Бабка_в_кедах• 17 июля 2023

Бісе свекруха

Попросила вона мене зробити бутерброди, добре, почала я їх роботи. А вона стала стоїть і дивиться як я їх ріжу і викладаю на тарілку . Потім після того як я закінчила , вона начала поправляти їх так як їй захотілося. Навіщо було мене тоді просити ? Зробила б сама їх . Раз з помідорами також таке було , почала після мене їх поправляти. Начала я це постійно помічати, що вона щось переробе на свій лад . А бо щось починає щось підказувати коли я цього не просила . А як попросила з дитиною посидіти , то максимум 10 хвилин , і вже не хоче , справляє свекру дитину. Це вона мене так дратує чи що?
Розбещена цяточка• 17 июля 2023
Не живіть у неї
У мене свекруха якось почала мої лаваші перекручувати, як в гості приїхала
Я такий скандал зчинила, що більше нічого подібного не робить
Дружная семейка• 17 июля 2023
Хотелось бы узнать, в каких монстров тещ и свекровей превратятся нынешние идеальные невесточки.
Лепешечка• 17 июля 2023
Розлучайтесь. Ви на совєтчицє
Твердая валюта• 17 июля 2023
Зачем вы вместе живете?
Щедрик ведрик• 17 июля 2023
Не жить вместе. Единственный вариант
автор Бабка_в_кедах • 17 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Не живіть у неї
Та ми і не живем з ними , в гості поїхали просто
60 метрів сметани• 17 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Не живіть у неї
намахана якась. А шо ей не так с лавашами было?
dar.linG• 17 июля 2023
Дитина - хлопчик?))
Начальник Анонимов• 17 июля 2023
тю, поправляйте після неї.
або скажіть що ви дуже переживаєте за неї, і що їй бажано показатись спеціалісту, бо нездоровий перфекціонізм - то ознака багатьох психічних проблем
автор Бабка_в_кедах • 17 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Зачем вы вместе живете?
Ми не живемо разом
автор Бабка_в_кедах • 17 июля 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Не жить вместе. Единственный вариант
Ми не живемо разом
60 метрів сметани• 17 июля 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Я б повернулась и спросила - сами сделать хлтите?
bolidd• 17 июля 2023
Дозвольте поцікавитись ! Де Ви губите закінчення слів ? «бісе , переробе» -бісить , переробить -звучить більш мелодійно ! Хіба ні ?
Пригаю-цибаю• 17 июля 2023
Не обращайте внимания , вот правда.
Так легче жить
Розбещена цяточка• 17 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
А хіба я знаю)) лаваші як лаваші
автор Бабка_в_кедах • 17 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Не обращайте внимания , вот правда.
Так легче жить
Та і так буває стримуюсь . Ну нерви то не залізні
Вилами по Воде• 17 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Не живіть у неї
Правильно сделали .
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 июля 2023
Ответ дляbolidd
Тре
GaleTTa• 17 июля 2023
Люди сами придумывают себе проблемы в виде совместного проживания или длительного времяпровождения с малоприятным для себя людьми ( даже пусть это будут и родственники)и потом героически преодолевают трудности.
автор Бабка_в_кедах • 17 июля 2023
Ответ дляbolidd
Так подобається просто
автор Бабка_в_кедах • 17 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Та ми разом не живемо
Дама-мадама• 17 июля 2023
О, у меня мама такая же. Когда она просит кого -то что-то сделать, то все свои дела бросает и смотрит ’правильно ли делают’. Бесит жутко. Как бороться так и не придумала
бибизяна• 17 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
А їх викреслити чи як?
От правда, не люблю такі поради.
Я зараз живу в одному місті зі свекрухою. На Різдво, Пасху, її ДР, і ще пару раз у рік ми їдемо до неї. От як мені не їхати взагалі?
автор Бабка_в_кедах • 17 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Вона також сама просить допомогти?
marina-ri• 17 июля 2023
Ответ длябибизяна
А їх викреслити чи як?
От правда, не люблю такі поради.
Ну то ж мама ))
Когда мамы бесят, то тут не пишут, а как свекровь то аж бегом 😂
Как будто все будут идеальными тещами и свекровями, подумайте
автор Бабка_в_кедах • 17 июля 2023
Ответ дляmarina-ri
Ну то ж мама ))
Мене наприклад , і мама буває бісе своїми порадами
GaleTTa• 17 июля 2023
Ответ длябибизяна
А їх викреслити чи як?
От правда, не люблю такі поради.
Почему не ехать? Ехать. Мы тоже ездим.Но я пришла и села на диванчик и всё, общаюсь со свекром например или с другими гостями. Бутерброды нарезать не напрашиваюсь.
Лика-прилипка• 17 июля 2023
Не прискіпуйтеся, вона свекруха і має бути саме такою. У вас же нічого не відпало, як вона бутери і помідори поправила? От і добре.
А сидіти з дітьми я теж не люблю.
бибизяна• 17 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Я питаю, вам чимось допомогти. Іноді вона щось пропонує.
Сито для думок• 17 июля 2023
Ну так спитайте її як їй не подобається як ви робите, то нащо вона вас просить? Нехай сама робить