Слоник-тоник• 16 июля 2023
Маска для волосся
Дівчата-перукарі,підкажіть,будь-ласка:якщо я на немите сухе волосся нанесу маску-чи буде толк?
КликОЛЬКА• 16 июля 2023
Я не перукар, але хіба маска на чистому помитому волоссі не буде ефективнішою і кориснішою, ніж на брудному? І чи така велика проблема помити голову перед нанесенням маски...
Слоник-тоник
• 16 июля 2023
Ответ дляБавовнятко
Щось ви таке цікаве придумали)
Я до того,що,наприклад,працюю я вдома,немає часу мити голову,а ось маску ,якщо вона так подіє,нанести можу.Тому і питаю,чи є з цього користь.Волосся сухе,пористе,тому наносила б хоч через день.Увечері просто змить.Чи буде корисно?
Слоник-тоник
• 16 июля 2023
Ответ дляeuhunter
Є продукти, які можна наносити на сухе немите волосся. Всілякі флюїди, сироватки. Є маски як пре-догляд - перед миттям, але після них треба вимити волосся.
Звичайна маска лише зробить волосся більш брудним
Дякую за єдину конструктивну відповідь,на відміну від усього того,що вище