Ищу-брожу• Изменено 17 июля 2023

Інста, сторі

Якщо людина виставила сторі, я бачу червоний кружечок на його акаунті, заходжу до нього в акаунт -кружечка нема, і сторі -теж. Дивлюсь з другого акаунту-все добре, можу сторі подивитись. Чому зі свого не можу?
Нервогенератор• 17 июля 2023
Закрив від вас
ТрамвайGirl• 17 июля 2023
Сховали сторіс від вас. Подивіться, якщо хайлатс є, а ви не бачите значить 💯 вас обмежили доступ
автор Ищу-брожу • 17 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Закрив від вас
А що це за функція,що саме сторіз закрив?
автор Ищу-брожу • 17 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Так,саме так і бачу
жижифреймут• 17 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Що таке хайлатс?
автор Ищу-брожу • 17 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Що таке хайлатс?
Червоний кружечок
ТрамвайGirl• 17 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Що таке хайлатс?
Збережені історії
ТрамвайGirl• 17 июля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Червоний кружечок
Ні
автор Ищу-брожу • 17 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Збережені історії
А,тю,от я колгоспниця
ТрамвайGirl• 17 июля 2023
Ответ дляИщу-брожу
А,тю,от я колгоспниця
Та нє, то я смм-ниця 😁
Чарівна патика• 17 июля 2023
Ответ дляИщу-брожу
ось така функція, можна обрати список тих хто не буде бачити сторіси)
автор Ищу-брожу • 17 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Є старі хайлайтс у людини,нові не зберігає.Відкриваю акаунт-сторіз нема,подивитись нема чого.А як так можна закрить?Що то за функція в інсті?
автор Ищу-брожу • 17 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Ааа,все,зрозуміла що воно таке,дякую:)
Чарівна патика• 17 июля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Ааа,все,зрозуміла що воно таке,дякую:)
’Скрыввать истории и эфиры’ называется
автор Ищу-брожу • 17 июля 2023
Всім дякую,зрозуміла що до чого
Просто звязда• 17 июля 2023
Але може бути і але, що він зробив реплст зі сторінки закритої. На яку в , наприклад, підписані з тієї, з якої бачите істор. В мене так було нещодавно
Думала,що від мене закрыли сторіс, а том просто був репост рілсу з закритої сторінки. З іншої я сторіс бачила,тому що підписана на ту людину, від якої репостили
Рассказница• 17 июля 2023
Якщо із іншого аккаунту бачите, а із свого ні, то вас заблокували. Шліть на … букви, видаліть цю людину із своїх друзів
автор Ищу-брожу • 17 июля 2023
Ответ дляПросто звязда
Ні-ні,людина свої виставила сторіз.Я зрозуміла про що Ви.Але тут інша історія,трошки перелякана «публічна персона»
автор Ищу-брожу • 17 июля 2023
Ответ дляРассказница
Та вона навіть не в друзях,заходила іноді поржать,і ось сьогодні помітила таке
Просто звязда• 17 июля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Може і так )) буває ))
Чарівна патика• 17 июля 2023
в мене ще було
коли в подруги світився кружечок із новою сторіс, але переглянути я не могла, чорний екран.
потім виявилось що то вона зробила репост сторіс своєї знайомої (яка мне заблокувала), якось так
автор Ищу-брожу • 17 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
в мене ще було
Ага,про це вже інша мила порадниця мені розповіла трошки вище,дякую і Вам
Форточка• 17 июля 2023
Ответ дляРассказница
Зачем??