Неправдиша• 15 июля 2023

Bioderma. Рекомендую, супер для тих, в кого блиск на обличчі

Дівчата, рекомендую чудовий крем від Bioderma, який позбавляє жирного блиску на обличчі.
Звужує пори і матує.
Розумна Губка• 15 июля 2023
Прикольно) я наоборот стремлюсь к влажному лицу) но ваш крем кину в закладки, мало ли

euhunter• 15 июля 2023
О, спасибо, напомнили, а то у меня где-то лежит новый и вообще забыла.
Да, классная штука, на лето как крем, на зиму как база под макияж отлично
Фіфачка• 15 июля 2023
Ответ дляeuhunter
А спф використовуєте?
euhunter• 15 июля 2023
Ответ дляФіфачка
А спф використовуєте?
Так, звісно, я з СПФ все своє життя через алергію. Але зараз жирна шкіра у доньки підлітка, і цей рефайнер їй купувала.
Алина-1240• 15 июля 2023
А мне он не помог,кожа как блинчик,хотя возлагала на него надежды(((
Тарабарщина• 15 июля 2023
В мене був такий, ефект не на довго, але перші години прям вау, о омолоджує.
Жена_КотораяСтена• 15 июля 2023
Pore Refiner - для звуження пор і розгладження шкіри.
Mat Control - це матуючий флюїд для жирної шкіри і також розгладжує шкіру. Ефект від 6 до 8 годин.

Мааарковная• 15 июля 2023
В мене дув такий і не сподобався .Блиск прибирав як усі ненадовго .