Дівка в намисті• 15 июля 2023
Плов нужен хороший рецепт
Очень нужен рецепт плова , готова писать🙎🏼♀️
AmazingLady• 15 июля 2023
Посмотрите в гугле, ну там много классных реально. И от мяса зависит и от риса
У нас же Советчицы не готовят, маковой росинкой питаются да творожком
Ліньки гуглить• 15 июля 2023
Мясо ( люблю лише телятину), цибуля - кубики
морква - соломка
Обсмажуєте на великій кількості олії на великому вогні
Рис - для мене тільки довгий. Залити тричі окропом ( кипяток) з інтервалом у 20 хв
Коли Мясо з овочами готове засипаєте рис і води на 2 пальці. Коли вода всмокталася робите гірку щоб і по бокам вода пішла. В гірку головку часнику і хай постоїть
Спеції- купую на базарі у узбеків. Барбарис додаю ще й додатково. Зіри трохи
морква - соломка
Ольга_10101• 15 июля 2023
Згодна з попереднім коментом, дуже залежить від м´яса та рисую. Я готую з нешліфованим коричневим рисом і у спеціальному казані з товстими стінками. А так потрібно спочатку обсмажити м´ясо у казані, потім цибуля та морква, потім рис і встромляю або цілу головку часника або розділені зубчики (нечищені). Приправу люблю Любисток з барбарисом. Можу інколи додати ізюм та курагу.
Сірничок• 15 июля 2023
Хороший плов буде тільки в казані з товстими стінками та з зірваком. Все інше - рисова каша з м´ясом.
Тож відкривайте ютуб, шукайте ’плов на зірваку’, дивіться і вчіться.
Дівка в намисті
• 15 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Вам какой плов? Клейкий или рассыпчатый?
Рассыпчатый🥰
Водійка хімарса• 15 июля 2023
Ну ваших предпочтений не знаю . Просто некоторые любят с куркукой, некоторые изюм добавляют. Мой рецепт: мясо с жирком выжарить , в образовавшемся жире обжарить морковку и лук, добавить промытый рис его тоже пожарить что бы он стал прозрачным. Потом добавить специи ( черный перец, зирра , если хотите жёлтый плов то куркума, душистый перец, лавровый лист) залить кипятком (на два пальца выше плова), под крышку на малый огонь. Я готовлю в глукой чугунной сковороде. Главное правильно рис обжарить, чтобы рис рассыпчатый и непригорелый был и в конце вовремя с огня убрать .
Водійка хімарса• 15 июля 2023
И добавлю когда обжаривание рис уходит вода и он обваливается жиром и стает рассыпчатым, если жира от мяса мало добавляю растительное. Жарить 3-4 минуты помешивая.
Усатая полосатая• 15 июля 2023
Гарні рецепти плова у Сталіка Ханкешиєва. Він добре пояснює методику розсипчастого плова. Він дає в рецептах зірвак на курдючному салі і баранині, я це замінюю олією і телятиною.
Мені більше всього подобається плов з пропареного басматі - не треба полоскати/замочувати і не розкисає, навіть якщо переварити.
Пушка заряджена• 15 июля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
База))) аж захотілося. Теж так готую, лише туди ще серединку від солодкого перцю кидаю і сушений барбарис. Але спеції - то таки справа смаку