12 галюцинаций• 19 июля 2023
Чи можна стерилізувати в невеликій кастрюлі?
Маю на увазі наприклад маю огірки, хочу закрити їх в 1,5л банки, по рецепту потрібно стерилізувати, для стерилізації у мене є лише кастрюлі в яких влазять лише максимум 1л банки, інші 1/3 банки будуть виглядати зовні... Чи будуть при такій стерилізації стояти овочі?
Снідаю авокадо• 19 июля 2023
Я стерилізую в мікрохвильовці, помила з содою і в пару хвилин в мікру, готово
Снідаю авокадо• 19 июля 2023
Сорі, щойно зрозуміла що маєте на увазі стерилізацію з огірккми а написала про пусті
Дюйм оф о4ка• 19 июля 2023
це дуже ризиковано. вода має покривати банку по плечі. може рвонуть взимку кришки, може отруїти сім´ю...
во Вам тре?
пакуйте огірки в літрові чи позичайте більшу каструлю або шукайте інший рецепт.
во Вам тре?
Для драки• 19 июля 2023
Ніколи так не роблю, навіть якщо рецепт такий, бо це дуже довго. Завжди три заливки, остання маринадом.
12 галюцинаций
• 19 июля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
во Вам тре?
Дякую, мабуть все таки тоді краще не буду ризикувати, дивлюся на пару банок 1л вистачить поки що огірків, на днях ще дозбираю та закрию знову в 1л
12 галюцинаций
• 19 июля 2023
Ответ дляДля драки
Як на мене то взагалі не довго
, наклала огірків, укроп, хрін , перець, в маленькій камтрюльці закип´ятила маринад, розлила в банки і поставила стерилізувати, як закипіли хв 10 , повиймала і закрутила .... Перевернула, укутала і до завтра ))
Для драки• 19 июля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Як на мене то взагалі не довго
Ну якщо пару банок, то ок, я такими порціями не роблю.
Як міряти?• 19 июля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Як на мене то взагалі не довго
А обязательно стерилизовать? Залейте раз кипятком на 10-15 минут, второй раз рассолом, и катайте на здоровье
Борець за гаманець• 19 июля 2023
Ответ дляЯк міряти?
Я так роблю теж, але 2 рази заливаю окропом, на 3 вже маринад. Все добре стоїть в квартирі.
Стерилізувати не люблю, хоча посуд дозволяє.
Як міряти?• 19 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Два раза моя бабка заливала, когда огурцы были огурцами) сортами с плотной кожей, другим временем созревания....а нынешним тонкокорым гибридам 1 раза хватает. За 25 лет если рвали пару банок, только крышка была виной. Хреновые стали делать
Борець за гаманець• 19 июля 2023
Ответ дляЯк міряти?
Спорить не буду, но храню в квартире, потому всегда перестраховываюсь.
Ну и собственно бабушка научила, да))
12 галюцинаций
• 19 июля 2023
Ответ дляЯк міряти?
Не, знаю, а вдруг не такі вийдуть...
Роблю з кетчупом, може хто знає чи можна так зробити?
12 галюцинаций
• 19 июля 2023
Ответ дляЯк міряти?
Хоча ідея хороша, зроблю так пару банок, підпишу, зверну увагу
Як міряти?• 19 июля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Не, знаю, а вдруг не такі вийдуть...
Ну так и я делаю с кетчупом, хлопьями Чили, ещё с дольки лимона делаю, и с листьями лайма делала и с Галангалом...
Як міряти?• 19 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Ну и собственно бабушка научила, да))
Ну так и в квартире)
marina231980• 19 июля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Не, знаю, а вдруг не такі вийдуть...
Я закрываю с кетчупом 2 раза заливаю (1-водой, 2-маринадом). Стояли даже в Мариуполе на балконе южном, а там пекло и летом и зимой
12 галюцинаций
• 20 июля 2023
Дякую вам за поради, добре що запитала, спробою в цьому році теж без стерилізації))