Гарно плете з бісеру, дозволила їй створити сторіночку та ділитись ідеями)
Було б класно зробити їй приємно, що є лайки)
Кому не шкода часу, знайдіть Маша Марʼян)
Вдячна всім)
Ответ дляkatosha
Дякую) Ваш теж молодчинка) Потрібно щоб дітки чимось займались, в наш час це необхідно, бо вони все одно відчувають все.
Не знаю звідки в мене це вдома, але є бісер, якщо фінансово доцільно ( не знаю скільки воно коштує) можу укрпоштою відправити вашій донечці
Fashion_besties• 19 июля 2023
Це все добре, але я дам непрохану пораду.
Краще дитину не заохочувати до рукоділля. На це потрібно купа часу і замість того, щоб піти на танці чи в спортзал, читати, розвиватися - вона псуватиме зір і спину за цим заняттям. І з таких дівчаток потім виростають домашні клуші
Ответ дляTatius_ka
+ лайки від мене)))
А трохи не по темі - дитина хоче продавати свої роботи. А я хз ЯК
Ліпить з глини
порадьте куди дитину ’спрямувати’?
Ліпить з глини
порадьте куди дитину ’спрямувати’?
Чесно кажучи не знаю як з продажем, але думаю варто сторіночку зробити) Типу як портфоліо, а потім будете вирішувати чи доцільно)