katosha• 19 июля 2023

Дівчатка, хто може, полайкайте сторіночку дочки в інстаграм

Гарно плете з бісеру, дозволила їй створити сторіночку та ділитись ідеями)
Було б класно зробити їй приємно, що є лайки)

Кому не шкода часу, знайдіть Маша Марʼян)

Вдячна всім)
автор katosha • 19 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Це все добре, але я дам непрохану пораду.
Краще дитину не заохочувати до рукоділля. На це потрібно купа часу і замість того, щоб піти на танці чи в спортзал, читати, розвиватися - вона псуватиме зір і спину за цим заняттям. І з таких дівчаток потім виростають домашні клуші
Ну не знаю, я і плела і вʼязала і готувала, і спортом і танцями займалась) І клушою точно не стала)

автор katosha • 19 июля 2023
Ответ дляTatius_ka
дякую, створив в інстаграмі
Взагалі, якось на Etsy продають, але я з тим не розбиралась
Fashion_besties• 19 июля 2023
Ответ дляkatosha
Може я неправа, це з особистого спостереження 🤗
Ekaterina17• 19 июля 2023
Є
З п’яти сторінок
nnnnika• 19 июля 2023
Гарні браслети, полайкала
автор katosha • 19 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
Є
З п’яти сторінок
Ого))) Дякую♥️)))
автор katosha • 19 июля 2023
Ответ дляnnnnika
Гарні браслети, полайкала
♥️Дякую

Passiflora_• 19 июля 2023
Лайк від мене дівчинці. Розумничка, таке гарне має зобі, можливо в майбутньому і продавати з оже, буде копійка собі на морозиво
Ekaterina17• 19 июля 2023
Ответ дляkatosha
Ого))) Дякую♥️)))
Моя порада як спеца ведення стор в інста - важка назва ( змінити на співзвучну з укр мовою )
Нема хештегів-під постом -по темі продаж , міста України
Локації обов’язково в кожному пості
Сторіс -5-6 на день вілео процесу /відео упаковки /відео закупки і так далі

Тексти повинні спонукати купити від фото це обов’язково
автор katosha • 19 июля 2023
Ответ дляPassiflora_
Дякую) ♥️
ЛерусикП• 19 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
З дитинства вишивала дуже мілким хрестиком, досить багато робіт були на виставках. Зір зіпсувався із-за компьютера на роботі.
Зараз директор в своїй фірмі...домашня клуша, точно не про мене.
Порада дійсно непрохана, і недоцільна...З розряду, давайте хай ваша дитина краще займається тим, що на думку чужої, незнайомої тітки буде краще. Ніж тим, що дитині дійсно подобається займатись
Ирише4чка• 19 июля 2023
Умничка девочка, классные работы, от меня лайк
seami• 19 июля 2023
Долучилася. Бажаю натхнення і творчих успіхів!
флена• 19 июля 2023
Лайкнула .Гарні роботи.
старик Мендельсон• 19 июля 2023
Така тепла, душевна тема, дякую, авторе! 🤗 Малечі лайки і успіхів у творчості🥰
inresta• 19 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
плюсую +++
автор katosha • 19 июля 2023
Всім величезне дякую, навіть не сподівалась що так багато людей зголоситься))) ♥️
Tatius_ka• 19 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
Локації обов’язково в кожному пості

Дякую за Ваш досвід
А як набирати глядачів? У мене у сна сторінка - переглядають її лише знайоім
теги є
Ekaterina17• 19 июля 2023
Ответ дляTatius_ka
Дякую за Ваш досвід
теги є
Створювати рілс і грузити не ПОСТ
А рілс
Сторіс відео /фото 5-6 на день
Вітатися Зранку
Добраніч бажати

Tatius_ka• 19 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
Створювати рілс і грузити не ПОСТ
А рілс
Сторіс відео /фото 5-6 на день
Вітатися Зранку
Добраніч бажати
зрозуміло) Можна Вам в особисті написатти?)
Ekaterina17• 19 июля 2023
Ответ дляTatius_ka
Пишиіть