Куда_бежать• 17 июля 2023
Підкажіть фарбу без запаху для фарбування підлоги та дверей
Мені потрібно пофарбувати підлогу та вікна з дверима вже по фарбованому, можливо хтось недавно фарбував. Планую попитати в Епіцентрі, та цікаво з практики
Куда_бежать
• 17 июля 2023
Ответ дляОноВамнадо
какая то меловая сейчас модная, поинтересуйтесь
Дякую, гляну
Куда_бежать
• 17 июля 2023
Ответ дляparele
Акриловая эмаль. Но если будете наносить поверх старой масляной, желательно зашкурить поверхность.
Дякую, двері старі, думаю чи не відлущиться, цікаво чи грунтовку треба ще
Куда_бежать
• 17 июля 2023
Ответ дляparele
Тогда их желательно зачистить и прогрунтовать.
дякую
А я с Рио-де-Житомира!• 17 июля 2023
Питайте в епіцентрі. Мені фарбували двері дуже дорогою фарбою колір мішали в студії фарб на шулявській. Там гарні консультанти. Але по підлозі не підкажу.
Воняє тільки алкідна фарба. Але можливо що на підлогу треба таки щоб краще воняє три дні але тримається довго
А я с Рио-де-Житомира!• 17 июля 2023
Я недавно замовляла реставрацію дерев´яних дверей. Можу показати до та після. Також підлогу паркет оновили. Чудовий майстер по підлозі. А от по дверям є питання. Можу показати фото до і після
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
.
Не туда)
Мушля з Криму• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Отакі до та після.
А що за колір лаку для підлоги?
Доречі, двері- шикарні!
А я с Рио-де-Житомира!• 17 июля 2023
Ответ дляМушля з Криму
А що за колір лаку для підлоги?
Доречі, двері- шикарні!
Лак прозорий. Паркет дубовий. Це природній колір. Але лак алкідний. Ми зробили дві кімнати лаком на водній основі, я зовсім незадоволена. А оцей алкідний радує. Дякую, і недорого вийшло. За роботу 3тис одні двері. Повністю будівельним феном зняли фарбу до дерева, потім ще зашкурили фарбували 2 шари фарби. Без грунтовки. Але грунтовка економить фарбу. Тому я раджу грунтувати.
Мушля з Криму• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дякую)
Куда_бежать
• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Нажаль я не з Києва, а якою фарбою таки двері фарбовані , знаєте?
А я с Рио-де-Житомира!• 17 июля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Я скинула контакт. Вам порадять. Я брала полуглянцеву
А я с Рио-де-Житомира!• 17 июля 2023
Колір підбираєте по ral. Це дуже зручно. Ви можете завжди докупити і буде тон в тон..ще дуже зручно з викрасом на дощечці підбирати шпалери і плитку і навіть меблі. У мене склалась непогана картинка в результаті.