Пишу з калідору• 15 июля 2023
Кто ездил в бюджетные туры
В Грецию, поделитесь впечатлениями
ПП-шница• 15 июля 2023
Я ездила бюджетно. Пару лет назад поездка обошлась примерно в 38т на двоих, это бюджетно? Сейчас смотрела дороже получается больше, чем в два раза. Отель был не очень, но впечатления все равно остались хорошие, в отель приходили только ночевать
Кров з молоком• 15 июля 2023
Я ездила и в бюджетные, и в ВИП. Скажу вам так, прошло время и остались воспоминания классные. Путешествия-это всегда эмоции и развитие. Если денег мало, я бы поехала в бюджетный тур, чем не поехала вообще никуда.
Ездила не в Грецию, другое направление автобусом. Да, нелегко. Но вспоминаю с теплом то время
Кров з молоком• 15 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Ну, не сильно то и бюджетно. Мы ездили 4 страны за 90 евро, 10 дней. Но это типа ознакомительный тур был от организации
ПП-шница• 15 июля 2023
Ответ дляПишу з калідору
300-400 E
Это наверное автобусный тур?
В Греции много денег уходит на досуг, развлечения, экскурсии дорогие. У нас тогда отель/перелет стоил по горящей путевке 18 вроде, получается ещё столько же потратили на развлечения
ОйЙой• 15 июля 2023
12 років тому літала на довгій вікенд _типу_ дешево - за 200 євро переліт, трансфер та готель. Гаряча путівка, від якої хтось відмовився - викупила і наступного ранку вже вилетіла. Зараз це для мене шалені кошти. На початку серпня летимо райанами в Салоніки, буде значно дешевше, ніж тоді.
Білка в колесі• 15 июля 2023
Ответ дляОйЙой
І скільки розраховуєте витратити на відпочинок? Квтки вже купили і житло орендували?
Я прикидую, щось недешево виходить теж((
ОйЙой• 15 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
От йолки! Так так десь і вийде, виходять. Я забула порахувати ще дорогу до/з Бухаресту до України. :)
Бритоножка• 15 июля 2023
Ответ дляОйЙой
Та ну, не вірю. Хіба що мова лише про переліт лоукостом...
Бритоножка• 15 июля 2023
Ответ дляОйЙой
От я теж навіть таблицю в ексель зробила, все прораховувала різні варіанти...блін, лише дорога на двох виходить мінімум 12 тис грн((
ОйЙой• 15 июля 2023
Ответ дляБритоножка
Чому? Квартира на airbnb дешева давно заброньована, в Салоніки в фортецю/церкви/античні розвалини поїхати можна просто громадським транспортом (я взяла Перею, пляжне передмістя Салоніків).
Бритоножка• 15 июля 2023
Ответ дляОйЙой
А в Бухарест з України чим їдете?
ОйЙой• 15 июля 2023
Ответ дляБритоножка
А в Бухарест з України чим їдете?
До Сучави автобусом, далі електричкою. Вони в Румунії дуже дешеві - і діти до 10 років їдуть взагалі за якісь копійки (сину дев´ять).
Бритоножка• 15 июля 2023
Ответ дляОйЙой
Ви мабуть з Чернівців?
Я теж поглядаю на Сучаву, але мені ще з Вінниці до Чернівців їхати...
ОйЙой• 15 июля 2023
Ответ дляБритоножка
Ви мабуть з Чернівців?
I wish! Ні, Хмельницька область. Трохи ближче, ніж вам, але теж кілька годин дороги.
ОйЙой• 15 июля 2023
Ответ дляБритоножка
Ви мабуть з Чернівців?
Але воно все одно того варте! Тим більш, на польському напрямку якийсь армагеддон з чергами, а тут кордон займає не більше 3 годин рейсовим автобусом
Бритоножка• 15 июля 2023
Ответ дляОйЙой
Так, хотілося б трохи швидше добиратися.
Може і я наважуся на всі ці переїзди-перельоти. Вірніше, ми з донькою)
ОйЙой• 15 июля 2023
Ответ дляБритоножка
Малий спочатку сказав Греції рішуче ’ні’: ми з Бухаресту того року літали в Стамбул і в Ларнаку, його шість годин в електричці дуже втомлювали (хоча я брала книжки, ігри і дозволяла трохи погратися в телефоні). Але я вмовила таки: на море ж він дуже хоче, а тут трапились дешеві квитки.
я Кукарача• 15 июля 2023
Ответ дляОйЙой
Эх, все равно вам близко. Из Днепра до вас только ого-го ехать. Хочется и колется.
ОйЙой• 15 июля 2023
Ответ дляя Кукарача
Вірю. Знаєте, нам найближче взагалі в Молдову. Того року в серпні їхали в Кишинів на 10 днів, я вся на нервах була - що там у спеку робити? В результаті був прекрасний час з аквапарком, купанням у міському ставку у парку, картингами, музеями і так далі. Я до того, що навіть подорож у не саму круту локацію - все одно подорож, емоції і радість :) Краще навіть в сусідню область або дешеву країну, ніж нікуди.
я Кукарача• 15 июля 2023
Ответ дляОйЙой
От нас почти везде дорога двое суток( хоть автобус, хоть поезд и самолет со стыковками... Смотрела, смотрела и на летний отпуск так никуда с дочкой не поехали... А на море хочется, может в начале осени получится.
Весняний Марафон• 15 июля 2023
Та нема нічого «бюджетного» зараз. Звикайте. Одні квитки УЗ чого коштують.
Білка в колесі• 15 июля 2023
Ответ дляя Кукарача
Ми із Сум, така ж сама біда. Поки до міста доїдеш, потім на захід України з пересадками більше доби... Я їздила на обстеження у Львів, так це просто жах. А якщо ще далі їхати і летіти. То і довго, і не дешево буде(((