Застряла• 17 июля 2023

Есть тут те, кто предпочитает не брать биометрический паспорт?

По разным причинам, по религиозным или по другим своим каким-то убеждениям? Можете написать почему Вам не нравятся биометрические паспорта? И почему лучше от них отказываться. Знаю, многие люди отказываются. Мне интересны мотивы. Надеюсь , обсуждение такой темы не запрещено?
Звожу з розуму• 17 июля 2023
Ответ дляЗастряла
Что Вас настораживает? Меня что-то волнует, но что не могу себе внятно объяснить, мне тоже недавно надо было менять, я не захотела, тоже фотку вклеила, проблем с этим не возникло , вклеили без проблем. Не принуждали брать биометрический. Но скоро ребенку получать паспорт. Тут будет уже сложнее. От биометрического отказаться можно только через суд, чтобы выдали бумажный. Знаю, многие проходят эту процедуру и берут детям бумажные. Мне интересны мотивы. Кто может написать, почему люди стараются брать бумажный?
Яке коло спілкування у вас? Ким працюєте, яка освіта?

Elen_17• 17 июля 2023
Ответ дляЗастряла
Может потому что, он на 10 лет выдаётся, потом ходи меняй
Звоночек• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
На Китаї попрактикуються, врахують свої помилки - і впровадять у всьому світі.
Виконуєш все, що тобі скажуть - високий соціальний рейтинг.
Возмущаєшся беззаконням - низький соціальний рейтинг.
Розмножуватись дозволять тільки особам з високим соціальним рейтингом. Щоб тільки слухняні раби народжували нових рабів.
Це 1 із сценаріїв. Надіюсь, у свідомих людей ще є час щось змінити.
Подивіться на це з іншого боку - є багато неблагополучних людей, які беруть кредити, а потім їхнім стареньким батькам треба їх все продати, щоб їх віддати, не краще було б щоб їм ті кредити не давали. Коли встановлювали камери на вулиці, теж багато людей були проти, але є дослідження, що кількість злочинів там впала. Це ж плюс для звичайної людини
Звоночек• 17 июля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Після переходу на електронні гроші рано чи пізно чіпують всіх. Є таке біблійне пророцтво
Ви вірите біблії?
Біле пальто• 17 июля 2023
ID карта (также ID паспорт, пластиковый паспорт Украина)
Паспорт Украины в форме айди карты – это единственный вариант внутреннего паспорта, который сейчас выдает Государственная миграционная служба Украины.

Мы мигранты в Украине?
Ядвига Юсьлегко• 17 июля 2023
Ответ дляЗвоночек
Ви вірите біблії?
Кожен сам вибирає, кому чи чому вірити
Звоночек• 17 июля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Кожен сам вибирає, кому чи чому вірити
Це ж очевидно, просто є факт, який мене бентежить - у біблії жодного слова не було про нові континенти, тобто пророцтва про географічні відкриття не було
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляМира всем
Автор, всі книжечки будуть поступово змінювати, ви бачили ж на другій сторінці напис на кацапській мові? id-картці такого нема, тому краще зараз, ніж коли народ повалить за новими документами
На id-картці написи англійською мовою.
Seehund• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
з 26ї хв - наші діти уже без громадянства:
https://www.youtube.com/watch?v=tNkWsrD7vmU
У меня на id карте написано паспорт гражданина Украины. Что вы муть несёте.

-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну чому? Може якийсь злочинець, що залишив свої відбитки пальців на місці резонансного злочину, а тепер боїться...
Загалом, діджиталізація суспільства, такі бази даних грають на руку добропорядним людям в плані безпеки. Не знаю, чому люди того так бояться.
Тому що постійно під видом благих намірів впроваджують різну фігню.
ЗабежАЛОЧКА• 17 июля 2023
Есть такой человек. Я 🙋🏻‍♀️😆
Не по религиозным, не по конспирологическим соображениям. Просто я ’динозавр’ и плохо воспринимаю новшества. Я люблю читать бумажные книги, я веду запись по работе в бумажном блокноте (кстати, моих коллег записи в телефоне/планшете/ноуте иногда подводят: то программа обновилась и слетели настройки, напоминания не работают, то света нет, то гаджет накрылся. А мой бумажный блокнот меня никогда не подводит - что писано пером, не вырубишь топором 😁).
Ну и карточку лично для меня будет проще потерять, чем бумажную книжечку.
Звоночек• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Ну але ж людство розвивається, не без відкатів назад, звичайно. Але в цілому онуки живуть краще бабусь і дідусів.
Админко• 17 июля 2023
Ответ дляЗастряла
Часто не хочуть, бо в новому прописки нема, і або плахту формату а4 до нього носити, або дія. І дрібний, легко загубити.
SERG2107• 17 июля 2023
Ответ дляПроработник
Они так быстро чипируют, что не успели заметить
чипують... взглядом
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляНетутешня
а мужчинам тогда станет можно выехать? дайте два!
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 27 січня 1995 р. № 57
Київ
«Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-п#Text
……………………………………………………………………………………

ЗАКОН УКРАЇНИ
«Про порядок виїзду з України і в´їзду в Україну громадян України»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3857-12#Text
………………………………………………………………………………

ЗАКОН УКРАЇНИ
«Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3543-12#Text
Викликаю на дебати• 17 июля 2023
у біометричного паспорта є один плюс, його ксерити дешевше 😂
На одній , стороні дві половинки і індифікаційний
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляЗвоночек
Для неблагополучних і стареньких передбачена евтаназія. Поки що добровільно. А потім можуть і примусово зробити: не можеш себе обслуговувати фізично чи фінансово - на утилізацію.
witch writter• 17 июля 2023
знаю человека, который от ИНН отказался
Скляна миша• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
То вони фотографію не відрізняють від паспорта))) Перевіряльщики тупуваті і неграмотні. Але колись я бачила жіночку-перевіряльщицю, вона не повелась на фото в телефоні, довелося любителю фотографій заходити в ’Дію’.
(надіюсь, мені ніколи не доведеться встановлювати ’Дію’ )
Вы не в себе или юмор такой, неумный?

Гомосноб• 17 июля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Не правда , мне 25 было недавно , если в течении месяца обращаться можно вклеить фото или выбрать пластиковый . Если позже месяца после день рождения , то только пластик .
Сколько заняло время для вклейки фото?
IQ 80• 17 июля 2023
ІД паспорт (картка) дуже зручний, оформила собі замість вклейки фото. ДІЯ це дійсно чим можно пишатися українцям. Книжечки можливо зручні старим людям, які не мають смартфонів.
КондуктЕр тролейбуса• 17 июля 2023
Первое: не удобный! Очень и очень!
Второе: приходится носить с собой ещё и справку, которая приходит в негодность. Недоработаны как то
Как и свидетельство о рождении непонятного формата: ни сложить ни всунуть
Карма хамелеона• 17 июля 2023
Ответ дляАлександр_5
Знаю нескольких оч богатьіх людей, у которьіх загран без биометрии. И, кстати, они говорят, что его еще можно получить. Хотя везде написано, что нет.
И на чём же основано их богатство? Интересно, чем могут зарабатывать на жизнь люди, которые боятся биометрических паспортов
КондуктЕр тролейбуса• 17 июля 2023
Ответ дляIQ 80
Чим зручний?
Для дії не потрібен айди паспорт, там є дані паспорта, коду незалежно від вигляду
Горлаю зрання• 17 июля 2023
Ответ дляГомосноб
Сколько заняло время для вклейки фото?
А я выбрала пластик , влейка до недели занимает знаю
КондуктЕр тролейбуса• 17 июля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Фотку вже не вклеюють. Вас все одно пошлють робити біометричний.
Неправда
Чоловік вклеював- спеціаліст оцінила стан паспорту і сказала що за бажанням можна змінити на картку
Фото вклеїли за два дні
КондуктЕр тролейбуса• 17 июля 2023
Ответ дляElen_17
И наверное платно
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляАлександр_5
Можете раскрьіть тему?
Конституція України.
’Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.’
’Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.
Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.
При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.’

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...

У вас є право користуватись паперовими документами, значить які б нові електронні варіанти документів не придумали - ви маєте право користуватись паперовими документами. Право вибору.

Ви дозволяєте або не дозволяєте обробку персональних даних. Не повинно бути примусу. Персональні дані обробляються або в межах законів (тоді ваш дозвіл не потрібен), або з вашим дозволом на обробку персональних даних - коли хочуть обробляти ваші персональні дані в більшому обсязі, ніж дозволяє закон.

Гроші: готівка або на карточці. Це теж має бути вибір людини. В метро каси закрили, неможливо повноцінно оплатити проїзд справжніми українськими паперовими грошима. Поставили недолугі автомати, які не дають здачу готівкою, і приймають не всі гроші, а тільки деякі. Люди писали запити і отримували офіційну відповідь, що це незаконно, що треба відкрити каси і наказати осіб, які прикрили каси. А каси до сих пір закриті.

І так скрізь: якщо з´являється щось нове, то це нове не повинно насильно витісняти старе. У людини є право вибору.
-Ань-• 17 июля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
И наверное платно
Звичайно платно. Кожні 10 років платити Міграційній службі, щоб дозволили українцям пожити в Україні в якості мігрантів ще 10 років.
Зараз за 400 гривень оновлюють пластик.
КондуктЕр тролейбуса• 17 июля 2023
Ответ для-Ань-
Зараз за 400 гривень оновлюють пластик.
Ну так, не мало
З кожного по 400, а за 10 років це вже 800 буде коштувати
А як в людини грошей нема, то шо?
Ну таке