Може ще третю?• 18 июля 2023

Жінки, які більше ніж півроку закордоном, шо по сексу?

Можна обирати декілька варіантів.
Результат:
вже голосів: 226
69 (30.53%) інший варіант
36 (15.93%) секс-іграшки або рука/душ...
26 (11.5%) а чоловік зі мною виїхав
19 (8.41%) мені не до цього
19 (8.41%) переживу і без сексу..
16 (7.08%) в мене тут вже є відносини
11 (4.87%) знайшла собі мужичка для **аха
9 (3.98%) я вже підстаркувата для цього
9 (3.98%) періодично в Україну їзжу
9 (3.98%) скачу по різним *уям заморским
3 (1.33%) вийшла вже заміж за іноземця
Анчо Ус• 18 июля 2023
В лагере полно мужчин и женщин все хорошо Германия

А_мій_самий_самий• 18 июля 2023
Ізджу в Україну раз на місяць
Пенек Возмездия• 18 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ізджу в Україну раз на місяць
А смысл тогда ездить туда сюда, что бы помощь платили, это ж нужно денег иметь с Германии туда сюда ездить, люди от скуки)
автор Може ще третю? • 18 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
а чому тоді у варіанті ’знайшла собі мужичка для **аха’ нуль голосів, рівно як і у варіанта ’в мене тут вже є відносини ’?
чи Ви не голосували?
А_мій_самий_самий• 18 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Я працюю
Паралельно конролюю свій бізнес приізджаю
Анчо Ус• 18 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
чи Ви не голосували?
Потому что у меня інший варіант
автор Може ще третю? • 18 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Потому что у меня інший варіант
який, якщо не секрет?)

Анчо Ус• 18 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
який, якщо не секрет?)
Секрет)))
Виннипуховна• 18 июля 2023
Изучайте свое тело и не будет такой проблемы. Если человек хочет решить проблему ,он её решит ,без утраты морального облика.
автор Може ще третю? • 18 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я працюю
а чи не доводиться сплачувати податок ще Німеччині? Бо чула, що там навіть тих, хто не на пособіі, зі свого доходу заставляють 30-50% платити все одно німеччині..
чи Ви як гість, а не тимчасовий захист оформлювали?
А_мій_самий_самий• 18 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Нічого не сплачую
ФОП плачу щомісяця єсв і податок в Україні
Захист оформила в Німеччині
adamdavid• 18 июля 2023
Вивезла чоловіка у прямому сенсі цього слова , 3 рази намагались і пощастило. Але пересварились , ображає мене тому мій варіант «не хочу ні його ні сексу з ним». Спимо в різних кімнатах. Секс може раз в місяць коли помиримось але не хочу взагалі після стількох образ
Тролю як можу• 18 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
чи Ви не голосували?
Сколько видела украинских, все с мужьям. Так что опрос ни о чем.
автор Може ще третю? • 18 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Нічого не сплачую
Захист оформила в Німеччині
дивно. подругу(вона психолог, консультує онлайн), вже прижали - сказали плади податок.. бо подвійне налогообложення у німеччині
Миззери• 18 июля 2023
Ответы конечно 🤣 особенно про заморские
автор Може ще третю? • 18 июля 2023
Ответ дляТролю як можу
а як вони чоловіків вивезли? не всі ж по 3 дітей мають?
автор Може ще третю? • 18 июля 2023
Ответ дляМиззери
Ответы конечно 🤣 особенно про заморские
так, я умію))
adamdavid• 18 июля 2023
Доречі , Норвегія , особисто бачила як наші жінки познаходили гарних чоловіків і «свіданчать» але наших ) буває що жінка 35+ з молодим юнаком до 30. Деякі вже живуть з норвежцями , навіть бабусі ходять на каву з норвезькими дідусями )) мило
Миззери• 18 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
так, я умію))
Из знакомых
Выехали с мужем , вышла замуж за иностранца (была не замужем ) , остались с мужьями в Украине
Лична я среди знакомых никого не знаю кто семейный и выехал сам и тем более гуляет
автор Може ще третю? • 18 июля 2023
Дівчата, та Ви святі дєви Маріі)) за 15хвилин дсі не знайшлося гулящих!
Не за Будка• 18 июля 2023
Ответ дляМиззери
Из знакомых
Тоді у вас гарні приклади, а я маю знайому, що півтора роки там, чоловік в Україні. Але вона жодного разу не приїжджала. Говорить, що відносини з чоловіком нормальні, все добре.
Глаза_в_3_карата• 18 июля 2023
Скачу по ху.м заморським, шльондрою із-за грошей стала
Позаземний розум• 18 июля 2023
Я виїхала з чоловіком. Зустріла тут своє давнє кохання. А тепер хоч розірвись)
4есотка• 18 июля 2023
Їзджу в Україну до чоловіка, раз на місяць-два місяці. Іноді їздила 2 рази на місяць по 4 дні. Так і живемо. А що роботи.
Якщо у когось постане питання, чого тоді сидиш закордоном, то одразу відповім, бо тут спокій для дітей, нормальне навчання, і нормальний сон.
Закордоном живу не за пособіє, живу за власний кошт винаймаючи квартиру, яка коштує біля 40 тис грн на місяць (якщо в грн перевести)
Миззери• 18 июля 2023
Ответ дляНе за Будка
Мало знакомых честно говоря
Подруга говорила у нее среди знакомых есть пару пар которые находили себе новых партнеров и женщины и мужчины
Год в разлуке это много , идет отчуждение
Полгода мне кажется для меня было б еще терпимо в потом отдалением два месяца жили отдельно но это не срок конечно
Я супер-пупер• 18 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Нічого не сплачую
Захист оформила в Німеччині
🤣 а так громко про бизнес свой выше писали))))
Миззери• 18 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Ничего себе , это совпадение что встретили его ?
А_мій_самий_самий• 18 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Тихо написала
Спокійно
Ніхто не кричав
Кричу від сексу лише 👌
Как нефиг делать• 18 июля 2023
я до львова виїжджала. Так з цим ділом там було легше, ніж вдома. там знайомились чоловіки активніше, і наміри в чоловіків були разноманітні
Аноним_Русалка• 18 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Секрет)))
А я вибрала інший варіант, щоб подивитись результат голосування) Я не за кордоном, чоловік зі мною, але цікаво, як у інших