так само в голові Його кар’єра приречена.
І скільки разів після цього ви його посилали на йух?
неДоПриличий• 15 июля 2023
Ответ дляКучМала
А фиг там, не отшутишься(
Дивні люди. В мене все як у вас, тільки я свого ще з кручого гіменця витягла, але я писала вище, моя роками молиться на мене.
КучМала• 15 июля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Моя тоже молилась на словах, пока далеко была, а как начали приезжать, а потом ВПО стали - так и понеслось. И я бы поняла, если б им не помогали. Так нет, чем больше помогаешь - тем больше психов
Само_достаточная• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Чоловік завжди мовчить. Про бюджет кажуть, бо чоловіку нарахували за ремонт авто 80 000 тис грн, і він ніяк не назбирає, то вони на мене нападають.Чому ти йому не допоможеш з ремонтом авто, він же тебе возить.
Тю, так вони активно беруть участь у ваших сімейних стосунках, я теж в шоці.З якого дива вони мають вам розказувати що вам треба робити зі своїми грошима? Я б сказала їм що хай їх сину допомагає прибирання в хаті , буде чисто в домі буде чисто і в голові , то і придумає як гроші заробити , чи як там в роздруковках було написано.А чоловіку б сказала що якщо він такий жалюгідний що жаліється батькам на свої рахунки знаючи що вони за бубочку свого підуть тероризувати вас, його жінку ,то хай вирішує свої фінансові рахунки сам.Він ,знаючи їх відношення до вас ,ваші стосунки, розказує їм ,знаючи прекрасно що будуть капати вам на мозок , хороша схема для всіх крім вас Але ж ви не зробите й приблизно як я написала , будете старатись бути кращою в їх зубах послухаєте і оплатите той рахунок , читайте поощряєте таке відношення і наступного разу кожен зробить так само.
Наивная Хо• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Так надо было сказать свёкру, что он не сделал карьёру , потому что по дому мало шуршит ?))) Учитесь ставить на место тех, кто вас пытается унизить).
неДоПриличий• 15 июля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Все правда

jabubu• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Мне свекровь в мою беременность из лучших побуждений подсовывала вырезки из газет с советами, чего нельзя делать беременным. И там был пункт, что нельзя бить ногами собаку и свинью. Как будто в Киеве на каждом углу свиньи и я мечтаю их избить ногами🤦🏻‍♀️ Я к тому, что не обращайте внимания на такие глупости
Пургену мне• 15 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
Тому що робота і побут -це різні речі. Більшості свекрухам взагалі все одно,чого ви там добились на роботі,якщо вдома срач і пустий холодильник. Всі хотять для своїх синів господинь в першу чергу. Раптом що,я не на стороні) просто констатую факт
А моя хотіла щоб я працювала, щоб в метро буси продавала аби не сиділа на шиї у чоловіка.
Мальчижка• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
дочь вышла замуж. А его мать уборщица. Убирает офис. Блигадир. Очень любит чистоту.
Дети приучены к чистоте. - это просто главное в жизни.
Дочь взяла домработницу.
Они много лет скрывали это от свекрови, потому что основное условие мужа было - чтобы было чисто и чтобы мама не знала, что 2 раза в неделю приходит домработница.
Калинові вуста• 15 июля 2023
О, чисто моя свекрушенька!
Калинові вуста• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Дуже цікаво, прості незнайомі люди мені вдячні за роботу, а його батьки вважають невдахою. Якась жевріє невпевненість у собі, а може я правда смішна і недолуга?
Мене чужі люди кликали їх до смерті доглядати і хату на мене переписати, попри те що мають двох доньок (живуть далеко дуже доньки), а свекрусі я не така хазяйновита і вихована як її дочка.
Калинові вуста• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Невісточки-порадниці, якими словами тре ставити свекра на місце за свої кордони у саме цій ситуації?
Калинові вуста• 15 июля 2023
Ответ дляКучМала
Ахах, я мужа получила классического бесприданника, из маленького райцентра. Вместе уже 15 лет, построили собственный бизнес (я инициатор и двигатель, муж - помощник), купили квартиру, дом, авто и не одно. Со свекрами никогда не ссорилась, нейтрально вежливо общалась на Вы. И я говно. Лютое и мерзкое. И сын у них теперь говно, потому что я его испортила. Продался за квартиры-машины в Киеве, у всех кумов и соседей дети как дети, а этот сучий выродок в столице окопался
О, у Вас муж ещё нормальный, поддался умному руководству жены. Моему мать внушила, что надо наперекор все делать.
Кто крайний?• 15 июля 2023
Ответ дляТролю як можу
Им просто не с чем сравнивать 😂
Мой старший брат показал родителям какие бывают невесточки, они теперь всем рады )
Поділіться ю, цікаво?)
YaЯна• 15 июля 2023
Моєму синові тільки 12 років, я вже йому кажу, що невістку хотіла б охайну, щоб любила чистоту. Щоб він це запам´ятав. Я не знаю чому, але у мене ось такий пунктик.
Не люблю засранок. Для мене це якась неадекватність, чи не знаю як пояснити...Якщо порядок в домі, то порядок в голові
палка-копалка• 15 июля 2023
Тому що невістка. В мене особисто золоті свекри були, зараз вже покійні. І свекров розповідала про свою свекруху, яка спочатку її не приймала взагалі. З часом її трохи попустило. На 30-річчя (!!!) весілля її свекруха була в гостях. Потім сказала: ’Ну ти, в принципі, нічого, нормальна. Але палас на стіні так і не пропилососила!’.

МАМА НИКИТКИ-2• 15 июля 2023
Ответ дляYaЯна
Ой, щось порядку в голові не помітно.
А сИначку навчили вже роботі по дому?
Где тут 0?• 15 июля 2023
Так понятно же. Сами ответили. У вас дома нет порядка, вы не готовите, ленивая, вы живете за счет мужа, свои деньги в бюджет не вкладываете, ребенка плохо воспитываете. Да, это все ваши личные отношения с мужем, как и их личное то, как они вас воспринимают. Они же вас тоже не трогают?
AmazingLady• 15 июля 2023
Ответ дляНепогодка
нужно было эту распечатку тут же затолкать ему в его гнилой рот
А гнилой рот потому что вы в зеркало глянули?
AmazingLady• 15 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Тре писать нормально
В гости звали?• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Я все життя самокритична ( трохи невпевнена в собі).
Автор, ось тут і собака зарита, ви невпевнені в собі, ви шукаєте підтвердження своєї цінності в очах інших людей.
В гости звали?• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Ось тут друга собака зарита ))) - у вас немає чітких кордонів ні особистих, ні сімейних, де ваше - це ваше, а свекрів - це свекрів.
чому вони нападають на вас? Чому вони обговорюють ваші внутрішньосімейний питання , питання котрі стосуються тільки ВАШОЇ СІМʼЇ. Вони не її члени і немають на це право
В гости звали?• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Каже не зважай, ти ніяк не змусиш їх змінити до себе ставлення. Ти завжди їм будеш поганою.
Третє) але ви ж можете зважати! І чітко проговорити свекрам свою позицію, що вас не влаштовує їх втручання у ваше особисте життя.
В гости звали?• 15 июля 2023
Ответ дляВесела бджілка
А це вже взагалі за граню добра і зла - дорослій окремій людині роздруковувати статі і вчити як жити.
Автор, проблема не в свекрах ( в них теж, але ви їх не зміните) , а у вас, поки ви самі себе не навчитесь відстоювати - буде таке відношення
Ондатрова шуба• 15 июля 2023
Вероятно ваш муж вас перед родителями не хвалит. А возможно даже жалуется, или сравнивает с своей «хозяйственной» мамой. Их отношение к вам-это проекция отношения вашего мужа.

Еще возможно для свекров без разницы какая у вас профессия. Может там свекровь всю жизнь дома просидела, в жопку своим мальчикам дула. И они считают это эталонным поведением идеальной жены🤷🏻‍♀️
автор Весела бджілка • 15 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
А хто вам сказав, що він не зробив кар´єру? Зробив і дуже потужно. Звик бути керівником все життя.
Коренная киевлянка• 15 июля 2023
Ответ дляYaЯна
Что значит вы бы хотели. Это его жизнь. Может встретит чистюлю, а может будет счастлив в болоте. Это его выбор. А не нравится жить в сраче, пусть либо сам порядок наведёт, либо на домработницу зарабатывает. А вы ярлыки про неадекватность уже сейчас начали раздавать когда ребёнку 12 лет? Житейская мудрость во всей красе.