40ка• 19 июля 2023

Мене просвітили щодо лікарів і причастя

Я просто хочу залишити ці емоції тут.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3371991
Я завжди думала, що причастя християнська традиція. Мене просвітили, що ні, тільки католицька.
Або греко-католицька. Якось так. І взагалі католики не християни.
Ще просвітили, що як дуже песимістичний діагноз, то треба давати гроші. От просто лікарю в поліклініці.
А потім йти в тирнетики простестуваи проти корупції.
Дякую, що в тиренті є Порадниця, тут стільки можна дізнатися
Pink Swan• 19 июля 2023
Ви до сьогодні не знали, що католики і християни - це різне? Так буває? 🤯
Niffler• 19 июля 2023

Обожнюю тих альтернативно розвинених, які кажуть, шо католики не християни.
double-mama• 19 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Католики, православные, баптисты,протестанты свидетели Иеговы и ещё десятки ответвлений- христиане.
Irpland• 19 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Мабуть хотіли сказати католицтво і православна віра?
Irina-5d24• 19 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Это шутка?
awso1977• 19 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Матінко мила, ну ви хоч би погуглили, перш ніж писати дурниці.
Svitlo_• 19 июля 2023
Ответ дляIrpland
Не буває католицької чи православної віри, є віра в Бога і Ісуса Христа, а все інше деномінації.
РойЛеля• 19 июля 2023
Ответ дляdouble-mama
Якраз свідки Ієгови і не християни.
А баптисти, пятидесятники це протестанки якщо точніше але християни теж.
Християни це католики, православні, протестанти
РойЛеля• 19 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Ви гоните
Pink Swan• 19 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви гоните
Я? На Советчице? Никогда 😂
Ollka• 19 июля 2023
Авторе, християни - люди,0яківірять в Христа. Тому така назва. Католики вірять.
Вам написали, що таке причастя - у католиків, у православних такого немає. Там причастя після хрещення - хоч з народження.

По лікарях - вони зарплатню отримують.
Хіба що просите щось поза їх обов´язками.
автор 40ка • 19 июля 2023
Ответ дляOllka

По лікарях - вони зарплатню отримують.
Серйозно, у православних нема причастя?
Жіночко, ви жартуєте
І православні теж вірять в Христа, уявіть собі
автор 40ка • 19 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Католики не християни, а вода не мокра
автор 40ка • 19 июля 2023
Ответ дляOllka

По лікарях - вони зарплатню отримують.
’По лікарях - вони зарплатню отримують.
Хіба що просите щось поза їх обов´язками.’ погугліть, що таке сарказм
Аноним Первый• 19 июля 2023
Ответ для40ка
Серйозно, у православних нема причастя?
Жіночко, ви жартуєте
Є і у православних. У нас церква православна укр патріархату і є точно таке ж свято першого причастя дітей, як і у греко католиків. Дівчатка у платтях і в віночках.
автор 40ка • 19 июля 2023
Ответ дляАноним Первый
Та звісно, що є.
Просто випадково написала опитування, у кого було причастя, і в коментарях таке полізло...
Що католики не християни і що православні не християни і багато дурного
jumbo2• 19 июля 2023
Ответ для40ка
Та звісно, що є.
То ви якось по діагоналі читаєте. Вам пишуть що у православних нема Свята першого причастя оскільки дітей причащають після хрестин, яке зазвичай у глибоко немовлячому віці. Найбільш ревні, на 8 день від народження . Ніхто не збирає для цього групу дітей, це виключно родинне свято.
Ollka• 19 июля 2023
Ответ для40ка
Серйозно, у православних нема причастя?
Жіночко, ви жартуєте
Ви неуважно читаєте.
Я писала, що немає такого як перше причастя у дітей вже свідомого віку. Як автор писала.
А є причастя від хрещення, хоч з народження.
постою_послушаю• 19 июля 2023
Ответ дляdouble-mama
Свидетели Иеговы нет. Только католики, православные и протестанты(это баптисты, пятидесятники, адвентисты, англикане и т.д.)
double-mama• 19 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Сві́дки Єго́ви (колишня назва: «Дослідники Біблії») — міжнародна християнська релігійна організація, заснована у 1880-х роках у США Чарлзом Расселлом.
постою_послушаю• 19 июля 2023
Ответ дляdouble-mama
Они не христиане. Все христиане признают Иисуса Христа Богом. Они нет.
double-mama• 19 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Они не верят в его божественное происхождение,а в остальном -признают его важное значение. И да,все энциклопедии да и сами Свидетели считают себя христианами
автор 40ка • 20 июля 2023
Ответ дляOllka
Ви неуважно читаєте.
У вас все сплуталося - православ*я, хрещення, причастя
І все в один день
Ollka• 20 июля 2023
Ответ для40ка
І все в один день
Ваша тема про перше причастя. Як на фото.
Це причастя у католиків.
Коли дитина приблизно 7 років причащається - її гарно вдягають, це свято велике, до цього довго готуються. Приходять родичі, дитину вітають.

У православних дитину хрестять зазвичай немовлям. І причащають перший раз теж. І якщо хрестини - це свято, то причастя звичайна подія, яка окремо не святкується. І дитина ще в не осознаному віці, не розуміє що це таке.

Ось в чому різниця саме з приводу першого причастя.
автор 40ка • 20 июля 2023
Ответ дляOllka
Це причастя у католиків.

Ну добре