Мама Чели• 17 июля 2023

Ви впевнені, що фрукти/овочі в сезон укріплюють імунітет.

Чи можете на власному прикладі/прикладі своїх близьких сказати, що це так чи, навпаки, не так?
Дивлюсь на своє оточення. Деякі знайомі відправляють дітей на все літо до родичів у село, там постійно сонце/водойма/ягоди/фрукти/овочі, а в холодну пору року діти з болячок не вилазять(
Є ж такі, що 365 днів на рік знаходяться у місті і хвороби можна порахувати на пальцях однієї руки. Одна знайома, наприклад, не любить готувати, має фінансову змогу харчуватись в закладах. Вона не готує від слова взагалі (вдома хіба що печиво та шматок сиру лежить), навіть сирники купує готові. Ягоди/городину купує в супермаркетах. Тобто все, що вони їдять, нічого спільного з домашнім не має.
Діти активно ходять в садок та школу, але хвороби можна порахувати на пальцях однієї руки.
Кондуктор трамвая• 17 июля 2023
Нет, конечно, там химия одна. Но даже если ягоды чистые, домашние, только они не могут укрепить иммунитет

Бла бла бла• 17 июля 2023
Нет , но лучше все равно фрукты есть чем пирожные, печенье , оладьи и тд
Однозначная• 17 июля 2023
на иммунитет влияет не только еда, а еще общий уровень стресса. если он высокий, то организм тратит силы на то, чтобы поддерживать жизнеспособность в условиях стресса, а при встрече с вирусняками/бактериями уже слабеет. может дети, которые едят магазинные сырники живут в более спокойной обстановке, занимаются спортом, хорошо спят и т.д.
Я_з_Франека• 17 июля 2023
Мои и летом умудрились заболеть, съели за пол деня 2 пачки мороженого.
Ламборджини• 17 июля 2023
я ем много ягод ( не фруктов ) самочувствие, анализы , внешность улучшились
Агент Пинкертона• 17 июля 2023
Краще фрукти, овочі, зелень навіть з нітратами, а ніж ковбаси, чіпси і кока-кола.
В сезонних продуктах себе не обмежую. 50% з власного городу