Може ще третю?• 18 июля 2023

Жінки, які більше ніж півроку закордоном, шо по сексу?

Можна обирати декілька варіантів.
Результат:
вже голосів: 226
69 (30.53%) інший варіант
36 (15.93%) секс-іграшки або рука/душ...
26 (11.5%) а чоловік зі мною виїхав
19 (8.41%) мені не до цього
19 (8.41%) переживу і без сексу..
16 (7.08%) в мене тут вже є відносини
11 (4.87%) знайшла собі мужичка для **аха
9 (3.98%) я вже підстаркувата для цього
9 (3.98%) періодично в Україну їзжу
9 (3.98%) скачу по різним *уям заморским
3 (1.33%) вийшла вже заміж за іноземця
Northface• 18 июля 2023
Ответ дляНе за Будка
Добре, якщо незаміжня або чоловік виїзний.
Я одна, без мужа

Northface• 18 июля 2023
Холостячка)
Northface• 18 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
позаздрили інші, хто в Німеччині. там стукачі повсемісно. особливо серед біженців, які з українським паспортом але кажуть що ’не все так однозначно’..
ну і знаю ще інший випадок жінка айті на Україну працює. просто до неї прийшов лист через 4 місяці переюування у німеччині ’на які гроші ви живете? маєте дохід? - значить маєте оподатковуваися!’((
Да, в Германии, все хотят, чтобы все было по закону, вот и здают
Northface• 18 июля 2023
Ответ для4есотка
Будете знати, що є прямий
Спасибо, и цена нормальная. Значит если буду ехать в Украину. То сначала в Польшу в этот город. А с него уже в Харьков
Northface• 18 июля 2023
Ответ для4есотка
З пшемишля також є прямий.
Спасибо)
Northface• 18 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
ні, ніякого пособія не отримували ті знайомі! в німеччині подвійне оподаткування нібито якщо більше 90 чи скільки-то днів там знаходишся. мені отак розповіла та друга знайома про яку вище писала
Тяжело так
Northface• 18 июля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
За лагерь не знаю, но подруга рассказывала за общежитие с украинцами. Говорит, перезнакомился между собой всякий сброд и устраивает по ночам то оргии, то пьяные разборки, а днём высыпаются, кому не надо ни на курсы, ни на работу. На этихвыходных она не выдержала и пошла с ними поговорить, чтобы вели себя потише. Тем более, дети все слышат. Так тот мужик ее облапал и чуть не оприходовал прямо в коридоре, пока его мадам ушла в душ. Она от него еле сбежала, как тут с ним уединилась другая соседка. А потом те две дрались из-за этого мужика за право оставить его в комнате на всю ночь 🤦 И эти драки-разборки за наших кобелей у них происходят постоянно🤦🤦🤦 Как она говорит, что-то не заметила, чтобы они массово знакомились с немцами, которые часто липнут к нашим женщинам. Все бегают за своими
Какой треш. В мире животных

Northface• 18 июля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Как хорошо, что я не бегаю ни за кем, особенно за алкашами в лагерях))
автор Може ще третю? • 18 июля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
о це прям славнозвісне німецьке порно від браззерс)
Я такая наивная• 18 июля 2023
Ответ дляNorthface
Какой треш. В мире животных
Там были истории и похуже. Наслышана за эти все приключения не только от подруги. Тоже говорю, как и вы - хуже животных
Позаземний розум• 18 июля 2023
Ответ дляМиззери
Ну в смысле он же приехал в страну где вы ? И что было дальше , встречаетесь?
Ні, він німець. Ми з ним познайомилися колись ще до мого заміжжя в Україні. Трохи позустрічалися. Він поїхав в Німеччину, написав мені лист, що закохався( це було 20 років тому). А в мене якесь тоді таке насичене життя було, я була на 5му курсі універу. Я йому не стала відписувати. За´язок розірвався.
Пізніше , десь років через два він приїхав в Україну і подзвонив до мене додому, а мама відповіла, що я вже в Києві і заміжня і з дитиною.
А ще пізніше я знайшла його в однокласниках.
Написала. Вітали один одного з днями народження. Потім він одружився на українці. Народилися дитина.
А потім почалася війна і я приїхала з сім´єю в Німеччину.
Як виявилося, він недалеко від нас..
І що цікаво, що до того, як ми сюди приїхали, з чоловіком ми жили просто під одним дахом, 2 роки інтимну не було .
Northface• 18 июля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Да уж
Тролю як можу• 18 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
а як вони чоловіків вивезли? не всі ж по 3 дітей мають?
Не знаю. Не спрашивала.
Nelly-4875• 18 июля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
О май гад, ну это самый сброд так ведет себя. Такие себе бабенки, любящие бухнуть и на которых трезвый бомж никогда не взглянет, только сильно по пьяне. Вот все и находят себе подобное. Дичь понаехавшая. Ужас.
Nelly-4875• 18 июля 2023
Ответ дляразмахер
Слышно. У нас были отдельные комнаты на каждую семью. Мы единственные были из горячей точки из под бомбежки с Востока Украины, остальных организованно привёз автобус из Одессы. Люди быстро перезнакомились, стали устраивать застолья и потом уединяться. Был даже трансвестит я сначала не могла понять почему эта очень высокая женщина ходит всегда в полном мейкапе, потом муж сказал))) там роста 180+, волосы до плеч крашеные, пластика носа, тональник и днём, и ночью, губы, глаза, шеллак - всё как положено)) голос только меся смущал, был низковат для женщины. Но я ж в шоке была сначала, поэтому не сильно придала этому внимание)
Трансвестит то ладно, а вот бесконечно ябущиеся люди за стенкой то еще удовольствие 😀
Я такая наивная• 18 июля 2023
Ответ дляNelly-4875
К сожалению, потом по таким особям и судят всех украинцев. А они и не заморачиваются на том, что о них могут подумать