Тундиринда• Изменено 20 июля 2023
Где вы покупаете Lebel Moist?
Как вам эффект?
Ms. Сама прямота• 20 июля 2023
Zen market.
Я в принципе люблю Lebel, у меня много средства включая «счастье для волос»
Тундиринда
• 20 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Zen market.
Это средство нравится?
Ms. Сама прямота• 20 июля 2023
Ответ дляТундиринда
Это средство нравится?
Мне нравятся их средства в комплексе, я использую и шампуни, и бальзамы, и несмывашки одновременно
Тундиринда
• 20 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Как вы покупаете на этом сайте, через посредника?
Ms. Сама прямота• 20 июля 2023
Ответ дляТундиринда
Напрямую, я живу в ЕС, доставка неделя
Перша леді колгоспу• 20 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Zen market.
Послухаю. Брала якось на розпив. Не зовсім зрозуміла, але може б комплексом повторила.
Зараз я на dsd simone deluxe
Можете скинути якими продуктами користуєтесь та які нюанси волосся? В мене тонке, пористе, ламке по довжині. Але зараз на dsd ефект вау.
Також прихильник повного комплексного догляду.
Зараз я на dsd simone deluxe
Потішаюся• 20 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Напрямую, я живу в ЕС, доставка неделя
С какого сайта? Дайте ссылку, пожалуйста.
Ms. Сама прямота• 20 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Zen market, я же написала
Сапай вазони• 20 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Зараз я на dsd simone deluxe
Чем пользуетесь дсд?
Ms. Сама прямота• 20 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Зараз я на dsd simone deluxe
У мене багато всього - червона лінійка, фіолетова, зелена, щастя.
Волосся тонке і освітлене, з придбанням «щастя» добре стала виглядати довжина, у мене 4 роки назад волосся було значно нижче лопаток, майже до талії і зараз на меті снова досягти цю довжину з гарною якістю волосся.
Ще використовую Олаплекс 3 та олію авокадо на кінчики на ніч.
Незмиваємі кремові засоби наношу після кожного миття по всій довжині волосся.
Але рекомендувати щось то таке, кожен має спробувати на своєму волоссі, бо на мені всі ті Tigi, L’Oréal Professional, Alfaparf не працюють.
Я перепробувала вже майже все
Потішаюся• 20 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Zen market, я же написала
Увидела. Подскажите, там включен в цену таможенный сбор как у Айхерб или надо будет растаможивать?
Ms. Сама прямота• 20 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Самый дорогой заказ у меня был на 230€, думала будет растаможка, но нет, прислали домой сразу.
Там есть опция не брендированный пакет, отсутствие документов о цене. Я на свой страх и риск выбрала тогда ее😀
Перша леді колгоспу• 20 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
Чем пользуетесь дсд?
Четвертою лінійкою - усім, від шампуню до ампул. Потім з телефону зайду скину, фоткала, бо вже запитували.
4.1 - шампунь
4.2 - кондиціонер
4.3 - маска (2-3 рази на тиждень, решта рази - кондиціонер)
Кондиціонер наношу на 15 хвилин, маску на 30 хвилин. В той же час на обличчя якесь таке ’щастя’ Потім все разом у душі змиваю.
Після змивання раз на тиждень - ампула 4.4, решта дні - спрей 4.4.1 на корені, на довжину - сироватка-незмивашка 4.5.
4.1 - шампунь
4.2 - кондиціонер
Перша леді колгоспу• 20 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Треба буде спробувати. То напевне по всій Європі такі умови? В мене є на кого послати, потім передадуть. Ох, ще там мене не носило
Сапай вазони• 20 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
4.1 - шампунь
4.2 - кондиціонер
4.1 - шампунь
4.2 - кондиціонер
Спасибо . На сколтко хватает бутылок ? Заканчивается и сразу повторяете?
И по деньгам линейку купить сколтко?
Перша леді колгоспу• 20 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
И по деньгам линейку купить сколтко?
В мене найшвидший розхід - ампули та сироватка. Десь з півроку на цій серії, то шампунь 2 рази брала по 250 мл, спрей 4.4.1 також 2 рази, ампули 4 рази, але я перший раз щоденний інтенсив пройшла, потім раз на тиждень. Сироватку три рази купувала. Маска і кондиціонер брала по 500 мл, то ще не закінчились.
Мию голову щоденно, тому що спортом займаюсь, потію.
По грошам 1000-1500 гривень за засіб, беру на мейкапі але з європейського складу (якось більше довіри, з українського не брала), там часто скидки є, напевне це просто звичайна ціна.