Гарно плете з бісеру, дозволила їй створити сторіночку та ділитись ідеями)
Було б класно зробити їй приємно, що є лайки)
Кому не шкода часу, знайдіть Маша Марʼян)
Вдячна всім)
Ответ дляFashion_besties
Це все добре, але я дам непрохану пораду.
Краще дитину не заохочувати до рукоділля. На це потрібно купа часу і замість того, щоб піти на танці чи в спортзал, читати, розвиватися - вона псуватиме зір і спину за цим заняттям. І з таких дівчаток потім виростають домашні клуші
Ну не знаю, я і плела і вʼязала і готувала, і спортом і танцями займалась) І клушою точно не стала)
Fashion_besties• 19 июля 2023
Ответ дляkatosha
Може я неправа, це з особистого спостереження 🤗
Passiflora_• 19 июля 2023
Лайк від мене дівчинці. Розумничка, таке гарне має зобі, можливо в майбутньому і продавати з оже, буде копійка собі на морозиво
Ekaterina17• 19 июля 2023
Ответ дляkatosha
Ого))) Дякую♥️)))
Моя порада як спеца ведення стор в інста - важка назва ( змінити на співзвучну з укр мовою )
Нема хештегів-під постом -по темі продаж , міста України
Локації обов’язково в кожному пості
Сторіс -5-6 на день вілео процесу /відео упаковки /відео закупки і так далі
Тексти повинні спонукати купити від фото це обов’язково
Локації обов’язково в кожному пості
Ответ дляFashion_besties
З дитинства вишивала дуже мілким хрестиком, досить багато робіт були на виставках. Зір зіпсувався із-за компьютера на роботі.
Зараз директор в своїй фірмі...домашня клуша, точно не про мене.
Порада дійсно непрохана, і недоцільна...З розряду, давайте хай ваша дитина краще займається тим, що на думку чужої, незнайомої тітки буде краще. Ніж тим, що дитині дійсно подобається займатись
старик Мендельсон• 19 июля 2023
Така тепла, душевна тема, дякую, авторе! 🤗 Малечі лайки і успіхів у творчості🥰
Ответ дляFashion_besties
плюсую +++
Ответ дляEkaterina17
Локації обов’язково в кожному пості
Дякую за Ваш досвід
А як набирати глядачів? У мене у сна сторінка - переглядають її лише знайоім
теги є
Ekaterina17• 19 июля 2023
Ответ дляTatius_ka
Дякую за Ваш досвід
теги є
Створювати рілс і грузити не ПОСТ
А рілс
Сторіс відео /фото 5-6 на день
Вітатися Зранку
Добраніч бажати
А рілс
Сторіс відео /фото 5-6 на день
Вітатися Зранку
Добраніч бажати